środa, 17 października 2018 r.  Imieniny: Antonii, Ignacego, Wiktora
Wiadomości z tagiem Barack Obama  RSS
Ile zarabiają nauczyciele?

Dodano: 10.10.2018 5:51 | 2 odsłon | 0 komentarzy


W Chinach nauczycieli nazywa się budowniczymi narodu; czas, byśmy naszych nauczycieli nazywali tak samo - powiedział kiedyś Barack Obama. A stare polskie przekleństwo brzmi "Obyś cudze dzieci uczył" i jest ono bliższe naszej rzeczywistości. Sprawdźmy zatem, jak wynagradzane są osoby, które mają tak duży wpływ na edukację i kształtowanie dzieci.

Źródło: https:

Trump: Dzięki mnie nie doszło do wojny z Koreą Północną

Dodano: 27.09.2018 5:36 | 1 odsłon | 0 komentarzy


"Dzięki mnie udało się uniknąć wojny z Koreą Północną. Gdybym nie został wybrany, mielibyśmy wojnę" - powiedział Donald Trump podczas jednej z konferencji odbywających się podczas Zgromadzenia Ogólnego ONZ w Nowym Jorku. Według prezydenta USA jego poprzednik, Barack Obama, powiedział mu, że "był bardzo blisko wojny". "Zginąć mogły miliony ludzi. Bardzo łatwo mogłoby dojść do wojny światowej" - podkreślił Trump.

Źródło: www.rmf24.pl

"Proszę młodszych o zakrycie uszu". Obama zdradza, dlaczego wyrzucono go z Disneylandu

Dodano: 09.09.2018 10:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Były Prezydent Stanów Zjednoczonych przyznał się, że kiedy był na studiach, doszło do "strasznej sytuacji" z jego udziałem w Disneylandzie. - Za pierwszym razem miałem 11 lat i uwierzcie mi - nie ma lepszego wieku na to, żeby po raz pierwszy pojechać do Disneylandu - opowiadał Barack Obama w sobotę na spotkaniu z sympatykami w Kalifornii. - Za drugim razem pojechałem, kiedy byłem na studiach. I razem ze znajomymi poszliśmy do parku po koncercie. Trochę wstyd się do tego przyznać, więc bardzo proszę młodszych o zakrycie uszu, ale kilkoro z nas paliło. Spokojnie, paliliśmy papierosy. I stała się straszna rzecz - nagle zobaczyliśmy dwóch bardzo rosłych ochroniarzy, którzy poprosili nas o opuszczenie Disneylandu - wspominał. - Tak, to prawdziwa historia. Zostałem wyrzucony z Magicznego Królestwa - przyznał na koniec, wywołując śmiech u zgromadzonych.

Źródło: https:

Obama o zagrożeniu demokracji i dzieleniu kraju. Trump: zasnąłem, gdy go słuchałem

Dodano: 08.09.2018 6:42 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Były prezydent USA Barack Obama skrytykował w piątek działalność obecnego prezydenta Donalda Trumpa i partii republikańskiej. Zachęcał Amerykanów do głosowania w wyborach uzupełniających do Kongresu i rozliczenia rządzących za "nadużycia władzy". Trump odpowiedział swojemu poprzednikowi. Stwierdził, że słuchając jego wystąpienia, zasnął.

Źródło: https:

Anna Maria Anders wspomina Johna McCaina: Potrafił się dogadać, być w przyjaźni ze wszystkimi

Dodano: 01.09.2018 10:25 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Tłumy Amerykanów żegnały wczoraj na Kapitolu senatora Johna McCaina. Dziś w katedrze w Waszyngtonie odbędzie się ceremonia państwowa. Przemawiać mają byli prezydenci USA - George W. Bush oraz Barack Obama. Polskie władze reprezentują szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski i pełnomocnik prezesa Rady Ministrów ds. dialogu międzynarodowego Anna Maria Anders.

Ostatnie przesłania senatora McCaina: Gdy chowamy się za murami zamiast je burzyć, Ameryka staje się słabsza

Dodano: 28.08.2018 8:01 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Rzecznik zmarłego amerykańskiego senatora Johna McCaina Rick Davis poinformował, że podczas głównego nabożeństwa żałobnego zmarłego polityka wystąpi dwóch byłych prezydentów - Republikanin George W. Bush i Demokrata Barack Obama.

Źródło: www.rmf24.pl

Bush i Obama będą na pogrzebie McCaina

Dodano: 28.08.2018 6:15 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Rzecznik zmarłego w sobotę amerykańskiego senatora Johna McCaina Rick Davis poinformował, że podczas głównego nabożeństwa żałobnego zmarłego polityka pojawi się dwóch byłych prezydentów - republikanin George W. Bush i demokrata Barack Obama.

Źródło: https:

Rzecznik McCaina: Na nabożeństwie żałobnym senatora wystąpi Obama i Bush

Dodano: 27.08.2018 22:22 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Rzecznik zmarłego amerykańskiego senatora Johna McCaina Rick Davis poinformował, że podczas głównego nabożeństwa żałobnego zmarłego polityka wystąpi dwóch byłych prezydentów - Republikanin George W. Bush i Demokrata Barack Obama.

Źródło: www.rmf24.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone