wtorek, 19 lutego 2019 r.  Imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława
Wiadomości z tagiem Frans Timmermans  RSS
"Nacjonaliści chcą przepisać na nowo historię dla własnych celów"

Dodano: 17.02.2019 21:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej Frans Timmermans ostrzegł w sobotę w Budapeszcie przed nacjonalistami, którzy chcą "kontrolować ludzi przy pomocy strachu". Mówił o tym na zjeździe Węgierskiej Partii Socjalistycznej (MSZP).

Źródło: https:

Timmermans ostrzega na Węgrzech przed nacjonalistami. Chcą "kontrolować ludzi przy pomocy strachu"

Dodano: 17.02.2019 13:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Frans Timmermans ostrzega w Budapeszcie przed nacjonalistami. "Chcą mieć kontrolę nad ludźmi, wykorzystując do tego strach" - mówił wiceszef Komisji Europejskiej - i wiodący kandydat europejskich socjalistów i demokratów w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego - na zjeździe Węgierskiej Partii Socjalistycznej.

Frans Timmermans wykorzystuje unijny profil na Twitterze do prywatnych celów

Dodano: 10.02.2019 15:11 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Mimo obowiązujących w UE reguł, wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej Frans Timmermans promuje swoją kampanię wyborczą na profilu przypisanym...

Źródło: https:

Frans Timmermans oszukuje na Twitterze? Komisja Europejska nie widzi problemu

Dodano: 10.02.2019 12:25 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Szokująca odpowiedź Komisji Europejskiej w sprawie twitterowego konta komisarza ds. praworządności Fransa Timmermansa. KE przyjęła kilka dni temu wytyczne mówiące m.in. o tym, że na portalach społecznościowych należy oddzielić działalność związaną z pełnieniem funkcji komisarza od aktywności wyborczej. Nasza korespondentka wykazała, że Timmermans nie stosuje się do tych zasad. Komisja Europejska zdaje się tego nie dostrzegać.

Źródło: https:

Timmermans ignoruje wytyczne Komisji Europejskiej dot. aktywności w sieci?

Dodano: 06.02.2019 17:22 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Frans Timmermans zapomniał, że jest unijnym komisarzem odpowiedzialnym za kwestię praworządności? Na swoim profilu na Twitterze przedstawia się wyłącznie jako kandydat socjaldemokratów na stanowisko szefa Komisji Europejskiej. Nowe wytyczne KE w sprawie standardów etycznych dla komisarzy biorących udział w wyborach nakazują rozdzielenie tych funkcji na portalach społecznościowych.

Źródło: https:

Timmermans w Krakowie: Nienawiści nie da się zwalczyć nienawiścią

Dodano: 23.01.2019 16:47 | 5 odsłon | 0 komentarzy


- Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz nauczał nas, że nienawiści nie da się zwalczyć nienawiścią; tylko miłość jest w stanie pokonać nienawiść - mówił w środę w Krakowie do młodzieży wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej Frans Timmermans. Dodał, że Adamowicz był wielkim Europejczykiem.

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone