poniedziałek, 26 lutego 2018 r.  Imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława
Wiadomości z tagiem Pieniądze  RSS
Na co idą pieniądze w KNF. Urząd ujawnił umowy. Niektóre dziwią

Dodano: 25.02.2018 19:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego udostępnił użytkownikowi portalu wykop.pl rejestr swoich umów za 2017 rok.

Źródło: www.rp.pl

Kolejna zbiórka Elżbiety Pawłowicz. Tym razem na "Stypendium Wolności" potrzebne 50 tys. zł.

Dodano: 25.02.2018 17:06 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W tej edycji pieniądze nie trafią na konto byłego lidera KOD Mateusza Kijowskiego. Celem akcji jest pomoc "aktywnym działaczom, którym leży na...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Będą budować nowe schronisko w Poznaniu. "Zakładam, że ogłoszenie przetargu nastąpi dosłownie w najbliższych dniach"

Dodano: 25.02.2018 16:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Już za kilka dni ma zostać ogłoszony przetarg na budowę schroniska dla zwierząt przy ulicy Kobylepole. To przełom, bo inwestycja choć pieniądze były na nią od dawna, mocno się opóźniała.

Źródło: epoznan.pl

Rewolucja w programie Mieszkanie Plus. Jakie będą dopłaty?

Dodano: 25.02.2018 16:10 | 0 odsłon | 0 komentarzy


​Rewolucja w rządowym programie Mieszkanie Plus, obniżenie opłat komorniczych i większe bezpieczeństwo osób inwestujących pieniądze w fundusze. To wszystko czeka nas w przyszłym tygodniu.

Źródło: www.rmf24.pl

Peja dla Murowanej Gośliny. "Albo zarabiasz pieniądze, albo możesz się też trochę podzielić"

Dodano: 25.02.2018 15:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Znany poznański raper Peja włączył się w pomoc dla poszkodowanych w wybuchu gazu w Murowanej Goślinie. W sobotę fani mogli go zobaczyć na scenie w tamtejszej szkole podstawowej. - To jest kwestia sumienia. Możesz zarabiać pieniądze w każdy weekend, ale może się też tym podzielić - mówi Peja.

Źródło: https:

Niepełnosprawna kobieta zbiera na kupno samochodu

Dodano: 25.02.2018 13:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Maria Rogosz, mieszkanka Reńskiej Wsi, cierpi na wrodzoną łamliwość kości. Jest przykuta do wózka inwalidzkiego. Żeby pojechać do lekarza, urzędu czy do sklepu, korzystała z wysłużonego 20-letniego samochodu. Ale auto jest w takim stanie, że nadaje się tylko na złom.- To jest tylko tico. To auto przestaje funkcjonować. 2, 3 razy w roku zawsze coś jest zepsute, więc ciągle się wymienia i wymienia, no ale w końcu zaczęły przychodzić takie rachunki, że nie opłaca się nowej części dać do starego samochodu, bo za moment pójdzie następna część. Samochód to moje nogi, to droga do wolności - mówi Maria Rogosz. Pani Maria sama nie jest w stanie sobie kupić samochodu. Nie szuka nowego pojazdu, myśli o czymś używanym, ale na chodzie. Potrzebuje na to 20 tysięcy. Kwota która ją przerasta. Za radą znajomych zbiera pieniądze za pośrednictwem portalu zrzutka.pl. Jeśli ktoś z Państwa, naszych słuchaczy, chce wspomóc panią Marię, to może wpłacić pieniądze tutaj: https://zrzutka.pl/pvtpbb . Gdy Maria Rogosz kupi samochód, dostanie pieniądze z Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kędzierzynie-Koźlu na przystosowanie go do jej potrzeb jako niepełnosprawnego kierowcy.

Źródło: radio.opole.pl

Wielka impreza za wielkie pieniądze. Nie opłaca się organizować igrzysk olimpijskich

Dodano: 25.02.2018 12:17 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Organizacja igrzysk olimpijskich to wyrzucanie pieniędzy w błoto. W przeszłości przekonało się o tym wiele miast, tym razem doświadczył tego Pjongczang. Na szczęście w samą porę zareagowali mieszkańcy Krakowa.

Źródło: https:

Szybki kredyt w ciągu 24 godzin.###83

Dodano: 25.02.2018 6:55 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Szybki kredyt w ciągu 24 godzin. Zrealizuj swoje projekty i spłacaj swoje długi w ciągu 24 godzin Pożyczaj bezpośrednie pieniądze bez wyceny BKR (obecnie tania pożyczka) Okres kredytowania wynosi od 1 roku do 30 lat. Pożyczone kwoty wynoszą od 1000 do 800 000 euro. Korzyści: - gotówka w ciągu 24 godzin lub twoje konto bankowe - potrzebujesz rocznego a warunki sprawozdawczości finansowej są elastyczne, możesz zapłacić, jeśli chodzi o ciebie - Mail: [email protected] ###10

Źródło: kultura.hiperogloszenia.pl

Pomoc dla Frankowiczów - odzyskamy Twoje pieniądze

Dodano: 25.02.2018 0:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Jeżeli masz kredyt hipoteczny we frankach szwajcarskich lub już go spłaciłeś - możesz ubiegać się o zwrot nadpłaconych rat w związku z zastosowaną przez bank klauzulą indeksacyjną bądź waloryzacyjną.

Źródło: feedproxy.google.com

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone