niedziela, 27 maja 2018 r.  Imieniny: Amandy, Jana, Juliana
Wiadomości z tagiem Minister zdrowia  RSS
Lekarze mają uwagi do dokumentu ws. podwyżek płac. Jest reakcja ministerstwa

Dodano: 20.05.2018 15:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


​"Hospicja nie będą zagrożone. Wprowadzimy zmiany do ustawy o podwyżkach dla lekarzy" - deklaruje w rozmowie z RMF FM minister zdrowia, reagując na uwagi medyków do przygotowanego przez resort dokumentu, który od lipca ma im zapewnić podwyżki. Resort Zdrowia uspokaja, że nowa ustawa jest dopiero konsultowana. "Wyjaśniamy wszystkie wątpliwości, niejasne aspekty doprecyzowujemy"- zapewnia w rozmowie z RMF FM minister zdrowia Łukasz Szumowski. "Rozmawiałem na ten temat z lekarzami-rezydentami, którzy zgłosili nam te uwagi" - dodaje szef resortu...

Źródło: www.rmf24.pl

Minister zdrowia o opiece prenatalnej i klauzuli sumienia dla aptekarzy

Dodano: 18.05.2018 10:02 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Przygotowujemy koordynację opieki prenatalnej - zapowiada w wywiadzie dla piątkowego "Naszego Dziennika" minister zdrowia Łukasz Szumowski. Pytany o możliwość wprowadzenia do ustawy o zawodzie farmaceuty klauzuli sumienia powiedział, że głosy w tej sprawie są podzielone.

Źródło: nauka.wiara.pl

Minister zdrowia dla "Naszego Dziennika": Skoordynujemy opiekę prenatalną

Dodano: 18.05.2018 6:55 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Przygotowujemy koordynację opieki prenatalnej - zapowiada w wywiadzie dla piątkowego "Naszego Dziennika" minister zdrowia Łukasz Szumowski. Pytany o możliwość wprowadzenia do ustawy o zawodzie farmaceuty klauzuli sumienia powiedział, że głosy w tej sprawie są podzielone.

Źródło: fakty.interia.pl

Nowy przypadek zarażenia wirusem ebola w Demokratycznej Republice Konga

Dodano: 17.05.2018 6:05 | 1 odsłon | 0 komentarzy


W położonym na północy kraju mieście Mbandaka liczącym milion mieszkańców zanotowano nowy przypadek zarażenia śmiercionośnym wirusem ebola - powiedział minister zdrowia Demokratycznej Republiki Konga Oly Ilunga Kalenga. Według niego, oznacza to "nową fazę" obecnej fali zachorowań.

Źródło: www.rmf24.pl

Wierzbica. Woda już zdatna do picia

Dodano: 14.05.2018 19:03 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Wierzbicy opierając się na badaniach laboratoryjnych próbek wody pobranych w dniu 10.05.2018 z hydroforni Ruda Wielka-Kresy dot. obecności bakterii E.coli informuje, że woda z ujęcia Ruda Wielka – Kresy spełnia wymagania zawarte w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 29 marca 2007 w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi.

Źródło: www.cozadzien.pl

Minister zdrowia: W tej kadencji NFZ nie zostanie zlikwidowany

Dodano: 14.05.2018 16:58 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Minister zdrowia Łukasz Szumowski potwierdził, że w tej kadencji nie będzie likwidacji Narodowego Funduszu Zdrowia. Szef resortu wydał zarządzenie rozwiązujące zespół, który miał się tym zająć.

Źródło: fakty.interia.pl

Do dentysty także nocą i w święta?

Dodano: 14.05.2018 15:03 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Dyrektor świętokrzyskiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia zwróci się do Ministra Zdrowia o zmianę warunków nocnej i świątecznej pomocy medycznej dotyczącej opieki stomatologicznej. W naszym regionie do dentysty w nocy i święta można udać się tylko do dwóch placówek w Starachowicach i Busku-Zdroju.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Wierzbica. Woda nie nadaje się do spożycia

Dodano: 11.05.2018 20:03 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Wierzbicy opierając się na badaniach laboratoryjnych próbek wody pobranych w dniu 07.05.2018 z mieszkania Ruda Wielka ul. Wrzosowa 1 dot. obecności bakterii coli informuje, że woda z ujęcia Ruda Wielka – Kresy nie spełnia wymagań zawartych w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 29 marca 2007 w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi.

Źródło: www.cozadzien.pl

Cieszyński: Nie planujemy wzrostu danin w związku ze wsparciem osób niepełnosprawnych

Dodano: 10.05.2018 9:02 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Na potrzeby realizacji zadań ustawy o wsparciu osób o znacznym stopniu niepełnosprawności nie planujemy zwiększenia wydatków z budżetu państwa lub jakiegokolwiek wzrostu danin - powiedział w czwartek w Senacie wiceminister zdrowia Janusz Cieszyński.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone