poniedziałek, 21 stycznia 2019 r.  Imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory
Wiadomości z tagiem Iran  RSS
Wiceszefowie MSZ Polski i Iranu odbyli konsultacje w Teheranie

Dodano: 21.01.2019 14:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Wiceszefowie MSZ Polski i Iranu, Maciej Lang i Abbas Arakczi odbyli konsultacje polityczne w Teheranie - poinformował w poniedziałek na Twitterze resort dyplomacji.

Źródło: https:

USA i Polska: konferencja w Warszawie. Iran oburzony brakiem zaproszenia, a Trump i Duda w lokalnych gazetach

Dodano: 21.01.2019 13:50 | 1 odsłon | 0 komentarzy

USA i Polska: konferencja w Warszawie. Iran jest oburzony brakiem zaproszenia na konferencję nt. Bliskiego Wschodu, a zdjęcia Andrzeja Dudy i...

Źródło: https:

Wiceszef MSZ poleciał do Iranu

Dodano: 21.01.2019 13:32 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Wiceminister spraw zagranicznych z wizytą w Iranie. Maciej Lang pojechał do Teheranu po zarzutach Iranu, że szczyt bliskowschodni, który w połowie lutego ma odbyć się w Warszawie jest antyirański i jest zdradą Polski wobec Iranu.

Tagi: MSZ, Iran
Źródło: https:

Marihuana, kokaina i dopalacze. Policja znalazła narkotyki u mieszkańców powiatu oleskiego.

Dodano: 21.01.2019 13:02 | 0 odsłon | 0 komentarzy


1,5 kilograma narkotyków zabezpieczyła policja na terenie powiatu oleskiego. Do sprawy zatrzymano 6 osób. To pięciu mężczyzn i jedna kobieta. Wszyscy są mieszkańcami powiatu oleskiego.Do zatrzymania doszło 11 stycznia. W akcji wzięli udział funkcjonariusze z Olesna, Praszki, Dobrodzienia a także z Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.- Oprócz narkotyków policjanci zabezpieczyli również 50 tysięcy złotych, urządzenia do przetwarzania narkotyków oraz elektroniczne wagi - mówi aspirant Stanisław Filak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oleśnie. - W działaniach użyto specjalistycznie wytresowane psy do wyszukiwania narkotyków. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że zabezpieczone narkotyki, to marihuana, kokaina i dopalacz o nazwie Klefedron. Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Śledczy przestawili im łącznie 407 zarzutów. Czworo podejrzanych objęto policyjnym dozorem, a w przypadku dwóch mężczyzn sąd zdecydował o 3-miesięcznym, tymczasowym areszcie. Wszystkim im grozi do 10 lat więzienia.

Wiceszef polskiego MSZ na konsultacjach w Teheranie

Dodano: 21.01.2019 13:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Wiceszefowie MSZ Polski i Iranu, Maciej Lang i Abbas Arakczi odbyli konsultacje polityczne w Teheranie - poinformował w poniedziałek na Twitterze resort dyplomacji.

Tagi: TVN, MSZ, Iran
Źródło: https:

Czaputowicz: Rosjanie nie przylecą do Polski na konferencję bliskowschodnią

Dodano: 21.01.2019 10:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

"Nie zaprosiliśmy przedstawicieli Iranu, bo to uniemożliwiłoby normalne obrady. Irańczycy używają języka, który jest trudny do zaakceptowania. Ostatnio odnoszą się w taki sposób również wobec Polski" - stwierdził w wywiadzie dla dziennika "Rzeczpospolita" Jacek Czaputowicz. Szef polskiej dyplomacji dodał też, że w konferencji mającej się odbyć w Polsce w lutym nie weźmie udziału Rosja.

Źródło: https:

Tragedia w Gogolinie. Policja znalazła zwłoki kobiety i mężczyzny w domu jednorodzinnym

Dodano: 20.01.2019 22:17 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Dwa ciała znaleźli policjanci w jednym z domów jednorodzinnych w Gogolinie. Jak dowiedziało się Radio Opole, to 53-letnia lekarka i 57-letni optyk.Na zwłoki patrol natrafił około 14:50 podczas jednej z interwencji. Na miejscu trwają czynności związane z oględzinami i zabezpieczaniem dowodów pod nadzorem zastępcy prokuratora rejonowego ze Strzelec Opolskich.- Są też policjanci z Opola, którzy przyjechali do pomocy. Na miejscu pracują też policyjni technicy, którzy zabezpieczają ślady w związku z ujawnionymi zwłokami. Jeżeli chodzi o okoliczności związane ze śmiercią mieszkańców Gogolina, na tę chwilę mogę powiedzieć tylko tyle, że prawdopodobnie doszło do sytuacji, która jest określana jako samobójstwo rozszerzone - mówi aspirant sztabowy Jarosław Waligóra, oficer prasowy krapkowickiej policji.

Źródło: radio.opole.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone