czwartek, 22 lutego 2018 r.  Imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora
Wiadomości z tagiem JBL  RSS
mieszkanie 27,2 metry 1 pok Gdańsk

Dodano: 22.02.2018 15:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy


cena: 169000 zł
kategoria: Nieruchomości > Mieszkania
lokalizacja: Gdańsk (pomorskie)
Jeśli szukasz wysokiej stopy zwrotu lub Twoje dziecko właśnie rozpoczyna studia - ta zadbana kawalerka jest idealne dla Ciebie.
Dzień pokazowy już najbliższy czwartek tj. 12.10.2017 r.. Zadzwoń i umó…

Źródło: https:

Gmina Zawadzkie kupuje czujniki jakości powietrza

Dodano: 22.02.2018 14:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy


W Zawadzkiem, Kielczy i Żędowicach mają być zamontowane czujniki monitorujące jakość powietrza. Wyniki pomiarów w czasie rzeczywistym będzie można śledzić za pomocą gminnej aplikacji na telefony komórkowe i tablety.- Dzisiaj mamy jeden taki czujnik, który jest zamontowany na budynku urzędu, od strony osiedla domków jednorodzinnych - mówi burmistrz Zawadzkiego Mariusz Stachowski. - Docelowo będą trzy, czyli w każdej miejscowości po jednym. Mają być kompatybilne z naszą aplikacją, którą można pobrać ze strony internetowej po to, żeby poprzez tę aplikację każdy z mieszkańców mógł sprawdzić jakość powietrza w danym miejscu. Trwa test kompatybilności czujnika z aplikacją oraz poszukiwanie najlepszych miejsc na umieszczenie podobnych urządzeń w Kielczy i Żędowicach. Czujniki mają być kupione w najbliższych tygodniach.

Źródło: radio.opole.pl

Jest chętny na kupno starego dworca w Kolonowskiem

Dodano: 22.02.2018 13:15 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Są spore szanse, że niszczejący dworzec kolejowy w Kolonowskiem odzyska dawny blask. Jest chętny na kupno tego obiektu. Budynek od lat stoi pusty, jedyne prace przy nim prowadzone to zabezpieczanie otworów tak, aby nikt nie mógł wejść do środka.Przed laty gmina Kolonowskie przejęła ten dworzec od kolei tylko po to, żeby go zburzyć. Budynek jest w fatalnym stanie a stoi w miejscu uczęszczanym przez mieszkańców.- Nasze plany pokrzyżowały decyzje konserwatora zabytków - mówi Konrad Wacławczyk, wiceburmistrz Kolonowskiego. - Ze względu na jego zabytkowy charakter rozbiórka była dosyć utrudniona. Zdecydowaliśmy się zamieścić ten budynek w ofertach inwestycyjnych gminy Kolonowskie. Okazało się, że był to dobry pomysł, bo zgłosił się chętny do nabycia tego dworca. W chwili obecnej trwa cała procedura i myślę, że w najbliższym czasie, będzie ona miała swój szczęśliwy finał.Chętny może kupić prawo użytkowania wieczystego dworca za niecałe 29 tysięcy złotych. Może być on przystosowany do potrzeb biurowych.

Tagi: Złoty, Gminy, JBL
Źródło: radio.opole.pl

Papież: Retuszowanie swego wizerunku sprawia, że człowiek staje się fake'iem

Dodano: 22.02.2018 13:09 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Franciszek przestrzega młodych ludzi przed nieustannym retuszowaniem swojego wizerunku i chowaniem się za maskami i fałszywymi tożsamościami. Ludzie wtedy "stają się fake'iem"- ostrzegł papież w orędziu na 33. Światowy Dzień Młodzieży w Niedzielę Palmową 25 marca. "Wy, ludzie młodzi, macie siłę, przechodzicie przez etap życia, w którym z pewnością nie brakuje energii. Używacie tej siły i energii, aby ulepszyć świat, zaczynając od tego, co najbliżej was" - napisał papież.

Źródło: www.rmf24.pl

Areszt dla 33-latka, który wyłudzał dane osobowe, aby zaciągać pożyczki

Dodano: 22.02.2018 12:15 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Miał podszywać się pod inne osoby i wykorzystywać ich dane osobowe do wyłudzania pożyczek. 33-latek jest już w areszcie. Pokrzywdzonych jest 7 osób a mężczyzna wyłudził na ich nazwiska ponad 30 tysięcy złotych. Proceder ten wyszedł na jaw, gdy w połowie stycznia do strzeleckiej komendy zgłosiła się osoba, która poinformowała policjantów, że otrzymała pismo o zawarciu kredytu, którego nigdy nie brała.- Funkcjonariusze z zespołu do walki z przestępczością gospodarczą zatrzymali 33-letniego mieszkańca województwa mazowieckiego - mówi Paulina Porada ze strzeleckiej policji. - Udało się ustalić 7 pokrzywdzonych. Według śledczych, mężczyzna w nielegalny sposób uzyskał ich dane osobowe, które następnie wykorzystywał przy zawieraniu umów o pożyczki. Dodatkowo na te dane zakładał fikcyjne konta. 33-latek wyłudził ponad 30 tysięcy złotych, a usiłował wyłudzić dalszych 10 tysięcy złotych.Możliwe, że poszkodowanych przez 33-latka jest więcej osób, nie tylko z Opolszczyzny. Zebrany do tej pory materiał dowodowy pozwolił na postawienie mężczyźnie 6 zarzutów oszustwa. Sąd zadecydował, że zatrzymany najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu do 8 lat więzienia.

Źródło: radio.opole.pl

Pogromca Marcina Tybury blisko hitowej walki w UFC

Dodano: 22.02.2018 11:46 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Wygląda na to, że pogromca Marcina Tybury, Derrick Lewis (MMA 19-5) w kolejnej walce zmierzy się z Francisem Ngannou (MMA 11-1). UFC przymierza się do organizacji pojedynku "królów nokautu" w najbliższym czasie.

Tagi: Francja, Rzym, JBL
Źródło: https:

Oliver Naesen optymistycznie nastawiony przed weekendem w Belgii

Dodano: 22.02.2018 11:29 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Mistrz Belgii Oliver Naesen, dzięki dwóm lokatom w pierwszej dziesiątce w ubiegłorocznych wyścigach Omloop Het Nieuwsblad i Kuurne-Bruksela-Kuurne, jest optymistycznie nastawiony przed tegorocznymi edycjami, które odbędą się już w najbliższy weekend. 

Tagi: LG, Bruksela, JBL
Źródło: naszosie.pl

Carlos Sainz: Kierowcy przyzwyczają się do Halo

Dodano: 22.02.2018 11:12 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Carlos Sainz jr. stwierdził, że kierowcom wystarczy 20 okrążeń, aby przyzwyczaić się do systemu Halo w bolidzie. Ochrona kokpitu będzie obowiązkowa od najbliższego sezonu.

Tagi: PIT, JBL
Źródło: https:

Czwartkowy poranek miejscami mroźny. To dopiero zapowiedź arktycznego zimna

Dodano: 22.02.2018 10:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Na północno-wschodnim krańcu Polski czwartkowy poranek okazał się bardzo mroźny. A to dopiero zapowiedź tego, co nas czeka w najbliższych dniach.

Tagi: TVN, JBL
Źródło: tvnmeteo.tvn24.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone