niedziela, 18 lutego 2018 r.  Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany
Wiadomości z tagiem Kodeks pracy  RSS
Sprzedawca-kasjer (Goleniów) Biedronka

Dodano: 15.02.2018 18:12 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Opis zadań: Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za: zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy, obsługę kasy fiskalnej, rozładunek dostaw towarów, dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz o czystość w sklepie. Nasze wymagania: -gotowość do pracy w różnych porach dnia oraz w różne dni tygodnia (także w soboty i niedziele), -gotowość do pracy fizycznej, -rzetelność i uczciwość, -łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole, -doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, Oferujemy: Wynagrodzenie: 2 650 zł +Premia (brutto) - gwarantujemy zatrudnienie na umowę o pracę w trzech możliwych wariantach &½ , &¾ i pełny etat, - pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji, - umowę o pracę bez okresu próbnego, - stabilność zatrudnienia, - kompleksowy pakiet szkoleń, - 10 dniowy program wdrożeniowo-szkoleniowy na stanowisko, - możliwość rozwoju zawodowego i osobistego, - bogaty pakiet socjalny (m.in. karta MultiSport, paczki i bony świąteczne), - atrakcyjne wynagrodzenie plus premia i nagroda roczna, - możliwość skorzystania z pakietów prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenie na życie. Poznaj cały pakiet korzyści: http://karierawjm.pl/poznaj-nas/korzysci/ Administratorem danych jest Jeronimo Martins Polska S.A. z siedzibą w Kostrzynie 62-025, ul. Żniwna 5. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Prof. Gładoch: Nowy Kodeks pracy opóźni wynagradzanie nadgodzin

Dodano: 08.02.2018 9:32 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Prof. Monika Gładoch, wiceprzewodnicząca Komisji Kodyfikacyjnej Prawa Pracy, ekspert Pracodawców RP: - Pensja za godziny ponadwymiarowe trafiałaby na konto powiernicze prowadzone przez firmę. Dłużej będą mogli pracować pracownicy twórczy, sezonowi i objęci zadaniowym czasem pracy.

Źródło: praca.interia.pl

Prof. Gładoch: Nowy kodeks pracy opóźni wynagradzanie nadgodzin

Dodano: 08.02.2018 8:02 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Monika Gładoch: Pensja za godziny ponadwymiarowe trafiałaby na konto powiernicze prowadzone przez firmę. Dłużej będą mogli pracować pracownicy twórczy, sezonowi i objęci zadaniowym czasem pracy

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Kodeks pracy: Będą nowe uprawnienia dla pracowników?

Dodano: 23.01.2018 11:01 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Aktualnie nie są planowane prace legislacyjne dotyczące rozszerzenia uprawnień wynikających z przepisu art. 178 Kodeksu pracy na pracowników opiekujących się osobami niepełnosprawnymi lub pracowników samotnie wychowujących dzieci. Tacy pracownicy mogą korzystać z obecnie obowiązujących rozwiązań na ogólnych zasadach, tj. korzystać z zakazu zatrudniania w godzinach nadliczbowych, w porze nocnej, w systemie przerywanego czasu pracy, jak również delegowania poza stałe miejsce pracy, do ukończenia przez dziecko 4 roku życia. Natomiast źródłem szczególnych rozwiązań prawnych adresowanych do tych grup pracowników mogą być układy zbiorowe pracy - wyjaśniło MRPiPS.

Źródło: www.podatki.biz

Sobczyk o nowym Kodeksie pracy: Uznaniowość wynagrodzeń zostanie ograniczona

Dodano: 19.01.2018 6:00 | 10 odsłon | 0 komentarzy


Chcemy uniknąć zjawiska fałszywego motywowania zatrudnionych - firma obiecuje jakieś regularne świadczenia, które de facto są uznaniowe i w rezultacie pracodawca jak władca absolutny decyduje o tym, czy podwładni dostaną pieniądze, czy też nie. Kryteria premiowania mają być policzalne i osiągalne - mówi w wywiadzie dla "Dziennika Gazety Prawnej" profesor Arkadiusz Sobczyk, przewodniczący zespołu ds. opracowania projektu ustawy – Kodeks pracy Komisji Kodyfikacyjnej Prawa Pracy.

Źródło: praca.interia.pl

1,5 godziny snu na dobę dyżuru. "Dzieci pytają, czemu idę do pracy, skoro przed chwilą wróciłem"

Dodano: 17.01.2018 11:22 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Setki godzin pracy miesięcznie, ciągłe dyżury, brak snu i odpowiedzialność za zdrowie i życie pacjentów. Tak wygląda codzienność rezydentów. Kamera "Czarno na białym" odwiedziła lekarzy z powiatowego szpitala w Lesznie. Mówią o zmęczeniu, frustracji, ale też o tym, dlaczego jeszcze nie rezygnują z klauzuli pozwalającej im pracować więcej niż pozwala Kodeks pracy.

Źródło: https:

Nowe prawo pracy zmieni przepisy dotyczące urlopów

Dodano: 12.12.2017 13:02 | 15 odsłon | 0 komentarzy


​Tegoroczny zaległy urlop trzeba będzie wykorzystać do 30 września roku następnego. Tak przewiduje obowiązujący obecnie Kodeks pracy - przypomina Danuta Rutkowska - rzeczniczka Państwowej Inspekcji Pracy.

Źródło: praca.interia.pl

Kodeks pracy 2018: Nowe propozycje ws. danych biometrycznych

Dodano: 25.10.2017 13:04 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Przy okazji wprowadzenia w połowie 2018 r. nowej ustawy o ochronie danych osobowych zmianie ulec ma także ponad 100 innych ustaw. Resort cyfryzacji chce do Kodeksu pracy wprowadzić m.in. nowe regulacje dotyczące możliwości wykorzystywania danych biometrycznych w relacjach zatrudnienia.

Źródło: www.podatki.biz

reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone