poniedziałek, 21 stycznia 2019 r.  Imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory
Wiadomości z tagiem Platforma Obywatelska  RSS
​Borusewicz: Dulkiewicz to najlepszy kandydat na prezydenta Gdańska

Dodano: 21.01.2019 13:57 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Aleksandra Dulkiewicz powinna być kandydatem Platformy Obywatelskiej na prezydenta Gdańska - uważa wicemarszałek Senatu Bogdan Borusewicz (PO). Znam ją od lat, jest to osoba konkretna i decyzyjna, ma dużą wiedzę - podkreślił.

RMF: Opozycja nie wystawi swoich kandydatów w wyborach na prezydenta Gdańska

Dodano: 21.01.2019 10:12 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Platforma Obywatelska, PSL i Nowoczesna na pewno nie wystawią swojego kandydata w wyborach na prezydenta Gdańska. Odbędą się one najprawdopodobniej 3 marca. Wcześniej taką samą deklaracje złożyło Prawo i Sprawiedliwość.

Opozycja nie wystawi swoich kandydatów w wyborach na prezydenta Gdańska

Dodano: 21.01.2019 9:56 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Platforma Obywatelska, PSL i Nowoczesna na pewno nie wystawią swojego kandydata w wyborach na prezydenta Gdańska. Odbędą się one najprawdopodobniej 3 marca. Wcześniej taką samą deklaracje złożyło Prawo i Sprawiedliwość.

Anna Maria Białkowska: Skoro poprawki były dobre, to dlaczego nie przeszły?

Dodano: 21.01.2019 9:02 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Gościem Porannej Rozmowy Radia Rekord i Telewizji Dami była posłanka Platformy Obywatelskiej - Anna Maria Białkowska. Rozmawiał Łukasz Molenda.

Źródło: https:

Neumann: Adamowicza zabiła nienawiść

Dodano: 21.01.2019 8:11 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Grzegorz Schetyna "powiedział to, co czuł w tej chwili, wychodząc z kościoła z pogrzebu swojego przyjaciela, który zginął przez nienawiść" - stwierdził Sławomir Neumann, szef klubu Platformy Obywatelskiej, komentując słowa przewodniczącego PO z sobotnich uroczystości pogrzebowych Pawła Adamowicza.

Źródło: https:

"Jeżeli to nas nie otrzeźwi, to idziemy prosto w przepaść"

Dodano: 19.01.2019 18:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

To jest wezwanie do tych, którzy spowodowali tę sytuację - ocenił szef Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna. Odniósł się do wygłoszonego podczas mszy pogrzebowej apelu ojca Ludwika Wiśniewskiego, by skończyć z nienawiścią, pogardą i bezpodstawnym oskarżaniem innych. Prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego Władysław Kosiniak-Kamysz podkreślił, że należy zatrzymać "ciężką chorobę nienawiści".

Schetyna: To wezwanie do tych, którzy spowodowali tę sytuację

Dodano: 19.01.2019 15:27 | 0 odsłon | 0 komentarzy

- To wezwanie do tych, którzy spowodowali tę sytuację. Oni powinni to usłyszeć - powiedział przewodniczący Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna, komentując słowa o. Ludwika Wiśniewskiego w czasie uroczystości pogrzebowych zamordowanego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

Źródło: https:

Sondaż: Nie spadło poparcie dla Zjednoczonej Prawicy

Dodano: 18.01.2019 18:53 | 2 odsłon | 0 komentarzy


W wyborach do Sejmu Zjednoczona Prawica uzyskałaby 34 proc. głosów, 26 proc. uzyskałaby Platforma Obywatelska, Kukiz'15 przypadłoby 7 proc., a SLD i PSL - po 5 proc. - wynika ze styczniowego sondażu Kantar Public.

Źródło: https:

Sondaż CBOS: sejmowe ławy dla czterech ugrupowań

Dodano: 18.01.2019 17:38 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Styczniowe badanie CBOS nie wykazało znaczących przesunięć preferencji wyborczych Polaków. Nadal najsilniejsze jest Prawo i Sprawiedliwość wraz ze swymi koalicjantami (39 procent deklarujących chęć głosowania w wyborach parlamentarnych), na drugim miejscu plasuje się Platforma Obywatelska (22 procent). W obu przypadkach są to wyniki o dwa punkty procentowe gorsze niż miesiąc wcześniej.

Powiatowi radni PiS w Prudniku uważają, że opozycji należy się większość miejsc w komisji rewizyjnej rady powiatu

Dodano: 18.01.2019 15:10 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Rządząca koalicja utrudnia opozycji funkcje kontrolne w powiecie prudnickim. Tak twierdzą radni Prawa i Sprawiedliwości, którzy są w mniejszości. Chodzi o skład komisji rewizyjnej rady powiatu. Do udział w jej pracach zgłosiło siedmiu radnych, w tym czterech z PiS.- Starosta przeforsował, aby ograniczyć skład komisji rewizyjnej do pięciu osób - mówi Bożena Wróblewska, radna powiatu prudnickiego z PiS. - Nie podał żadnych rzeczowych argumentów. Pytany o uzasadnienie tej decyzji odpowiedział, że ma takie prawo. Po prostu starosta chciał wyeliminować dwóch radnych z PiS, żeby mieć całkowitą kontrolę pracy tej komisji. Pierwotnie koalicja, mająca większość w radzie powiatu, chciała zaproponować PiS przewodniczenie w dwóch komisjach: oświaty i zdrowia oraz budżetu.- Jednak PiS zainteresowany był wyłącznie komisjami kontrolnymi: rewizyjną oraz skarg i petycji - mówi Radosław Roszkowski, starosta prudnicki z Platformy Obywatelskiej. - W związku z tym zdecydowaliśmy się oddać PiS komisję rewizyjną. Na osobistą prośbę pani poseł Czochary postanowiliśmy powierzyć kierownictwo tej komisji pani Bożenie Wróblewskiej. Prywatnie jest ona siostrą pani poseł. Jeśli to jest utrudnianie działania opozycji, no to nie nadąża ...

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone