czwartek, 16 sierpnia 2018 r.  Imieniny: Joachima, Nory, Stefana
Wiadomości z tagiem Iran  RSS
Irak dalej będzie handlował z Iranem

Dodano: 15.08.2018 15:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Premier Iraku Hajdar Dżawad al-Abadi oświadczył w poniedziałek, że jego kraj mimo sankcji nałożonych przez Stany Zjednoczone będzie dalej handlował z Iranem. Dodał, że jego wcześniejsze oświadczenie w tej sprawie zostało źle zrozumiane.

Źródło: https:

Internet bywa nieoceniony w przypadku zaginięć. Przykładem poszukiwania mieszkanki Krapkowic

Dodano: 15.08.2018 7:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


9 dni trwały szczęśliwie zakończone poszukiwania zaginionej mieszkanki Krapkowic. 35-letnia kobieta wyszła z domu 3 sierpnia, natomiast po trzech dniach bez kontaktu jej ojciec postanowił zgłosić sprawę na policję.Funkcjonariusze opublikowali wizerunek zaginionej, a liczba wyświetleń oraz udostępnień na portalach społecznościowych sięgnęła prawie 40 tysięcy.- Kobieta odnalazła się w niedzielę (12.08) na jednej z ulic Opola - mówi aspirant sztabowy Jarosław Waligóra, rzecznik prasowy krapkowickiej policji.- Mieszkaniec Gogolina rozpoznał tę kobietę na ulicy, bo wcześniej zapoznał się z komunikatami na naszych stronach i portalach społecznościowych. On zawiadomił policję, a funkcjonariusze potwierdzili na miejscu tożsamość zaginionej osoby. Zaopiekowali się tą kobietą, bo była w bardzo złym stanie psychicznym oraz emocjonalnym. Później przekazali 35-letnią mieszkankę Krapkowic pod opiekę lekarzy.Aspirant sztabowy Waligóra zaznacza, że do policji w Krapkowicach, ale też w Prudniku i Głubczycach dotarło wiele sygnałów o potencjalnym miejscu pobytu zaginionej. Wszystkie tropy zostały sprawdzone.

Źródło: radio.opole.pl

Irak nie zastosuje się jednak do sankcji USA nałożonych na Iran. Dalej będzie handlował

Dodano: 14.08.2018 22:01 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Premier Iraku Hajdar Dżawad al-Abadi oświadczył w poniedziałek, że jego kraj mimo sankcji USA będzie dalej handlował z Iranem. Dodał, że jego wcześniejsze oświadczenie w tej sprawie zostało źle zrozumiane.

Źródło: https:

Szef MSZ Rosji w Turcji: rozważamy używanie walut narodowych w handlu zamiast dolara

Dodano: 14.08.2018 18:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Siergiej Ławrow po spotkaniu z szefem dyplomacji Turcji Mevlutem Cavusoglu we wtorek w Ankarze oświadczył, że Rosja od jakiegoś czasu analizuje możliwość stosowania walut narodowych w dwustronnych relacjach handlowych z Turcją, Iranem i Chinami.

Tagi: Rosja, MSZ, Iran
Źródło: https:

Dymisja antyimigranckiego ministra. Nie zgłosił podróży z partnerką z Iranu

Dodano: 14.08.2018 18:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Norweski minister rybołówstwa Per Sandberg podał się do dymisji po złamaniu przez niego zasad bezpieczeństwa w czasie prywatnej, niezgłoszonej wcześniej podróży do Iranu. Udał się w nią w towarzystwie swojej partnerki, dawnej królowej piękności irańskiego pochodzenia.

Tagi: TVN, Iran
Źródło: https:

Rosja może "porzucić" dolara. "Rozważamy używanie walut narodowych w relacjach dwustronnych"

Dodano: 14.08.2018 17:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Szef rosyjskiej dyplomacji Siergiej Ławrow po spotkaniu z szefem dyplomacji Turcji Mevlutem Cavusoglu we wtorek w Ankarze oświadczył, że Rosja od jakiegoś czasu analizuje możliwość stosowania walut narodowych w dwustronnych relacjach handlowych z Turcją, Iranem i Chinami.

Tagi: Rosja, TVN, Iran
Źródło: https:

Granulat EPS orginał - Baniar - Iran

Dodano: 14.08.2018 0:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Polistyren spienialny EPS bez HBCD z dostawa do Polski w cenie 1460 euro tona na akredytywę bankową.

Źródło: feedproxy.google.com

"Wykluczam prowadzenie jakichkolwiek rozmów z Ameryką"

Dodano: 13.08.2018 19:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Duchowo-polityczny przywódca Iranu ajatollah Ali Chamenei odrzucił w poniedziałek możliwość jakichkolwiek negocjacji ze Stanami Zjednoczonymi w sprawie rozbrojenia nuklearnego. Jednocześnie zapewnił, że jego kraj nie rozpocznie wojny z USA.

Tagi: USA, TVN, Iran
Źródło: https:

Aresztowania odpowiedzią na kłopoty. Iran powołuje specjalny sąd

Dodano: 13.08.2018 7:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W Iranie aresztowano 67 osób w ramach kampanii antykorupcyjnej zatwierdzonej przez przywódcę duchowo-politycznego ajatollaha Alego Chameneia - podały w niedzielę władze sądowe. Iran próbuje się uporać z trudnościami gospodarczymi po przywróceniu sankcji przez USA.

Źródło: https:

Wizyta nagle odwołana. Nieoficjalnie: spięcie między Irakiem a Iranem

Dodano: 13.08.2018 7:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Kancelaria premiera Iraku Hajdara Dżawada al-Abadiego poinformowała w niedzielę o odwołaniu zapowiadanej dzień wcześniej wizyty szefa rządu w Iranie. Kilka godzin wcześniej irańskie MSZ oświadczyło, że wizyty takiej w ogóle nie było w planach.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone