sobota, 18 sierpnia 2018 r.  Imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony
Wiadomości z tagiem Prezydent  RSS
Po skrytykowaniu rządu prezydent Łukaszenka zmienił premiera

Dodano: 18.08.2018 22:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Prezydent Białorusi Alaksandr Łukaszenka zdymisjonował w sobotę premiera Andreja Kabiakoua, mianując na jego miejsce Siarhieja Rumasa - poinformowała państwowa agencja BiełTA. Szef państwa dokonał też zmian na kilku stanowiskach ministerialnych.

Źródło: https:

Syria, Ukraina, Nord Stream 2. Putin z wizytą u Merkel

Dodano: 18.08.2018 21:03 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Prezydent Rosji Władimir Putin i kanclerz Niemiec Angela Merkel spotkali się w sobotę wieczorem w podberlińskiej rezydencji niemieckiego rządu, pałacu Meseberg. Przed rozmową w cztery oczy zdradzili dziennikarzom, że będą chcieli omówić między innymi kwestie konfliktów w Syrii i na Ukrainie i budowy Nord Stream 2.

Austria: Putin wśród gości na ślubie szefowej MSZ

Dodano: 18.08.2018 20:01 | 1 odsłon | 0 komentarzy


​Prezydent Rosji Władimir Putin przyleciał w sobotę do Austrii jako jeden z gości zaproszonych na ślub austriackiej minister spraw zagranicznych Karin Kneissl. Po uroczystości udał się do Niemiec na spotkanie z kanclerz Angelą Merkel.

Źródło: www.rmf24.pl

Premier zablokował zakup australijskich fregat. Wiceszef MON: Może kupimy je za symboliczną złotówkę

Dodano: 18.08.2018 19:57 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Zakup przez Polskę australijskich fregat został w ostatniej chwili zablokowany przez premiera Mateusza Morawieckiego - podał w piątek (17.08) dziennik "Polska The Times". List intencyjny w tej sprawie miał zostać podpisany podczas wizyty w Australii prezydenta i szefa MON. Wiceszef MON powiedział, że zakup być może dojdzie do skutku, jeżeli sprzęt "miałby zostać przekazany za symboliczną złotówkę czy symbolicznego dolara". - Kwestia Adelaide jest na razie bardziej obecna w sferze medialnej niż w sferze faktycznej. Trzeba poczekać z...

Źródło: https:

Erdogan ostrzega: odkryliśmy wasze gierki i rzucimy wam wyzwanie

Dodano: 18.08.2018 19:31 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Jak poinformowała turecka oficjalna agencja Anatolia, prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan został ponownie wybrany na szefa Partii Sprawiedliwości i Rozwoju (AKP) na kongresie tego konserwatywno-islamskiego ugrupowania w Ankarze. Erdogan uzyskał poparcie całej partii, uzyskując 1380 głosów.

Źródło: https:

Austria: Putin wśród gości na ślubie szefowej MSZ

Dodano: 18.08.2018 19:17 | 0 odsłon | 0 komentarzy


​Prezydent Rosji Władimir Putin przyleciał w sobotę do Austrii jako jeden z gości zaproszonych na ślub austriackiej minister spraw zagranicznych Karin Kneissl. Po uroczystości udał się do Niemiec na spotkanie z kanclerz Angelą Merkel.

Źródło: www.rmf24.pl

Oficjalnie: prezydent Arkadiusz Wiśniewski powalczy o reelekcję

Dodano: 18.08.2018 19:11 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Arkadiusz Wiśniewski będzie kandydował w wyborach na prezydenta Opola. Urzędujący prezydent stolicy regionu ogłosił tę decyzję na konferencji prasowej podczas pikniku 'Opole w rytmie natury' na osiedlu im. Armii Krajowej.Wiśniewski przekonuje, że z perspektywy ostatnich 4 lat miasto jest w bardzo dobrej kondycji, dlatego pozostaje liderem rankingów polityki prorodzinnej czy statystyk gospodarczych. - W rozmowach bezpośrednich mieszkańcy zachęcają mnie do startu - zaznacza. - Wydarzenia z ostatniej kadencji faktycznie pokazują, że mam tę moc i uznanie mieszkańców dla tego, co dzieje się. Oczywiście mam także szacunek dla swoich konkurentów. Tak jak podczas pierwszego kandydowania, tak i teraz wiem, że będzie wielu chętnych do piastowania funkcji prezydenta miasta Opola. Na pewno nie będzie łatwo. Arkadiusz Wiśniewski zapewnia, że będzie prowadzić kampanię przede wszystkim merytoryczną. - Skupioną na tym, co ważne dla miasta i jego mieszkańców. Oczywiście będę też podsumowywać to, co udało się zrobić przez ostatnie 4 lata, żeby Opole było tak radosne i rodzinne, jak widać wokół. Na tym pikniku jest atmosfera taka, jakiej życzyłbym sobie w całym mieście. Jest rodz ...

Źródło: radio.opole.pl

Łukaszenka skrytykował rząd i zmienił premiera

Dodano: 18.08.2018 17:23 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Prezydent Białorusi Alaksandr Łukaszenka zdymisjonował premiera Andreja Kabiakoua, mianując na jego miejsce Siarhieja Rumasa - poinformowała państwowa agencja BiełTA. Szef państwa dokonał też zmian na kilku stanowiskach ministerialnych. Wcześniej prezydent zarzucił rządowi, że ten lekceważy jego zalecenia.

Źródło: https:

"Zaproszenie kwestią dobrego smaku". Putin na ślubie szefowej dyplomacji Austrii

Dodano: 18.08.2018 17:15 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Władimir Putin był w sobotę gościem na ślubie szefowej dyplomacji Austrii, Karin Kneissl. Jego wizyta budziła w Austrii sporo kontrowersji. Podnoszone były kwestie polityczne, mówiło się także o pieniądzach i o dobrym smaku. Tego samego dnia prezydent Rosji udaje się do Niemiec na spotkanie z kanclerz Angelą Merkel w podberlińskiej rezydencji niemieckiego rządu, pałacu Meseberg.

Dyplomatyczne zbliżenie. Czy należy się spodziewać ocieplenia w relacjach Merkel–Putin?

Dodano: 18.08.2018 17:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Zdjęcie z wizyty kanclerz w Soczi w 2007 r., na którym siedzi obok Władimira Putina przed jego labradorem, świetnie ilustruje ich dawne stosunki. Dziś prezydent Rosji wita Merkel bukietami kwiatów, a ta szykuje na jego powitanie pałacyk Meseberg. Wszystko za sprawą Donalda Trumpa, który niczym Amor wycelował w nich… cła na stal i aluminium.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone