wtorek, 19 lutego 2019 r.  Imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława
Wiadomości z tagiem Ratusz  RSS
mieszkanie 35m2 2 pokoje Olsztyn

Dodano: 19.02.2019 3:03 | 0 odsłon | 0 komentarzy


cena: 180000 zł
kategoria: Nieruchomości > Mieszkania
lokalizacja: Olsztyn (warmińsko-mazurskie)
Mieszkanie w Centrum Olsztyna o pow. 35,64 m.kw na IV p. blisko Ratusza i UWM. Bardzo dobra lokalizacja dla studentów, dla pracujących w Centrum Olsztyna. Parking własny do 3 budynków. Komunikacja b…

Źródło: https:

Oferty na Hutnika znów za drogie. "Będziemy apelować o pieniądze"

Dodano: 18.02.2019 21:14 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Drugie podejście do budowy nowoczesnego kompleksu sportowego Hutnika Warszawa znów okazało się nieudane. Złożone oferty znacznie przekroczyły budżet zaplanowany przez urzędników. Władze dzielnicy zapowiadają, że będą apelowały do ratusza o dołożenie pieniędzy na inwestycję.

Źródło: https:

Sześć firm chce przebudować most nad Odrą w ciągu ul. Nysy Łużyckiej w Opolu

Dodano: 18.02.2019 20:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Wykonawcy, którzy zgłosili się do przetargu proponują ceny od 2,1 mln do 5 mln złotych. Miasto zapisało na inwestycję prawie 2,9 mln złotych. W ratuszu trwa sprawdzanie ofert.- Trzymam kciuki za najtańszego oferenta, bo to pozwoli nam zaoszczędzić pieniądze i prowadzić kolejne inwestycje - mówi Małgorzata Stelnicka, wiceprezydent Opola.- Ta najniższa oferta jest ofertą, która jest poniżej tej kwoty jaką oszacowaliśmy za te prace. Jest to dla nas interesujące i gdyby się okazało, że oferta jest prawidłowa, bo teraz je wszystkie sprawdzamy, to uważam, że jest to bardzo dobry prognostyk - mówi Stelnicka. Przebudowa mostu Sybiraków w Opolu zakłada m.in. wymianę dylatacji, nawierzchni, pojawi się także nowe oświetlenie. W ramach inwestycji ma powstać także ścieżka pieszo-rowerowa od placu Konstytucji 3 Maja do wiaduktu nad ul. Bończyka. Pierwsze prace mogłyby wystartować w marcu.

Źródło: radio.opole.pl

Inowrocław się kurczy. Nadal rodzi się mało dzieci

Dodano: 18.02.2019 17:17 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Ostatnie dane statystyczne z ratusza potwierdzają niekorzystny dla naszego miasta trend: nadal więcej mieszkańców Inowrocławia umiera niż przychodzi na świat.

Źródło: https:

Pięć ofert na rzecznika prasowego Ratusza w Grudziądzu. Na jakie jeszcze stanowiska mają zostać ogłoszone konkursy?

Dodano: 18.02.2019 16:29 | 0 odsłon | 0 komentarzy

To, że problemy z zarządczą kadrą miasta Grudziądza i spółek miejskich są, nie jest tajemnicą. Pierwsze światełko w tunelu pojawiło się... gdyż wpłynęło pięć ofert na rzecznika prasowego Ratusza. Gdzie jeszcze są wakaty?

Źródło: https:

Zielone tereny przy Hucie wykupione. "Usuniemy ogrodzenie"

Dodano: 18.02.2019 16:02 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Zielone tereny przy bielańskiej hucie mają wkrótce przejść metamorfozę. Dęby Młocińskie zostaną uporządkowane, a także staną się ogólnodostępne. Ratusz odkupił ten teren za 1,7 miliona złotych.

Tagi: Złoty, TVN, Ratusz
Źródło: https:

Olsztyński ''dom zły'' gotowy do remontu. Umowa podpisana

Dodano: 18.02.2019 15:06 | 0 odsłon | 0 komentarzy


W ratuszu podpisano dziś, 18 lutego, umowę z wykonawcą remontu olsztyńskiego ''Samotniaka'', budynku przy alei Niepodległości, który mieszkańcom miasta dotąd kojarzył się z ciągłymi libacjami, awanturami, podpaleniami i niebezpieczeństwem. Po remoncie w budynku powstaną 22 lokale jednopokojowe, 57 lokali dwupokojowych oraz pięć trzypokojowych.

Tagi: MON, Ratusz
Źródło: www.olsztyn.com.pl

Rodłacy świętują. 96 lat temu powołano w Opolu I Dzielnicę Związku Polaków w Niemczech

Dodano: 17.02.2019 8:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Uroczystości upamiętniające 96. rocznicę powołania I Dzielnicy Związku Polaków w Niemczech odbędą się w stolicy województwa. Rozpocznie je o godzinie 10:30 msza święta w opolskiej katedrze, pod przewodnictwem biskupa Rudolfa Pierskały.Po mszy uczestnicy przemaszerują pod pomnik Bojowników o Polskość Śląska Opolskiego. Tam, na godzinę 12:00, zaplanowano okolicznościowe wystąpienia oraz złożenie kwiatów. Potem uroczystości przeniosą się do sali im. Karola Musioła w opolskim ratuszu. Tu działacze stowarzyszenia 'Klub - Rodło' otrzymać mają z rąk przedstawicieli władz legitymacje członkowskie. Spotkaniu towarzyszyć będą występy artystyczne. Początek o godzinie 13:30. Związek Polaków w Niemczech powstał w sierpniu 1922 roku. Organizacja prowadziła działalność kulturalną, społeczną i gospodarczą, stawiając sobie za cel dbanie o mniejszość polską. Związek - podzielony na 5 dzielnic działał na terenie całych Niemiec. Dzielnica I Związku Polaków w Niemczech, której siedzibą było Opole, zrzeszała w 1923 roku około pięciu tysięcy osób.

Źródło: radio.opole.pl

Hulajnogi zagrażają niewidomym. Miasto nie chce ich posprzątać

Dodano: 16.02.2019 11:02 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Elektryczne hulajnogi przebojem wdarły się do Warszawy. Niestety, coraz częściej pojazdy zostawiane są na środku chodników, czy wręcz rzucane pod nogi. To, co dla większości z nas jest tylko drobnym utrudnieniem, dla niewidomych może się okazać poważnym zagrożeniem. Ratusz zasłania się brakiem przepisów.

Tagi: TVN, Ratusz
Źródło: https:

Hulajnogi zagrażają niewidomym. Miasto nie chce ich posprzątać

Dodano: 16.02.2019 11:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Elektryczne hulajnogi przebojem wdarły się do Warszawy. Niestety, coraz częściej pojazdy zostawiane są na środku chodników, czy wręcz rzucane pod nogi. To, co dla większości z nas jest tylko drobnym utrudnieniem, dla niewidomych może się okazać poważnym zagrożeniem. Ratusz zasłania się brakiem przepisów.

Tagi: TVN, Ratusz
Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone