środa, 19 grudnia 2018 r.  Imieniny: Beniaminy, Dariusza, Gabrieli
Wiadomości z tagiem Prokuratura  RSS
150 tys. zł dla ofiary mafii mieszkaniowej

Dodano: 18.12.2018 21:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Ok. 150 tys. zł - taką kwotę zasądził Sąd Okręgowy w Gdańsku na rzecz kobiety, pokrzywdzonej przez tzw. mafię mieszkaniową. Wyrok jest nieprawomocny. Niezależnie od wspominanego postępowania cywilnego, Prokuratura Regionalna w Gdańsku prowadzi również postępowanie karne przeciwko oszustom, którzy wyłudzali lokale w zamian za lichwiarskie pożyczki.

Źródło: https:

"Afera KNF wyjaśniona spiskiem francusko-niemieckim"

Dodano: 18.12.2018 17:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

"Prezes NBP udzielił dziś wywiadu, w którym wyjaśnił aferę KNF" - kpi na swoim profilu na Facebooku Roman Giertych, pełnomocnik Leszka Czarneckiego, który w listopadzie złożył zawiadomienie do prokuratury dotyczące propozycji o charakterze korupcyjnym, jaką miał otrzymać od byłego szefa KNF, Marka Chrzanowskiego.

Źródło: https:

Ciało na budowie obwodnicy. Sprawę bada prokuratura

Dodano: 18.12.2018 16:25 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Robotnicy, którzy w czwartek rano pojawili się na budowie Południowej Obwodnicy Warszawy, znaleźli w błocie ciało 41-letniego mężczyzny. Policja i prokuratura wciąż próbują ustalić, jak się tam znalazło.

Źródło: https:

Rektor Uniwersytetu Medycznego z zarzutami. Skarży się na decyzję prokuratury

Dodano: 18.12.2018 15:29 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Rektor Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu prof. Marek Z., który usłyszał zarzuty w śledztwie dotyczącym spółki Data Techno Park, złożył zażalenie na zawieszenie go przez prokuraturę w obowiązkach rektora.

Źródło: https:

Prokuratura umarza sprawę hasła z billboardów kampanii "Sprawiedliwe sądy"

Dodano: 18.12.2018 15:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy

"Sąd w Świdnicy wypuścił na wolność pedofila. Po wyjściu z więzienia mężczyzna skrzywdził kolejne dziecko" - ponad trzydzieści billboardów o takiej treści - jesienią 2017 roku - zawisło na terenie kraju. Jeden z mieszkańców miasta stwierdził, że doszło do zniesławienia sądu. Sprawę zbadała Prokuratura Rejonowa w Świdnicy. I umorzyła postępowanie.

Źródło: https:

Czy w skarżyskim Zarządzie Dróg Powiatowych doszło do nieprawidłowości? Sprawę bada prokuratura

Dodano: 18.12.2018 14:59 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Prokuratura Rejonowa w Skarżysku-Kamiennej bada sprawę możliwych nieprawidłowości w Zarządzie Dróg Powiatowych w tym mieście. Jak informuje rzecznik Prokuratury Okręgowej - Daniel Prokopowicz, postępowanie ma charakter sprawdzający. W planie jest przesłuchanie osoby, która złożyła zawiadomienie.

Źródło: www.radio.kielce.pl

​Zarzuty PO wobec Kałuży. Szarama: To polityczna schizofrenia

Dodano: 18.12.2018 14:53 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Jako "absurdalny" i dowodzący "politycznej schizofrenii" polityków Platformy Obywatelskiej określił poseł PiS Wojciech Szarama wtorkowe doniesienie PO do katowickiej prokuratury. Platforma zarzuciła w nim "korupcję polityczną" wicemarszałkowi woj. śląskiego Wojciechowi Kałuży.

Źródło: https:

Prokuratura umarza sprawę hasła z billboardów kampanii "Sprawiedliwe sądy"

Dodano: 18.12.2018 14:39 | 0 odsłon | 0 komentarzy

"Sąd w Świdnicy wypuścił na wolność pedofila. Po wyjściu z więzienia mężczyzna skrzywdził kolejne dziecko" - ponad trzydzieści billboardów o takiej treści - jesienią 2017 roku - zawisło na terenie kraju. Jeden z mieszkańców miasta stwierdził, że doszło do zniesławienia sądu. Sprawę zbadała Prokuratura Rejonowa w Świdnicy. I umorzyła postępowanie.

Źródło: https:

Razem z bratem rasistowsko obrażała i uderzyła Algierczyka? Oskarżona: złapał mnie za pośladki

Dodano: 18.12.2018 13:45 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Rodzeństwo Natalia i Szymon M. zasiedli na ławie oskarżonych przed opolskim sądem, po tym jak prokuratura oskarżyła ich o znieważenie i pobicie z powodu przynależności narodowej. Do zdarzenia doszło w jednym z opolskich klubów. Zdaniem oskarżonej, pokrzywdzony Algierczyk złapał ją za pośladki. Wtedy razem z bratem miała uderzyć i rasistowsko obrażać mężczyznę.- Grozili pozbawieniem życia i stosowali przemoc poprzez uderzenie w twarz i popchnięcie obywatela Algierii. Ponadto znieważyli z powodu przynależności narodowej wypowiadając słowa zaj... cię, ciapaty brudasie, już nie żyjesz, wyp... stąd - odczytywała akt oskarżenia prokurator Katarzyna Peker. Oskarżona Natalia M. wyjaśniała przed sądem, że narodowość oskarżonego nie miała żadnego znaczenia w tym przypadku i nie przyznała się do znieważenie na tle narodowościom. Przyznała się natomiast do tego, że uderzyła mężczyznę. - Na pewno nie chodziło o narodowość pokrzywdzonego. Dlatego, że po pierwsze, nawet nie zwróciłam uwagi na to, że pokrzywdzony jest innego pochodzenia. Skończyłam turystykę, bardzo lubię świat, lubię zwiedzać i jestem osobą otwartą. Cała sytuacja wyniknęła z tego, że pokrzywdzony zaczepił Aleksandrę, a później złapał mnie za pośladki - wyjaśniała oskarżona.Oskarżycielem posiłkowym w tym procesie jest żona pokrzywdzonego Algierczyk ...

Źródło: radio.opole.pl

VAT-owska mafia przed sądem

Dodano: 18.12.2018 13:32 | 0 odsłon | 0 komentarzy

6 osób zasiądzie na ławie oskarżonych, za uczestniczenie w zorganizowanej grupie przestępczej, zajmującej się m.in. wyłudzeniami podatku VAT. Prokuratura Rejonowa Kielce-Wschód zakończyła śledztwo w tej sprawie i skierowała do sądu akt oskarżenia. Łącznie zarzucono oskarżonym popełnienie kilkudziesięciu przestępstw.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone