czwartek, 13 grudnia 2018 r.  Imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji
Wiadomości z tagiem Internet  RSS
Upór i determinacja popłaca. W sporcie przede wszystkim

Dodano: 13.12.2018 9:58 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Grudzień to czas podsumowań dokonań, także tych sportowych. Rok 2018 był udany dla Marka Trykacza. Zawodnik Zrzeszenia Sportowo-Rehabilitacyjnego Start Zielona Góra sięgnął po upragniony medal na arenie międzynarodowej. Trykacz zdobył dwa złote medale mistrzostw Europy w podnoszeniu ciężarów. O sukcesie w Berck-sur-Mer, a także o planach na przyszłość mówił w rozmowie z Radiem Index. Marek ... ochodzi z serwisu . Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Źródło: https:

Kary za obrazę władz w internecie. Projekt ustawy w rosyjskim parlamencie

Dodano: 13.12.2018 9:27 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Projekt ustawy przewidujący kary za rozpowszechnianie w internecie materiałów znieważających organy władzy państwowej wnieśli w środę do niższej izby parlamentu rosyjscy deputowani. Projekt przewiduje za takie wykroczenia kary grzywny bądź aresztu administracyjnego.

Źródło: https:

Scena Otwartych Serc (i portfeli) w rękach kobiet. Co znajdziemy na zielonogórskich aukcjach WOŚP?

Dodano: 13.12.2018 8:39 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zielonej Górze zasilają nie tylko panowie. Do pracy nad 27. finałem akcji zabrały się także społeczniczki z grupy inicjatywnej z ulicy Chmielnej. Panie po raz trzeci przygotowują atrakcje na Scenę Otwartych Serc, czyli małą estradę, która 13 stycznia stanie przy ratuszu. - Scena będzie bardzo lokalna, dla lokalnych zespołów ... ochodzi z serwisu . Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Źródło: https:

Ford S-Max - Możliwa Gwarancja!

Dodano: 13.12.2018 8:36 | 0 odsłon | 0 komentarzy

identyfikator: AKL15GFDT Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową eurocarjanowlubelski.pl i554711185i

Źródło: motosprzedaz.pl

Agencie, nie denerwuj się, że klient nie wie [Felietonik Marcina Z. Brody]

Dodano: 13.12.2018 7:55 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W rozmowach z agentami można często usłyszeć, że choćby PIU, a generalnie też wszyscy ubezpieczyciele, powinni stale edukować klientów, tłumaczyć im, jak działają ubezpieczenia i w ogóle sprawić, by przychodzący do agenta klient o zawieranych umowach wiedział już wszystko. No, może faktycznie byłoby wtedy agentom łatwiej. Tylko... po co wtedy klient miałby przychodzić do agenta? W wielu przypadkach wygodniej byłoby kliknąć kilka razy w jakąś stronę internetową... Brokerzy już dawno zrozumieli tę prawdę i nie walczą o edukację klientów. Są przecież właśnie po to, by klientom ubezpieczenia tłumaczyć i dla klientów dobre ubezpieczenia pisać.

Źródło: feedproxy.google.com

King stawiał mocny opór, ale Stelmet zwycięski

Dodano: 13.12.2018 7:26 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Stelmet Enea BC Zielona Góra nadal niepokonany w Energa Basket Lidze przed własną publicznością. Biało-zieloni dopisali wczoraj do swojego dorobku siódme ligowe zwycięstwo w hali CRS. Walczyć o nie z Kingiem Szczecin musieli jednak niemal do ostatniej minuty. Podopieczni Igora Jovovicia wygrali 96:89. Goście jeszcze przed przerwą wyszli na prowadzenie. Przewaga w trzeciej kwarcie sięgnęła ... ochodzi z serwisu . Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Źródło: https:

APARAT CYFROWY NAPRAWA Katowice

Dodano: 13.12.2018 7:08 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Sprostamy każdej usterce i w szybkim czasie sprawny aparat powróci w Twoje ręce. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty serwisowej. Odwiedź nasz serwis ul. Skargi 8 Zadzwoń 574-254-031 Odwiedź naszą stronę internetową www.fotocentrumkatowice.pl

Źródło: audio-video-foto.hiperogloszenia.pl

Zgłosił 125 źle parkujących. SM ukarała 10

Dodano: 13.12.2018 7:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Mieszkańcy Gdyni chcą łatwiejszego kontaktu ze strażą miejską i zgłaszania źle zaparkowanych aut przez internet. Urzędnicy odpowiadają, że zdiagnozowali potrzeby i ułatwią zgłaszanie, ale nie parkowania, a m.in. uszkodzonej sygnalizacji, niszczenia zieleni czy zaśmiecania plaży. Nasz czytelnik sprawdził efektywność strażników, zgłosił 125 zaparkowanych na zakazie aut, SM ukarała 10 kierowców.

Tagi: KOD, Internet
Źródło: https:

Płatności w internecie. Coraz więcej kupujemy przez smartfony. M-commerce podbija Polskę

Dodano: 13.12.2018 6:23 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Wyniki najnowszego badania wskazują, że 45 proc. polskich internautów kupuje coś mobilnie przynajmniej raz w tygodniu

Źródło: feedproxy.google.com

Prognoza cyberzagrożeń na 2019 rok

Dodano: 12.12.2018 23:58 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W przyszłym roku cyberprzestępcy w coraz większym stopniu będą skupiać się na internecie rzeczy, chmurze, przemysłowych systemach sterowania i konsumentach, co zaznaczają twórcy raportu, pt. "Mapping the Future: Dealing with Pervasive and Persistent Threats". Możemy się też spodziewać wzmożonych ataków na konsumentów i ewoluujące środowiska technologiczne przedsiębiorstw.

Źródło: di.com.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone