środa, 15 sierpnia 2018 r.  Imieniny: Marii, napoleona, Stelii
Wiadomości z tagiem Pracodawcy  RSS
Udinese Calcio wciąż walczy o Łukasza Teodorczyka

Dodano: 15.08.2018 16:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Połowa sierpnia to niezwykle ważny moment dla Łukasza Teodorczyka. Napastnik polskiej kadry może zmienić pracodawcę. Najbardziej zainteresowany klub: Udinese Calcio.

Źródło: https:

Łukasz Teodorczyk tuż przed zmianą klubu. Udinese Calcio wciąż walczy o Polaka

Dodano: 15.08.2018 9:03 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Połowa sierpnia to niezwykle ważny moment dla Łukasza Teodorczyka. Napastnik polskiej kadry niemal na pewno zmieni pracodawcę. Najbardziej zainteresowany klub: Udinese Calcio.

Źródło: https:

Praca Szwajcaria

Dodano: 14.08.2018 19:55 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Witam Państwa, poszukuję na zlecenie szwajcarskiego zakładu usług budowlanych z okolic miasta Zurych i okolice : osoby na stanowisko Plytkarz-kafelkarz . Kandydat musi mieć wyuczony zawód w tym kierunku, musi mieć umiejętność układania płytek, oraz musi mówić po niemiecku w stopniu umożliwiającym swobodną i zrozumiałą konwersację oraz posiadać auto. UWAGA MOŻE BYĆ TEAM !!!! LUB TEŻ TRZY OSOBY Opis / Obowiązki: Praca polega na układaniu płytek ceramiocznych, fliz zarówno na podłogach ścianach, jak też elewacjach Miejsce pracy: okolice miasta Zurych i inne miasta w okolicy Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie OFERUJEMY Długotrwała umowa o pracę ze szwajcarskim pracodawcą .Praca polega na wykonywaniu prac fugowania, przygotowanie powierzchni, szpachlowaniu, itp Praca jest stacjonarna. Zlecenia w obrębie 5 – 30 km w obrębie siedziby firmy Czas pracy: od poniedziałku do piątku (7 – 17), ok. 180 do 200 godz./ mies. Wymagania: Wyuczony zawód płytkarz, technolog robót wykończeniowych (świadectwo SZKOLNE lub czeladnika lub mistrza) Bardzo dobre doświadczenie przy pracach budowlanej Przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego, oraz wiek do 40 lat!!!!!!!! Konieczny własny samochód do dojazdu z mieszkania do pracy Gotowość pracy w soboty (jeśli nastąpi potrzeba) Samodzielność i odpowiedzialność wykonywania pracy Nasza oferta: Szwajcarska umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne Stawka miesięczna netto : od 29-32 fr / godzinę Dieta dzienna 15 fr Zakwaterowanie zapewnione płatne około 700 fr Wypłata wszystkich nadgodzin Bardzo proszę o propozycję kandydatów, najlepiej o przesłanie CV w języku niemieckim wraz z kopią świadectw, i z podaniem terminu rozpoczęcia pracy kandydata oraz stopnia znajomosci j. niemieckiego. W razie pytań jestem do dyspozycji. -- Viele Grüße | Serdecznie pozdrawiam Personalvermittlung | Agencja pracy14 948 ul.J.Kilinskiego 68 a 22-400 Zamość

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Vladimir Dragicević nadal bez klubu. Czeka na lukratywne oferty

Dodano: 14.08.2018 11:16 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Vladimir Dragicević nadal nie znalazł pracodawcy na nowy sezon. Czarnogórzec zapowiada, że jeśli nie znajdzie ciekawej oferty, to zrezygnuje z gry w koszykówkę. - Wiele ofert już odrzuciłem - mówi nam mistrz Polski ze Stelmetem w sezonie 2016/17.

Źródło: https:

Gorący okres w Inspektoracie Pracy: Rekordowa fala skarg na upały

Dodano: 14.08.2018 8:02 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Ze względu na panujące upały pracownicy tylko w lipcu złożyli ponad 300 skarg do PIP, dokładnie tyle co w całym ubiegłym roku. Jak informuje Inspektorat Pracy, pracodawcy nie zapewniali odpowiednich warunków pracy przewidzianych w przepisach.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Pracodawcy skarżą się na problemy z rekrutacją w obliczu brexitu

Dodano: 14.08.2018 8:02 | 0 odsłon | 0 komentarzy


​Organizacja zrzeszająca szefów działów kadr w brytyjskich firmach poinformowała w poniedziałek, że spadek liczby migrantów przyjeżdzających do W. Brytanii z UE spowodowany przyszłorocznym brexitem, pogłębił problemy pracodawców ze znalezieniem odpowiednich pracowników.

Źródło: https:

W.Brytania: problemy z gospodarką po Brexicie. Pracodawcy skarżą się na brak rąk do pracy

Dodano: 13.08.2018 22:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Organizacja zrzeszająca szefów działów kadr w brytyjskich firmach poinformowała w poniedziałek, że spadek liczby migrantów przyjeżdzających do W. Brytanii z UE spowodowany przyszłorocznym Brexitem, pogłębił problemy pracodawców ze znalezieniem odpowiednich pracowników.

Źródło: https:

Wsiadł do koparki i zniszczył 5 domów, czyli fatalny finał kłótni pracownika z pracodawcą

Dodano: 13.08.2018 19:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


5 zniszczonych domów i 4 miliony funtów strat. To wynik kłótni między brytyjską firmą budowlaną a jej pracownikiem. 30-letni Rumun Daniel Neagu domagał się od pracodawcy wypłaty zaległej pensji.

Źródło: www.rmf24.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone