czwartek, 18 października 2018 r.  Imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza
Wiadomości z tagiem Żołnierze  RSS
Piotr Mudyn: nie byłem gangsterem, tylko żołnierzem, który wypełnia zlecenia [WYWIAD]

Dodano: 17.10.2018 15:18 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Niedawno minęło 16 lat od gangsterskich porachunków w centrum handlowym Klif. Zginął tam m.in. Artur Mudyn ps. "Budyń", młodszy brat Piotra, który...

Źródło: https:

Lubuskie: Żołnierze USA pobili Polaków? Pozostają na służbie

Dodano: 17.10.2018 11:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Czy amerykańscy żołnierze uczestniczyli w pobiciu w Skwierzynie polskiego dentysty i jego dwóch synów? Sprawę bada prokuratura - informuje Onet, powołując się na serwis Stars and Stripes.

Źródło: https:

Amerykańscy żołnierze pobili Polaków? Armia USA zapewnia o współpracy

Dodano: 17.10.2018 9:40 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Armia USA ​​współpracuje z polskimi śledczymi w sprawie pobicia lekarza i jego dwóch synów w Skwierzynie - zapewnia sierżant Nathan Hoskins,...

Źródło: https:

Chcesz zostać żołnierzem? Zgłoś się do WKU

Dodano: 17.10.2018 9:03 | 0 odsłon | 0 komentarzy

6 Mazowiecka Brygada Obrony Terytorialnej im. Rotmistrza Witolda Pileckiego zaprasza kolejnych ochotników do służby w WOT. Obecnie Wojskowe Komendy Uzupełnień na południowym Mazowszu prowadzą nabór na szkolenie podstawowe, które rozpocznie się już pod koniec listopada. Uroczysta przysięga wojskowa odbędzie się ponownie w Warszawie. Ochotnicy mogą jeszcze składać wnioski.

Źródło: www.cozadzien.pl

'Zostań żołnierzem Rzeczpospolitej'. Opolscy wojskowi spotkają się z mieszkańcami

Dodano: 16.10.2018 20:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Ruszyła kampania rekrutacyjna Ministerstwa Obrony Narodowej pod hasłem 'Zostań żołnierzem Rzeczpospolitej', która ma pokazać, że bycie żołnierzem zawodowym to nie tylko służba, ale też stabilna praca z perspektywami. W poniedziałek (22.10) w kurs po województwie ruszą pierwsze mobilne zespoły rekrutacyjne, złożone z żołnierzy lokalnych jednostek wojskowych i przedstawicieli Wojskowych Komend Uzupełnień lub Wojewódzkich Sztabów Wojskowych. Odwiedzą m.in. centra handlowe, ryn ...- Chcemy być nie tylko w koszarach, ale chcemy też wyjść do ludzi i porozmawiać w cztery oczy z ochotnikami, którzy chcą wstąpić do służby wojskowej - mówi kpt. Piotr Płuciennik, rzecznik prasowy kampanii w województwie opolskim. - Będą opowiadać, w jaki sposób dostać się do wojska, jeżeli ktoś chciałby związać swoją przyszłość zawodową z mundurem, podzielą się swoim doświadczeniem, czyli tym co robią, czym zajmują się na co dzień, jakie zadania przed nimi stoją oraz w jaki sposób można się rozwijać i spełniać swoje marzenia zawodowe - dodaje Płuciennik.Tydzień rekrutacyjny na Opolszczyźnie rozpoczyna się 22 października na rynku w Oleśnie. Akcja zakończy się 28 października. Harmonogram spotkań dostępny jest na stronie MON w zakładce 'zostań żołnierzem'.

Źródło: radio.opole.pl

"Zostań żołnierzem Rzeczpospolitej". Ile można zarobić w wojsku?

Dodano: 15.10.2018 13:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Mariusz Błaszczak na spotkaniu inaugurującym akcję "Zostań żołnierzem Rzeczpospolitej" przekazał, że chce, aby do wojska dołączyło 10 tysięcy żołnierzy. Kampania jest zdaniem Ministerstwa Obrony Narodowej odpowiedzią na wzrost społecznego zainteresowania wojskiem.

Źródło: www.bankier.pl

Odkryto nieznane elementy radzieckich baz atomowych

Dodano: 15.10.2018 13:03 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Atomowe radzieckie bazy na terenie Polski nie były mistrzowsko zakamuflowane, a na ich terenie mieszkały rodziny żołnierzy z dziećmi - ustalił archeolog dr Grzegorz Kiarszys. Nieznane do tej pory elementy baz wykrył on m.in. dzięki analizie wywiadowczych materiałów CIA.

Źródło: https:

Amerykanie jechali A4. Konwój zgubił "skrzynie z ładunkiem"

Dodano: 15.10.2018 12:23 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Pięć "skrzyń z ładunkiem" zgubili amerykańscy żołnierze, którzy jechali dolnośląskim odcinkiem autostrady A4. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami. Sprawę bada Żandarmeria Wojskowa.

Źródło: https:

Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej

Dodano: 15.10.2018 11:03 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Ruszyła kampania rekrutacyjna Ministerstwa Obrony Narodowej „Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej”. Ma ona pokazać, że bycie żołnierzem to nie tylko służba, ale też ciekawa, stabilna i perspektywiczna praca. Od 14 października na terenie całego kraju żołnierze będą spotykać się z Polakami i zachęcać ich, by wstępowali do wojska. W Radomiu odbędzie się sześć takich spotkań.

Źródło: www.cozadzien.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone