niedziela, 20 maja 2018 r.  Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny
Wiadomości z tagiem Kodeks pracy  RSS
Zandberg: Prawo właściciela do wyzysku musi się skończyć

Dodano: 02.05.2018 8:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy

- Mówi się o praworządności, o przestrzeganiu ustaw, ale kodeks pracy to jest ta ustawa, która jest najczęściej i w najbardziej bezczelny sposób łamana - mówił Adrian Zandberg z partii Razem w czasie pochodu z okazji 1 maja w Poznaniu. - Prawo właściciela do wyzysku musi się skończyć - wezwał.

Źródło: www.rp.pl

Biedronka Sprzedawca - kasjer PODDĘBICE-część etatu

Dodano: 01.05.2018 12:05 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Oferujemy: - Umowę o pracę na część etatu, praca w godzinach nocnych, - atrakcyjne wynagrodzenie plus premia frekwencyjna i uznaniowa, - możliwość rozwoju i awansu, - kartę multisport, - możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego, - bardzo bogaty pakiet socjalny (m.in. paczki świąteczne dla Pracowników oraz ich dzieci, wyprawki szkolne, kolonie letnie dla dzieci, zapomogi bezzwrotne, pożyczki nieoprocentowane, bezpłatne szczepienia i badania profilaktyczne i wiele innych form wsparcia). Poznaj cały pakiet korzyści: http://karierawjm.pl/poznaj-nas/korzysci/ Opis zadań: Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za: zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta zgodnie ze standardami firmy, rozładunek dostaw towarów, dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz o czystość w sklepie. Nasze wymagania: -gotowość do pracy również w weekendy, w godzinach nocnych -gotowość do pracy fizycznej, -rzetelność i uczciwość, -łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole, -doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem. Administratorem danych jest Jeronimo Martins Polska S.A. z siedzibą w Kostrzynie 62-025, ul. Żniwna 5. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Pracownik call center musi pracować także w święto

Dodano: 19.04.2018 8:03 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Kodeks pracy dopuszcza wykonywanie obowiązków w niedziele i święta na podstawie kilku wyjątków. Jeden z nich dotyczy świadczenia tzw. usług ponadnarodowych, odbieranych poza terytorium Polski. Czy taki rodzaj pracy zawsze uzasadnia zlecanie zadań w dni wolne dla większości zatrudnionych?

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Miała być rewolucja. Ministerstwo wykorzysta tylko niektóre pomysły na nowy Kodeks pracy

Dodano: 13.04.2018 15:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Kodeks pracy nie może być przyjęty wbrew woli stron, które nad nim pracowały. Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej przygotuje nowelizację, wykorzystując niektóre propozycje Komisji Kodyfikacyjnej Prawa Pracy - oświadczyła w piątek minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska.

Źródło: tvn24bis.pl

Rafalska: Kodeks pracy wymaga zmiany

Dodano: 13.04.2018 14:03 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Panuje ogólna zgoda co do tego, że Kodeks pracy wymaga zmiany – powiedziała w piątek szefowa MRPiPS Eklżbieta Rafalska. Nie wyobrażam sobie jednak, żeby nowe przepisy można było przyjąć bez zgody stron, które przy nich pracowały – zastrzegła.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Rafalska: Kodeks pracy wymaga zmiany, strony muszą się na nie zgodzić

Dodano: 13.04.2018 11:56 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Panuje ogólna zgoda co do tego, że Kodeks pracy wymaga zmiany - powiedziała w piątek szefowa MRPiPS Eklżbieta Rafalska. - Nie wyobrażam sobie jednak, żeby nowe przepisy można było przyjąć bez zgody stron, które przy nich pracowały - zastrzegła.

Źródło: praca.interia.pl

Nowy Kodeks pracy nie tak szybko. Wiceminister: jest zbyt mało czasu

Dodano: 09.04.2018 20:00 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Nie ma możliwości, aby w tej kadencji Sejm w całości przyjął, przygotowane przez Komisję Kodyfikacyjną, projekty zmian w Kodeksie pracy. Jest zbyt mało czasu - powiedział wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej Stanisław Szwed. - Nie chcemy rozwiązań, które spowodują wyprowadzenie ludzi na ulicę - dodał minister. W ubiegłym tygodniu rzeczniczka Prawa i Sprawiedliwości Beata Mazurek zapowiedziała, że partia nie poprze propozycji komisji.

Źródło: tvn24bis.pl

Umowa-zlecenie w 2018 r. Co zmieni Kodeks pracy?

Dodano: 28.03.2018 15:05 | 5 odsłon | 0 komentarzy


1,25 mln osób w 2016 roku pracowało w oparciu o umowę-zlecenie lub umowę o dzieło oraz nie były nigdzie indziej zatrudnione na podstawie stosunku pracy. Nowy projekt Kodeksu pracy być może odmieni ich sytuację i zostaną im zaproponowane jedne z kilku form umów nieetatowych.

Źródło: www.bankier.pl

Kodeks pracy: Pieniądze za nadgodziny będą zamrażane na kontach, ale nie obowiązkowo

Dodano: 25.03.2018 6:00 | 13 odsłon | 0 komentarzy


Ustawodawca nie narzuci kont wynagrodzeń, na których mają być odkładane pieniądze za pracę nadliczbową. Projektowany Kodeks pracy daje tylko taką możliwość – i to też nie wszystkim.

Źródło: praca.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone