niedziela, 17 lutego 2019 r.  Imieniny: Donata, Gizeli, Łukasza
Wiadomości z tagiem Ciąża  RSS
Budowa hospicjum i rewitalizacja wyspy dofinansowane z pieniędzy unijnych

Dodano: 15.02.2019 10:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy


W Kędzierzynie-Koźlu podpisano umowy na unijne dofinansowanie dwóch projektów - budowy stacjonarnego hospicjum oraz rewitalizacji kozielskiej wyspy i przystani Szkwał. Łącznie miasto, Caritas i powiat otrzymały ponad 8 milionów złotych dofinansowania.- Bardzo się cieszymy, że ta biała plama na mapie województwa zapełni placówka stacjonarna - mówi ks. Arnold Drechsler, dyrektor Caritas Diecezji Opolskiej. - Cieszymy się dlatego, że ludzie którzy otrzymywali diagnozę „choroba nowotworowa”, potem przechodzili w taką fazę terminalną, w tej najtrudniejszej fazie byli - nie bójmy się tego słowa użyć - eksportowani. To dodatkowo obciążali i tak już trudną sytuację rodziny.Hospicjum powstaje na osiedlu Kłodnica, w miejscu przedszkola zniszczonego przez powódź w 1997 roku. W ośrodku będzie miejsce dla 10 podopiecznych, ale będą mogły być z nimi zakwaterowane osoby towarzyszące. Hospicjum będzie prowadzić Caritas Diecezji Opolskiej, zatrudni 9 pielęgniarek. Obiekt ma rozpocząć działalność jeszcze w tym roku.Drugi z dofinansowanych projektów to rewitalizacja kozielskiej wyspy.- Wyremontujemy znajdujące się tam zabytkowe budynki - mówi dr Ireneusz Wiśniewski, dyrektor Centrum Kształcenia Praktycznego i ...

Źródło: radio.opole.pl

Sara Boruc-Mannei promienieje w ciąży. "Moja piłeczka"

Dodano: 13.02.2019 12:02 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Sara i Artur Borucowie oczekują przyjścia na świat dziecka. Partnerka piłkarza wygląda kwitnąco, widać, że ciąża jej służy.

Źródło: https:

Kylie Jenner nabrała więcej ciałka! To jednak CIĄŻA? (ZDJĘCIA)

Dodano: 11.02.2019 0:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Sporo przytyła?

Źródło: https:

Ciąża bardzo zmieniła Jessicę Simpson - jest cała spuchnięta (ZDJĘCIA)

Dodano: 10.02.2019 16:05 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Gwiazda źle ją znosi.

Tagi: Ciąża
Źródło: https:

Sprawa Andruszkiewicza. Prokuratura Krajowa: Śledztwo było nieudolne i opieszałe

Dodano: 10.02.2019 6:57 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Trwa postępowanie dyscyplinarne dot. zbyt opieszałego prowadzenia przez białostockich prokuratorów śledztwa w sprawie sfałszowania podpisów na listach wyborczych KW Ruchu Narodowego i roli, jaką miałby w tym odegrać poseł Adam Andruszkiewicz - przekazała w sobotę PAP Prokuratura Krajowa. Według "Superwizjera" TVN Andruszkiewicz miał osobiście fałszować podpisy - obciążają go zeznania świadków.

Źródło: https:

Wiceminister fałszował podpisy?

Dodano: 09.02.2019 22:03 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Mogło dojść do sfałszowania prawie 300 podpisów na listach poparcia Młodzieży Wszechpolskiej w wyborach samorządowych w 2014 r. - dowiedział się "Superwizjer" TVN. Prokuratura prowadzi śledztwo w tej sprawie. Dziennikarze dotarli do zeznań, które obciążają Adama Andruszkiewicza, wiceministra cyfryzacji. Do tej pory Andruszkiewicz nie został przesłuchany.

Źródło: https:

Wiceminister i sfałszowane podpisy. Zablokowane śledztwo w sprawie Andruszkiewicza

Dodano: 09.02.2019 20:47 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Prokuratorzy z Białegostoku badają, czy Adam Andruszkiewicz fałszował i kierował fałszowaniem prawie 300 podpisów poparcia w wyborach samorządowych w 2014 roku. Jednego z ówczesnych liderów Młodzieży Wszechpolskiej (MW) obciążają między innymi zeznania i wyjaśnienia Pawła P. – współpracownika z organizacji. Gdy prowadzący śledztwo zaplanowali przeszukania w domu i biurze Andruszkiewicza, odebrano im akta. Śledczy pozbawieni dokumentów musieli odwołać przeszukanie lokali i przesłuchanie prawicowego polityka. Andruszkiewicz zaś wszedł do rządu. Został wiceministrem cyfryzacji. Reportaż "Superwizjera" TVN.

Źródło: https:

"Musieli fałszować te listy, bo inaczej nie mogliby kandydować"

Dodano: 08.02.2019 12:39 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Prawie 300 podpisów na listach poparcia Młodzieży Wszechpolskiej w wyborach samorządowych w 2014 roku zostało sfałszowanych - tak wynika z ustaleń prokuratury. Organizacją kierował wtedy Adam Andruszkiewicz, który niedawno został wiceministrem cyfryzacji. Reporterzy "Superwizjera" dotarli do świadków i dokumentów prokuratury, które obciążają wiceministra. Mimo to Andruszkiewicz nigdy nie został nawet przesłuchany, a to i inne śledztwa dotyczące narodowców - stanęły w miejscu.

Źródło: https:

Salih wzywa USA, by "nie obciążały nadmiernie Iraku swoimi własnymi sprawami"

Dodano: 04.02.2019 10:25 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Prezydent Iraku Barham Salih powiedział w poniedziałek, że prezydent USA Donald Trump nie prosił władz w Bagdadzie o zgodę na stacjonowanie w tym arabskim państwie amerykańskich oddziałów w celu "pilnowania Iranu".

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone