środa, 12 grudnia 2018 r.  Imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary
Wiadomości z tagiem Ratusz  RSS
Karty Opolska Rodzina i Opolski Senior po nowemu. Nie będzie już konieczności odnawiania karty każdego roku

Dodano: 11.12.2018 11:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Dotychczasowe karty Opolska Rodzina i Opolski Senior będą obowiązywały tylko do końca grudnia. Nowe karty, które uprawniają do zniżek od stycznia, będą wydawane przez Miejskie Centrum Świadczeń przy ulicy Ozimskiej w Opolu, a nie jak dotychczas w ratuszu.- Wnioski o ich wydanie można składać od wczoraj (10.12) - powiedział w porannej rozmowie 'W cztery oczy' wiceprezydent Opola Przemysław Zych. - Na wydanie karty jest 30 dni, ale myślę, że będzie to trwało krócej. Nowa karta wprowadza zniżki dla osób niepełnosprawnych. Nowe karty będą obowiązywały przez 10 lat, nie będzie już konieczności odnawiania karty każdego roku. Wnioski można pobrać w Miejskim Centrum Świadczeń, wydziale zdrowia i rozwoju społecznego przy ulicy Budowlanych oraz w punkcie obsługi obywatela w opolskim ratuszu.

Źródło: radio.opole.pl

Rewitalizacja Starego Rynku. Miasto wyłoniło wykonawcę

Dodano: 11.12.2018 8:32 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Miasto ogłosiło wyniki przetargu na przebudowę i rozbudowę budynku Ratusza Starej Częstochowy wraz z zagospodarowaniem terenu. Inwestycja zostanie zrealizowana w dwóch zakresach.

Źródło: www.wczestochowie.pl

250 lat na Veturilo. Ratusz zamyka sezon i zapowiada inwestycje

Dodano: 10.12.2018 15:52 | 0 odsłon | 0 komentarzy

- Szacujemy, że w ciągu roku ruch rowerowy w stolicy wzrósł o ponad 25 procent – pochwaliło się w poniedziałek miasto. A jego przedstawiciele mówili o rowerowych sukcesach minionego roku, ale i o planowanych inwestycjach.

Źródło: https:

Ratusz: Wojewoda powinien zapłacić za koszty dekomunizacji w stolicy

Dodano: 10.12.2018 13:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Warszawski ratusz będzie żądać od wojewody mazowieckiego, by zapłacił za zamieszanie z nazwami ulic i zmianę tabliczek w związku z dekomunizacją. W piątek Naczelny Sąd Administracyjny ostatecznie uchylił wszystkie decyzje wojewody. Wracają więc nazwy 44 ulic sprzed dekomunizacji.

Tagi: Ratusz
Źródło: https:

Wigilijne spotkanie mieszkańców

Dodano: 10.12.2018 12:18 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W najbliższą niedzielę zapraszamy na Wigilię przed Ratuszem. Będzie można zaśpiewać kolędy, podzielić się opłatkiem i spróbować świątecznych potraw.

Tagi: Ratusz, JBL
Źródło: www.plock.eu

WOŚP w mieście „na grubo” i z telewizją!

Dodano: 10.12.2018 11:13 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Dwie sceny – przy ratuszu i na placu obok filharmonii, gwiazdy muzyczne oraz masa imprez towarzyszących – tak będzie wyglądał 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zielonej Górze. Zwycięskiego składu się nie zmienia, z tego założenia wyszli organizatorzy orkiestry w naszym mieście i kolejny raz zakasali rękawy. W tym gronie są również radni. Jeden ... ochodzi z serwisu . Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Źródło: https:

Smog w Olsztynie. Na pikiecie zaledwie kilka osób... [ZDJĘCIA]

Dodano: 10.12.2018 9:57 | 0 odsłon | 0 komentarzy


W sobotnie południe (8 grudnia) pod olsztyńskim ratuszem odbyła się pikieta w sprawie smogu. Organizatorem wydarzenia było koło partii Zielonych. Mimo, że problem złej jakości powietrza dotyczy także Olsztyna, na pikiecie pojawiło się zaledwie kilka osób.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

Benefis 85-lecia Andrzeja Kalinina

Dodano: 10.12.2018 9:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W sobotę, 15 grudnia w Ratuszu Miejskim odbędzie się benefis 85-lecia pisarza Andrzeja Kalinina.

Tagi: Ratusz
Źródło: www.wczestochowie.pl

Na opolskim rynku stanęła Piekarnia Świętego Mikołaja

Dodano: 08.12.2018 20:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Na opolskim rynku od południa unosi się zapach świeżego chleba. Przed ratuszem stanęła Piekarnia Świętego Mikołaja. Mieszkańcy Opola uczyli się, jak samodzielnie zrobić chleb na zakwasie i drożdżową chałkę. Całe rodziny przygotowywały ciasto do wypieku i formowały bochny chleba, które wędrowały później do mobilnego pieca.- Chlebek mamy już w foremce. Dodaliśmy trochę słonecznika i pestek dyni. Pachnie pięknie - mówi Irena.- Ja jestem mistrzem kuchni w domu, ale chleb piekę pierwszy raz i chyba będę to robić częściej - dodaje Krzysztof.- Mamy dobrych nauczycieli. Fajna sprawa, wszystko tłumaczą i nam pomagają. Nie jest to trudna rzecz. Mój chleb jest taki świąteczny, bo dodałem trochę cynamonu - mówi Jan.Dodajmy, że jutro (09.12) po raz kolejny ulicami Opola przejdzie Marsz Mikołajów. To kolejna atrakcja w ramach tegorocznego Jarmarku Bożonarodzeniowego.

Tagi: MON, Doda, Ratusz
Źródło: radio.opole.pl

mieszkanie 47,5m2 3 pok Lubin

Dodano: 08.12.2018 9:03 | 1 odsłon | 0 komentarzy


cena: 180000 zł
kategoria: Nieruchomości > Mieszkania
lokalizacja: Lubin (dolnośląskie)
Trzypokojowe, przytulne mieszkanie w samym centrum, nieopodal ratusza, po gruntownym remoncie, nadające się zarówno na cele mieszkaniowe jak i biurowe. Mieszkanie do zamieszkania wraz z UMEBLOWANIEM,…

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone