wtorek, 19 lutego 2019 r.  Imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława
Wiadomości z tagiem Psy  RSS
Zorganizowała manifestację przeciwko policyjnym psom. Protestowała sama

Dodano: 18.02.2019 21:27 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Mieszkance Leszna psy szkolone przez policję nie pozwalają spać, dlatego domaga się przeniesienia ich w inne miejsce.

Tagi: Policja, Psy
Źródło: epoznan.pl

Słyszał głosy, podpalił się. Pacjent oddziału psychiatrycznego walczy o życie

Dodano: 18.02.2019 19:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy

25-letni Szymon, który 12 lutego targnął się na swoje życie, ma poparzone 70 procent ciała. Znajduje się teraz w stanie śpiączki farmakologicznej.

Tagi: MON, Psy
Źródło: epoznan.pl

Patryk Dudek: Presja w Falubazie rozłoży się na cały zespół. Komfort psychiczny będzie większy (wywiad)

Dodano: 18.02.2019 13:47 | 0 odsłon | 0 komentarzy

- Odetchnąłem z ulgą, bo z ręką na szczęście jest wszystko w porządku. Kontuzja zmieniła nieco przygotowania do sezonu - mówi Patryk Dudek, który liczy, że presja w Falubazie będzie teraz rozkładała się na większą liczbę zawodników niż przed rokiem.

Tagi: LG, Psy
Źródło: https:

Kierowca C+E

Dodano: 18.02.2019 12:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Kierowca C+E w transporcie międzynarodowym!!! Trasy: Niemcy – Francja - Niemcy; Niemcy - Hiszpania – Niemcy; Niemcy - Włochy – Niemcy; baza: Niemcy (okolice Monachium) Co zyskasz: systemy: 2/1, 3/1, 4/1 wynagrodzenie 5400 - 7200 PLN netto zagwarantowany transport do/z bazy w Niemczech (z Małopolski, Ślaska, Dolnego Śląska) nowoczesny tabor (MAN) Umowa o Pracę Od Ciebie oczekujemy: Prawo Jazdy kat. C+E karty kierowcy ważnych badań psychotechnicznych zaświadczenia o ukończeniu kursu na przewóz rzeczy Zadzwoń lub napisz! M: +48 600050062 E: [email protected] w tytule wpisując: MB/Kierowca W: http://www.mirex-transport.eu/ Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FT Mirex z siedzibą w Skawinie, ul. Sadowa 10A, jako administratora danych osobowych w rozumieniu rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO) dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych, ich poprawiania lub uzupełniania oraz złożenia oświadczenia o cofnięciu niniejszej zgody w każdym momencie."

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Najlepszy film do obejrzenia w pierwszym kinie Helios w Warszawie

Dodano: 18.02.2019 11:23 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Razem z kinem Helios zapraszamy do udziału w naszym psychoteście. Dowiedz się, który tytuł będzie idealny dla Ciebie na seans w najnowocześniejszym kinie w stolicy. Test znajdziesz TUTAJ.

Tagi: Filmy, Psy
Źródło: https:

Centrum Promocji Edukacji i Terapii Rodzin - to nowy pomysł na zagospodarowanie dawnego szpitala w Kędzierzynie-Koźlu

Dodano: 18.02.2019 11:15 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Dawny szpital miejski przy ul. Piramowicza w Kędzierzynie-Koźlu przeszedł gruntowny remont. Powstaje tam Centrum Promocji Edukacji i Terapii Rodzin. Inwestorem jest Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia, której udało się pozyskać dofinansowanie z pieniędzy europejskich na modernizację tego budynku.- To będzie centrum, w którym będą działały poradnie dla rodzin - mówi ks. Arnold Drechsler, dyrektor Caritas Diecezji Opolskiej. - Już tam pracują ludzie, którzy będą się zajmowali mediowaniem w sytuacjach kryzysowych, a więc zagrożonych rozwodem, rozbiciem rodziny. Będzie też opieka nad dziećmi, które najbardziej na tym rozwodzie, rozejściu się rodziców cierpią. W centrum świadczona będzie nieodpłatnie pomoc psychologiczno-terapeutyczna, potrzebujący będą mogli też liczyć na wsparcie edukacyjno-wychowawcze. W kompleksie składającym się z trzech budynków Centrum Promocji Edukacji i Terapii Rodzin zajmie dwa z nich. W trzecim placówkę dla ludzi z autyzmem prowadzić będzie Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół Autystów „Mały Książę” z Kędzierzyna-Koźla.

Tagi: MON, Psy, PIT
Źródło: radio.opole.pl

Kobieta znaleziona martwa ze śladami ugryzień. "Psy były jej wielką miłością"

Dodano: 18.02.2019 9:45 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Elaine Richman została znaleziona martwa we własnym ogródku w Houston. Na jej ramionach, rękach i twarzy policja odkryła ślady ugryzień. Elaine ma dwa dobermany, z którymi jeździła na pokazy i wystawy.

Tagi: Policja, TVN, Psy, Lada
Źródło: https:

Włoskie media: Milik najsłabszy w SSC Napoli. "Skończy się na kanapie u psychoanalityka"

Dodano: 18.02.2019 8:17 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Arkadiusz Milik miał kilka okazji do zdobycia gola w starciu z Torino, ale ostatecznie mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Włoskie media uznały polskiego napastnika za najsłabszego piłkarza SSC Napoli.

Źródło: https:

Rusza Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

Dodano: 18.02.2019 7:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Prokuratorzy, asystenci sędziego, referendarze, psycholodzy oraz kuratorzy sądowi, a także adwokaci oraz radcowie prawni włączają się w akcję 'Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem'. Akcja rozpoczyna się w poniedziałek (18.02) i potrwa do końca tygodnia.W Sądzie Okręgowym w Opolu darmowa pomoc prawna będzie udzielana w godz. od 10 do 14 w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek w budynku przy pl. Daszyńskiego 1, a w środę w budynku przy ul. Plebiscytowej 3a.Informacje na temat dyżurów bezpłatnych porad prawnych udzielanych w Sądach Rejonowych, dostępne są na stronach internetowych tych sądów oraz w Sądzie Okręgowym w Opolu pod nr telefonu 775419507.W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Opolu, bezpłatnych porad prawnych, będzie udzielał radca w poniedziałek, wtorek, środę i piątek od godz. 9:00 do 12:00.Szczegółowe informacje na temat akcji w regionie znaleźć można na stronie: funduszesprawiedliwosci.gov.pl

Źródło: radio.opole.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone