poniedziałek, 22 października 2018 r.  Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa
Wiadomości z tagiem Nauczyciele  RSS
Nie jestem nauczycielem z przypadku. Od dziecka bawiłam się w szkołę [rozmowa]

Dodano: 19.10.2018 15:39 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Z Beatą Gachewicz, dyplomowaną nauczycielką polskiego i historii w Publicznej Szkole Podstawowej w Tłuchowie (powiat lipnowski), zdobywczynią tytułu „Kujawsko-Pomorskiego Lidera Edukacji”.

Źródło: https:

Nowi nauczyciele mianowani

Dodano: 19.10.2018 15:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Powiększyło się grono nauczycieli mianowanych pracujących w płockich szkołach. Kolejnych 39 pedagogów w wakacje przystąpiło do egzaminu i dziś odebrało akty mianowania na kolejny stopień zawodowy.

Źródło: www.plock.eu

Dopalacze, narkotyki i uzależnienie od Internetu - szkoły szukają pomocy

Dodano: 18.10.2018 19:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Jak walczyć z dopalaczami i narkotykami w szkole dyskutowali w czwartek terapeuci oraz nauczyciele. Podczas konferencji, która odbyła się w Zespole Szkół Ekonomicznych przy ulicy Langiewicza w Kielcach, mowa była też o uzależnieniu od Internetu.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Uroczyste przekazanie sprzętu - Kalisz

Dodano: 18.10.2018 19:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Projekt Samorządu Województwa Wielkopolskiego "Cyfrowa Szkoła [email protected] 2020" wdrażany przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu wchodzi w kolejny etap realizacji polegający na wyposażaniu szkół w narzędzia cyfrowe wspomagające proces kształcenia.W dniu 17 października br. narzędzia cyfrowe zostały uroczyście przekazane I Liceum Ogólnokształcącemu im. Adama Asnyka w Kaliszu przez Panią Marzenę Wodzińską - Członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego oraz Pana Piotra Waśko - Wicedyrektora ODN w Poznaniu i Dyrektora Projektu.

Źródło: epoznan.pl

Uroczyste przekazanie sprzętu - Tarnowo Podgórne

Dodano: 18.10.2018 13:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Projekt Samorządu Województwa Wielkopolskiego "Cyfrowa Szkoła [email protected] 2020" wdrażany przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu wchodzi w kolejny etap realizacji polegający na wyposażaniu szkół w narzędzia cyfrowe wspomagające proces kształcenia.

Źródło: epoznan.pl

Nauczyciele z Kędzierzyn-Koźla nagrodzeni z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Dodano: 17.10.2018 21:03 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Za swoje osiągnięcia na polu kształcenia 28 nauczycieli odebrało nagrody od prezydent miasta Kędzierzyna-Koźla Sabiny Nowosielskiej.- Myślę sobie, że wszyscy tutaj, dzisiaj, zarówno dyrektorzy jak i nauczyciele zostaliśmy wyróżnieni za codzienną, ciężką pracę. Pracę, która nie rozpoczyna się o godzinie siódmej a kończy o 15, tylko tak naprawdę przynosimy pracę do domu i żyjemy nią 24 godziny na dobę - mówiła nagrodzona dziś Małgorzata Jurzyk-Polis, dyrektorka szkoły podstawowej nr 11.Nominacje do nagród wpływały do 15 września, nadsyłali je dyrektorzy, rady pedagogiczne i rady rodziców. Powołany zespól poszukiwał najwybitniejszych nauczycieli. Tych, którzy potrafią wpłynąć na życie swoich podopiecznych również poza godzinami lekcyjnymi. - W teatrze, w klubie filmowym, poprzez innowacje, różne projekty edukacyjne i uczniowie, zupełnie tego nieświadomi, uczą się mnóstwa umiejętności, które kiedyś w życiu im zaprocentują. Także, to są ci nauczyciele, którzy chcą wychować uczniów, z których będą dumni - tłumaczyła Bożena Jankowska, dyrektor Wydziału Oświaty i Wychowania w Kędzi ...

Źródło: radio.opole.pl

Medale dla nauczycieli z Włocławka i regionu [zdjęcia, lista nagrodzonych]

Dodano: 17.10.2018 15:02 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W Pałacu Bursztynowym zorganizowano w środę wojewódzkie uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Źródło: https:

Podstawówka przy Połanieckiej ma nowoczesne boisko

Dodano: 17.10.2018 11:34 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Nowe boisko wielofunkcyjne powstało tym razem przy Szkole Podstawowej nr 51 przy ul. Połanieckiej na Wyczerpach. Dzieci, nauczyciele i rodzice czekali na tą inwestycję kilkanaście lat. 

Źródło: www.wczestochowie.pl

Inwestycje w szkolnictwo i infrastrukturę drogową. Platforma Obywatelska w nowej kadencji chce kontynuować dotychczaso ...

Dodano: 17.10.2018 11:11 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Doskonalenie kształcenia zawodowego, budowa kolejnych mostów i dróg, a także nowy sprzęt dla opolskich szpitali i programy profilaktyczne - między innymi tym Platforma Obywatelska zajmie się po wyborach samorządowych, jeśli nadal będzie miała większość w sejmiku.O jednym z możliwych powyborczych scenariuszy mówił w 'Poglądach i osądach' kandydat w wyborach do sejmiku województwa Zbigniew Kubalańca z Platformy Obywatelskiej. - Kilkanaście mostów, kilkaset kilometrów wybudowanych dróg, a przecież ta kadencja nie kończy się w tę niedzielę, będziemy realizowali kolejne zaplanowane rzeczy. Podpisywana jest właśnie umowa na 32 mln zł na kształcenie zawodowe, kończymy wielki projekt modernizacji opolskich szkół zawodowych, za chwilę kolejni młodzi ludzie wyjadą na zagraniczne staże, nauczyciele będą korzystali z darmowych szkoleń, kursów, studiów podyplomowych. Dzisiaj nasze szkolnictwo zawodowe jest najbardziej efektywne w kraju. Wybory samorządowe już w najbliższą niedzielę 21 października.

Źródło: radio.opole.pl

Kto na radnego w Radomsku

Dodano: 17.10.2018 10:08 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Danuta Róża Zawadzka Nauczycielka z powołania. Matka i żona z miłości do rodziny. Założycielka Teatru Źródło z fascynacji kulturą. Ogrodniczka z miłości do natury. Chce być radną silną pomysłami swoich Wyborców. Preferuje tradycyjne wartości w nowoczesnym działaniu. Danuta Róża Zawadzka startuje w okręgu wyborczym nr 2 w Radomsku do Rady Miasta Radomska. Danuta Róża Zawadzka jest na pozycji nr 2 na liście nr 19 Wspólnego Samorządu.

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone