piątek, 19 października 2018 r.  Imieniny: Michaliny, Michała, Piotra
Wiadomości z tagiem NFL  RSS
Ambasador USA: Polska na krawędzi stania się potęgą

Dodano: 19.10.2018 8:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

- Ze swymi blisko 40 milionami obywateli, rosnącą w siłę klasą średnią, wysokim poziomem edukacji, niską inflacją, wzrostem gospodarczym na poziomie 5 proc. to jest szczególne miejsce, gdzie warto inwestować - mówiła o Polsce w rozmowie z RMF FM ambasador USA Georgette Mosbacher.

Tagi: USA, RMF FM, NFL
Źródło: https:

"My w ogóle się nikogo nie boimy". Putin na posiedzeniu Klubu Wałdajskiego

Dodano: 18.10.2018 20:57 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Prezydent Rosji Władimir Putin oświadczył w czwartek, że jego kraj nie obawia się konfliktów. Ocenił, że stawianie świata na krawędzi kryzysu jest polityką nieodpowiedzialną i oznajmił, że Rosja nie będzie jej prowadzić. Wspomniał także o nowej rosyjskiej broni.

Źródło: https:

Prezydent Władimir Putin: Rosja nie boi się konfliktów

Dodano: 18.10.2018 19:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Rosja nie boi się konfliktów - oświadczył w czwartek prezydent Władimir Putin podczas obrad Klubu Wałdajskiego w Soczi. Ocenił przy tym, że stawianie świata na krawędzi kryzysu jest polityką nieodpowiedzialną, i zapewnił, że Rosja nie będzie jej prowadzić.

Źródło: https:

Matyja o spocie PiS: To próba odgrzewania strachu. To nie jest ani skuteczne, ani przyzwoite

Dodano: 18.10.2018 18:02 | 0 odsłon | 0 komentarzy


„Gorący konflikt na linii PiS – PO służy obu tym partiom i osłabia „trzecią siłę” w samorządach. (…). Nie sądzę, że można byłoby powiedzieć (po wyborach – Red.), że PiS zostanie bez opozycji. W wyborach zostanie zweryfikowana pozycja PiS-u z sondaży” - powiedział w Popołudniowej rozmowie w RMF FM Rafał Matyja, komentując finalny etap kampanii samorządowej. "To są bardzo ważne wybory (...), one są po 3-letnim poście" - dodał Matyja.

Źródło: www.rmf24.pl

Ostra wymiana zdań w Opolu na finał kampanii. Kto 'robił czystki', kto mówił 'waruj', a kto 'dał pracę' znajomym

Dodano: 18.10.2018 16:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


- Ważne inwestycje, niskie bezrobocie, działania na rzecz rodziny, to efekt pracy bezpartyjnego zespołu fachowców. Z satysfakcją możemy podsumować stan miasta, który jest najlepszy w historii - tak Arkadiusz Wiśniewski, urzędujący prezydent Opola podsumował 4 lata pracy jego zespołu w opolskim ratuszu.- 600 milionów zewnętrznych dotacji, wiele ważnych inwestycji, sukcesy budżetowe pani skarbnik doceniane w całym kraju, pozyskiwanie inwestorów przez pana prezydenta Wujca, sukcesy w sporcie pana prezydenta Zycha, brak konfliktów z pracownikami. Tu nikt nie mówi do nikogo 'siad' i 'waruj' i o to, też chciałbym zaapelować do mieszkańców Opola. Jak w niedzielę będą decydować na kogo głosować, niech postawią na ludzi, dla których na pierwszym miejscu jest Opole, a nie partia polityczna - mówi prezydent. Zdaniem Wiśniewskiego Prawo i Sprawiedliwość po wygranych wyborach parlamentarnych w urzędzie wojewódzkim usunęło wiele osób z różnych stanowisk. - Prawie doszło tam do czystki kadrowej. W urzędzie marszałkowskim byliśmy za to świadkami największej w historii Opolszczyzny afery samorządowej - dodaje. - To właśnie tam słyszeliśmy jak się do pracowników odnoszono mówiąc 'siad', 'waruj'. Odbywało się to w czasach, kiedy wspólnie w zarządzie województw ...

Sankcje im niestraszne. Najbogatsi Rosjanie najszybsi w pomnażaniu majątku

Dodano: 18.10.2018 12:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Nastroje wśród zwykłych Rosjan może pogarszać inflacja, która wpływa na ich siłę nabywczą, ale majątek najbogatszych ludzi w tym kraju rośnie szybciej niż wśród innej nacji na świecie - zauważa Bloomberg.

Tagi: Rosja, TVN, NFL
Źródło: https:

Skandalista z NFL chce angażu w UFC. Kolejna walka ma to zapewnić

Dodano: 18.10.2018 11:22 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Słynny futbolista amerykański Greg Hardy (3-0) jest coraz bliżej angażu w UFC. Skandaliście transfer do potentata ma zapewnić kolejny pojedynek.

Tagi: NFL, Ameryka, Tata
Źródło: https:

Producent "Fast & Furious" pozywa Universal za "Hobbsa & Showa"

Dodano: 18.10.2018 8:32 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Dopiero co zaczęły się zdjęcia do filmu "Hobbs and Shaw", a nad projektem już zbierają się czarne chmury. Wszystko przez konflikt do jakiego doszło między Nealem H. Moritzem a szefami studia Universal Pictures. Moritz jest producentem związanym z "Szybkimi i wściekłymi" od samego początku cyklu. Miał też figurować jako główny producent w spin-offie "Hobbs and Shaw". Teraz jednak studio chce,

Tagi: Filmy, NFL
Źródło: https:

Niska inflacja to za mało dla gospodarki

Dodano: 18.10.2018 8:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Polska jest 37. w rankingu najbardziej konkurencyjnych gospodarek Światowego Forum Ekonomicznego (WEF). Nasz kraj utrzymał pozycję sprzed roku. Najbliżej ideału, jeśli chodzi o konkurencyjność, są Stany Zjednoczone, które wyprzedzają Singapur i Niemcy. Wśród krajów naszego regionu najwyżej znalazły się Czechy (29. pozycja). Za nami są m.in. Słowacja (41.) czy Węgry (48.).

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Niska inflacja to za mało dla gospodarki

Dodano: 18.10.2018 8:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Polska jest 37. w rankingu najbardziej konkurencyjnych gospodarek Światowego Forum Ekonomicznego (WEF). Nasz kraj utrzymał pozycję sprzed roku. Najbliżej ideału, jeśli chodzi o konkurencyjność, są Stany Zjednoczone, które wyprzedzają Singapur i Niemcy. Wśród krajów naszego regionu najwyżej znalazły się Czechy (29. pozycja). Za nami są m.in. Słowacja (41.) czy Węgry (48.).

Źródło: biznes.gazetaprawna.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone