czwartek, 16 sierpnia 2018 r.  Imieniny: Joachima, Nory, Stefana
Wiadomości z tagiem Platforma Obywatelska  RSS
"To kolejne podzielone święto pokazuje, jak ukradziono nam wspólnotę"

Dodano: 15.08.2018 14:03 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Za dwa lata, 15 sierpnia 2020 roku nie będzie osobnych uroczystości, będziemy wszyscy razem - mówili w środę rano liderzy Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej Grzegorz Schetyna i Katarzyna Lubnauer.

Źródło: https:

Rafał Trzaskowski: Kampania będzie brutalna

Dodano: 14.08.2018 14:33 | 0 odsłon | 0 komentarzy

- Widać po tych ostatnich tygodniach, że kampania będzie brutalna. Niestety PiS się upiera, żeby opierać swoją kampanię na przeinaczeniach, manipulacjach, ale przede wszystkim będzie to niesłuchanie aktywna kampania, bo nic nie jest rozstrzygnięte - powiedział Rafał Trzaskowski, kandydat Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej na prezydenta Warszawy, dodając, że "walka będzie trwała do ostatnich dni".

Nitras obiecuje lepsze śródmieście

Dodano: 13.08.2018 21:02 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Gdy będę u władzy, rewitalizacja śródmieścia Szczecina będzie przebiegała o wiele sprawniej - obiecuje Sławomir Nitras, kandydat na prezydenta naszego miasta z Platformy Obywatelskiej. Według niego niezbędna jest "księga standardów". - Ziemowit Szczerek......

Źródło: www.24kurier.pl

Kłótnia o miejsca na liście w poznańskiej Platformie Obywatelskiej. Jacek Jaśkowiak usuwa ludzi związanych z szefem lokalnych struktur partii

Dodano: 13.08.2018 15:31 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Iskrzy na linii Jaśkowiak-Zawieja. Konflikt pomiędzy dwoma prominentnymi politykami PO będzie miał swoje przełożenie na kształt list.

Platforma chce kontroli NIK z powodu "niszczenia polskiego dobra narodowego"

Dodano: 13.08.2018 15:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Posłowie Platformy Obywatelskiej zapowiedzieli w poniedziałek złożenie wniosku do Najwyższej Izby Kontroli w sprawie "procesu niszczenia stadnin koni arabskich w Polsce". Jak podkreślili, wnioski z raportu będą podstawą dla prokuratury do postawienia zarzutów osobom odpowiedzialnym za obecny stan hodowli koni.

Źródło: https:

Koalicja Obywatelska ma kandydata na prezydenta Wrocławia

Dodano: 13.08.2018 12:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Jacek Sutryk, obecny dyrektor Departamentu Spraw Społecznych wrocławskiego magistratu, będzie kandydatem Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Wrocławia - poinformowali w poniedziałek szefowa Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer oraz lider Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna.

Koalicja Obywatelska ma kandydata na prezydenta Wrocławia

Dodano: 13.08.2018 11:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Jacek Sutryk, obecny dyrektor Departamentu Spraw Społecznych wrocławskiego magistratu, będzie kandydatem Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Wrocławia - poinformowali w poniedziałek podczas konferencji prasowej szefowa Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer oraz lider Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna.

Ewa Minge do polityki?

Dodano: 13.08.2018 10:59 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Znana projektantka mody w sejmiku województwa lubuskiego? Czy Ewa Minge znajdzie się na listach Koalicji Obywatelskiej, którą, przypomnijmy tworzą Platforma Obywatelska i .Nowoczesna? To pytanie usłyszał dziś w Rozmowie na 96 FM Sebastian Ciemnoczołowski. - Z tego, co wiem nie jest naszym kandydatem i nie wiem, czy chciałaby być – uśmiecha się Sebastian Ciemnoczołowski, radny ... ochodzi z serwisu . Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Błaszczak: Dla władz Warszawy biegi dobre, defilada zła

Dodano: 12.08.2018 19:54 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Prezydent Warszawy Hannie Gronkiewicz-Waltz i Rafałowi Trzaskowskiemu, kandydatowi Platformy Obywatelskiej na jej następcę, "nie podoba się" defilada Wojska Polskiego na Wisłostradzie, ale "nie przeszkadza im wtedy, kiedy organizowane są biegi w Warszawie, maratony, np. w październiku, kiedy już wracają studenci na uczelnie, kiedy życie jest bardziej intensywne" - stwierdził Mariusz Błaszczak, minister obrony narodowej.

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone