środa, 21 listopada 2018 r.  Imieniny: Janusza, Marii, Reginy
Wiadomości z tagiem Ciąża  RSS
Spychalski o rezygnacji Chrzanowskiego: Dobrze, że tak postąpił

Dodano: 13.11.2018 19:13 | 1 odsłon | 0 komentarzy


"Dobrze, że Marek Chrzanowski zrezygnował z funkcji przewodniczącego KNF. To świadczy o jego dojrzałości. Chrzanowski chciał przeciąć wszelkie spekulacje i nie obciążać Komisji Nadzoru Finansowego" - powiedział we wtorek rzecznik prezydenta Błażej Spychalski.

Anna Starmach pokazała spory już ciążowy BRZUSZEK!

Dodano: 06.11.2018 11:10 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Ciąża jej służy?

Tagi: ZUS, Ciąża
Źródło: https:

Wojewoda kontra wójt. Sąd: autor wypowiedzi nie może się bronić, że takie dane mu przygotowano

Dodano: 02.11.2018 16:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Zażalenie wojewody opolskiego na wyrok w sprawie pozwu w trybie wyborczym zostało odrzucone. Sąd Apelacyjny we Wrocławiu zajmował się sprawą pozwu wójta Lubrzy Mariusza Kozaczka, który zarzucił wojewodzie nieprawdziwe stwierdzenie dotyczące finansów gminy Lubrza. Adrian Czubak na konferencji prasowej powiedział, że budżet gminy był na minusie. Sąd Okręgowy w Opolu częściowo uznał rację wójta i nakazał wojewodzie sprostowanie nieprawdziwych informacji.- Zażalenie od tego postanowienia zostało oddalone - mówi Maria Pietkun, sędzia Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu. - Tutaj uczestnik postępowania podnosił, że do tej wypowiedzi przygotowano mu takie, a nie inne dane. Sąd apelacyjny uznał, że wypowiadając się w kampanii autor tej wypowiedz nie może się uwolnić w ten sposób, że osoby trzecie przygotowały takie, a nie inne dane. Wiąże się to z ryzykiem. Ewentualnie już obciąża go ryzyko tego, że posługuje się takimi, a nie innymi materiałami niezależnie, kto i w jaki sposób je przygotował. - Sprawa ta to dla mnie całkowity skandal - komentuje wyrok Mariusz Kozaczek, wójt Lubrzy z PSL. - Nie wiem, czy to pomysł wojewody, wicewojewody, czy pani poseł Czochary, żeby zaangażować taki środki rządowe w postaci wojewody. Przecież to jest chyba sytuacja niespotykana w całym kraju W trybie wyborczym wójt Lubrzy skarżył także wypowiedź wicewojewody opolskiego Violetty Porowskiej. Również w tym przypadku Sąd Ok ...

Źródło: radio.opole.pl

Szukamy osób do współpracy z Woman World Online

Dodano: 31.10.2018 18:02 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Witamy, szukamy młodych, energicznych osób mających poglądy pro-choice do zaangażowania się jako wolontariusz w organizacji Woman World Online. WWO zajmuje się szerzeniem wiedzy na tematy około-aborcyjne, wsparciem projektów internetowych, kampaniami reklamowo-informacyjnymi. Niechciana ciąża to dla kobiety problem z którym można sobie poradzić mając odpowiednią wiedzę i dostęp do legalnych i sprawdzonych leków poronnych. Możesz bezpiecznie usunąć ciążę do dziewiątego tygodnia jej trwania. Nie oferujemy sprzedaży leków poronnych, ale informujemy gdzie można je zdobyć. Na stronie www orgnizacji http://www.womanworldonline.pl możesz również podzielić się swoją historią aborcji, bądź innego wyboru, który dokonałaś. Pokazujemy gdzie można dostać receptę na tabletki po stosunku (do72h) za darmo, by móc bez problemu wykupić ją w każdej aptece. Zapraszamy do współpracy.

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Ciąża po urodzeniu dziecka? Poczekaj przynajmniej rok

Dodano: 30.10.2018 11:51 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Jeśli chcesz po urodzeniu dziecka szybko zajść w ciążę, 12 do 18 miesięcy może być idealnym terminem - przekonują naukowcy z University of British Columbia i Harvard T.H. Chan School of Public Health. Na łamach czasopisma "JAMA Internal Medicine" piszą, że taki odstęp czasu jest najkorzystniejszy z punktu widzenia zdrowia matki i dziecka. Te wnioski przyniosła analiza przypadków blisko 150 tysięcy ciąż kobiet w różnym wieku w kanadyjskiej prowincji Kolumbia Brytyjska.

Źródło: https:

Fanki ZACHWYCONE wyglądem Małgorzaty Rozenek: "CIĄŻA ci służy"

Dodano: 24.10.2018 12:57 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W oko wpadła im też stylizacja gwiazdy.

Tagi: Ciąża
Źródło: https:

USA: Senator Corker obciąża saudyjskiego następcę tronu winą za śmierć Chaszodżdżiego

Dodano: 21.10.2018 20:01 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Szef komisji spraw zagranicznych Senatu USA Bob Corker oświadczył w niedzielę, że sądzi, iż to następca tronu Arabii Saudyjskiej Muhammad ibn Salman jest odpowiedzialny za śmierć krytycznego wobec Rijadu saudyjskiego dziennikarza Dżamala Chaszodżdżiego.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

Skup aut dostawczych Pol-Cars

Dodano: 18.10.2018 18:09 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Auto skup Pol-Cars działa na terenie województwa pomorskiego, ze szczególnym uwzględnieniem okolic Trójmiasta. Klientów znajduje po ich zgłoszeniu chęci sprzedaży swojego samochodu, na które odpowiada w przeciągu 24h. Pol-Cars to skup samochodów od firm różnego rodzaju, w tym także skup aut dostawczych. Niewiele w Polsce skupów jest gotowych przyjmować tego rodzaju samochody, dlatego też Pol-Cars niewątpliwie wyróżnia się spośród konkurencji pod tym względem. Jeżeli zaś chodzi o wybór skupowanych aut to nieistotna jest ich marka, ani stan techniczny. Pol-Cars z chęcią zajmie się oceną wszystkich parametrów danego samochodu, a następnie zaproponuje kwotę za jego skup. Jeżeli kwota ta będzie odpowiadała sprzedającemu, to do transakcji sprzedaży może dojść jeszcze tego samego dnia. Gotówka trafia prosto do klienta, który nie jest obciążany żadnymi żmudnymi formalnościami ani papierkową robotą. Z tego powodu każdy, kto posiada samochód, którego chciałby się pozbyć, powinien skorzystać z Pol-Cars!

Źródło: auto-komis.hiperogloszenia.pl

Janów Podlaski: Badają stadninę bez końca

Dodano: 17.10.2018 18:19 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Znów przedłużono śledztwo dotyczące hodowli w Janowie Podlaskim. Czy dlatego, że jego umorzenie obciążałoby PiS?

Źródło: https:

Połączenie ulicy Lubelskiej z Zientary Malewskiej sposobem na odciążenie Zatorza?

Dodano: 17.10.2018 14:36 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Każde osiedle przed wyborami może liczyć na moc obietnic. Tych nie zabrakło również dla mieszkańców Zatorza. Inwestycje odciążające komunikacyjnie tę część miasta zaproponował Michał Wypij, kandydat na urząd prezydenta Olsztyna.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone