środa, 21 listopada 2018 r.  Imieniny: Janusza, Marii, Reginy
Wiadomości z tagiem Parlament  RSS
Poseł PiS zawieszony. Miał "działać na szkodę" partii

Dodano: 21.11.2018 14:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Marek Matuszewski został zawieszony w prawach członka partii i klubu parlamentarnego - poinformowała rzeczniczka PiS Beata Mazurek. Jak dodała, poseł miał "działać na szkodę PiS w okręgu łódzkim".

Źródło: https:

Intrygujący skok w sondażu CBOS. "Wynik najlepszy z dotychczasowych"

Dodano: 21.11.2018 13:21 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Nie prezydenta, nie parlamentu, a zmiana oceny działalności Państwowej Komisji Wyborczej zwracają największą uwagę w najnowszym sondażu CBOS....

Źródło: https:

Kandydat na szefa KE w Polsce. "Europa jest odpowiedzią na nacjonalizm i egoizm"

Dodano: 21.11.2018 13:07 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Wybory do Parlamentu Europejskiego przesądzą, czy jesteśmy gotowi na relacje partnerskie, czy zamkniemy się w egoizmie i myśleniu narodowym - mówił we wtorek w Warszawie niemiecki europoseł Manfred Weber, kandydat na przyszłego szefa Komisji Europejskiej.

Źródło: https:

Grupa Azoty zadowolona z uzgodnień PE i krajów UE ws. limitów kadmu w nawozach

Dodano: 21.11.2018 11:22 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Grupa Azoty jest zadowolona z uzgodnień Parlamentu Europejskiego i krajów członkowskich dotyczących ustalenia na 60 mg/kg limitu kadmu w nawozach - poinformowała spółka w komunikacie.

Tagi: Parlament
Źródło: www.bankier.pl

Nyski poseł ponownie ukarany przez sejmową Komisję Etyki. 'Nie nazwałem wprost burmistrza durniem'

Dodano: 21.11.2018 8:32 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Nyski poseł Janusz Sanocki ponownie ukarany przez sejmową Komisję Etyki Poselskiej. Tym razem poszło o internetowe wpisy skierowane w stronę burmistrza Kordiana Kolbiarza oraz jednego z internautów.Janusz Sanocki rozpoczął swoje wyjaśnienia składane przed komisją od stwierdzenia, że niektóre wypowiedzi w internetowej debacie mogą 'naruszać estetykę odbiorców, ale nie zasady etyczne'. Sanocki dodawał, że nie nazwał wprost burmistrza 'durniem', a raczej samo wydawanie pieniędzy na pomnik w sytuacji dużego zadłużenia miasta. Jak dodał, 'w sensie życiowym burmistrz może być bardzo mądry', o czym świadczy fakt, że zapewnił sobie reelekcję w wyborach. W odpowiedzi na zarzut osoby prywatnej Sanocki stwierdził, że 'chyba doszło do jakiegoś przekłamania', bo polemika nie dotyczyła burmistrza. Jak dodał, zastanawia się nad likwidacją kont na portalach społecznościowych, gdyż ma być tam zaczepiany, co kończy się tym, że poseł czasami takiej osobie 'odwarknie'. Na zakończenie parlamentarzysta zaapelował, że jeśli ma za zostać za swoje zachowanie wywieziony, to niech nie będzie to dalej niż do Władywostoku.Choć komisja początkowo rozważała przyznanie ...

Źródło: radio.opole.pl

Nikaragua: Wojsko w centrach handlowych w obronie dyktatury

Dodano: 21.11.2018 8:02 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Parlament Nikaragui zezwolił na wkroczenie na terytorium kraju wojskom z Boliwii, Kuby i Wenezueli. Opozycja boi się interwencji, a prezydent Daniel Ortega oskarża przeciwników o chęć przeprowadzenia przewrotu.

Źródło: https:

Pracownik Ochrony

Dodano: 21.11.2018 8:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Firma P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: PRACOWNIK OCHRONY Miejsce pracy: Grzybowo obok Kościerzyna WYMAGANIA: - orzeczenie o niepełnosprawności - warunek konieczny - dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków - dyspozycyjność - mile widziany wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - ochrona osób i mienia OFERUJEMY: - atrakcyjne wynagrodzenie - terminową realizację świadczeń wynikających z umowy, - możliwość dodatkowych środków na leki i rehabilitację - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Warszawska 34 jest firmą specjalizująca się w świadczeniu usług ochrony mienia oraz usług porządkowych. Posiadamy status Zakładu Pracy Chronionej. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 41 341 20 28, 502 382 313 lub przesłanie dokumentów aplikacyjnych [email protected] Dziękujemy za wszystkie zgłoszone oferty! Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Warszawska 34. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ponieważ podmioty z Grupy Kapitałowej P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Kapitałowej P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. – wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.). Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”. Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Komisja PE przyjęła niekorzystne dla Polski przepisy dotyczące ubezpieczeń

Dodano: 20.11.2018 22:09 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Komisja zatrudnienia Parlamentu Europejskiego przyjęła niekorzystne m.in. dla Polski przepisy dotyczące ubezpieczeń społecznych. Uderzają one w Polaków, którzy pracują czasowo za granicą.

Tagi: Parlament
Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone