wtorek, 11 grudnia 2018 r.  Imieniny: Biny, Damazego, Waldemara
Wiadomości z tagiem Tata  RSS
Dziesięć tysięcy osób uczyło się bezpiecznego zachowania

Dodano: 10.12.2018 15:40 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Ponad 10 tysięcy uczniów i nauczycieli wzięło udział w drugiej edycji „Akademii Bezpieczeństwa”. W ramach programu chętni uczestniczyli w warsztatach dotyczących tego, jak reagować, kiedy do szkoły wejdzie zamaskowany bandyta oraz jak bezpiecznie korzystać z internetu.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Filtry powietrza różnego typu

Dodano: 10.12.2018 14:08 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Od sporego czasu prowadzona przez nas firma zapewnia wysokiej jakości materiały eksploatacyjne przeznaczone do klimatyzacji, wentylacji bądź też filtracji powietrza w lakierniach. Możemy zapewnić, że każdy kto będzie zdecydowany na nasze usługi będzie w 100% zadowolony. Da się od naszej firmy nabyć między innymi takie towary jak filtry kieszeniowe, kasetowe, z węglem aktywnym jak również wiele pozostałych produktów. Dzięki naszej firmie na pewno można zadbać o zdrowe powietrze w swojej firmie i swoich warsztatach. Zachęcamy bardzo mocno do zapoznania się z ofertą naszej firmy ofertą.

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Co 5 opolskie dziecko nie jest zgłoszone do ubezpieczenia. Opolski NFZ traci na tym około 50 mln złotych rocznie

Dodano: 10.12.2018 12:08 | 1 odsłon | 0 komentarzy


- 26 tysięcy dzieci z Opolszczyzny nie zostało zgłoszonych do ubezpieczenia zdrowotnego, a to stanowi 21 procent całej populacji - powiedział w porannej rozmowie 'W cztery oczy' Robert Bryk, dyrektor opolskiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia.  Zgłoszenie dzieci do ubezpieczenia zdrowotnego jest obowiązkowe, ale nawet jeśli rodzice tego nie zrobią, najmłodsi otrzymają pomoc. Oznacza to jednak straty województwa przy podziale pieniędzy na szczeblu centralnym w wysokości ...- Aby zmienić tę sytuację przeprowadziliśmy akcję informacyjną we współpracy z kurią biskupią. W ogłoszeniach parafialnych były przekazywane informacje na ten temat, ale nie przyniosło to większych rezultatach - dodaje Robert Bryk. - Dlatego po Trzech Królach rozpoczynamy kampanię informacyjną, poprzez którą chcemy zminimalizować tę liczbę dzieci niezgłoszonych do ubezpieczenia. Jest wiele możliwości, chcemy przekazać te informacje do szkół, do gmin. Chcemy także przygotować ulotki informacyjne na oddziałach noworodkowych. Będziemy również współpracować z kuratorium oświaty. Najlepszym kanałem informacji jest jednak Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Poprzez ZUS będziemy starali się dotrzeć do zakładów pracy - dodaje dyrektor opolskiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia. Akcja ma być przeprowadzona do końca marca 2019 roku. Budżet opolskiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia na przyszły rok to prawie 2 miliardy złotych. - Z roku na rok pieni ...

Źródło: radio.opole.pl

Pigułka - dwudniowe intensywne warsztaty aktorskie

Dodano: 10.12.2018 11:53 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Weekendowe warsztaty aktorskie Akademii Sztuki i Kultury Dwa dni przyjemnego z pożytecznym :) Warsztat ten stanowi intensywne wprowadzenie do pracy nad takimi podstawowymi narzędziami aktorskimi jak ciało, głos, emocje i wyobraźnia. Jak wszystkie nasze warsztaty stawia na otwarcie, kreatywność oraz zintegrowanie przeżycia z aktorskimi środkami wyrazu. Warsztaty organizowane są dla Ciebie, jeżeli: • praca nad sobą jest dla Ciebie najlepszym wypoczynkiem • lubisz teatr i pragniesz rozwijać swoje zamiłowanie • chcesz uruchomić swój głos i ciało • chcesz nauczyć się używać swych emocji • chcesz przełamać swoją wstydliwość • chcesz działać z innymi twórczymi ludźmi • myślisz o przyszłości aktorskiej Warsztaty przeznaczone są dla osób dorosłych [powyżej 16 roku życia.] Data: 5.01.2019 w godz. 14-21 6.01.2019 w godz. 10-17 Miejsce: Akademia Sztuki i Kultury Al. Jana Pawła II 36c Warszawa Cena: 190 zł Należy wpłacić tę sumę na konto ASiK. Prowadzący: Piotr Filonowicz - stworzył i prowadzi warsztaty teatralne Akademii Sztuki i Kultury. Jest absolwentem Akademii Teatralnej, założycielem grup Linia Nocna oraz Fabryka Destrukcja. Organizuje podróże etnomuzykologiczne. Prowadzi zajęcia z otwierania głosu. Jest współtwórcą improwizacji wolnej. Brał udział w licznych warsztatach teatralnych (m. in.: pod kierunkiem Eugenio Barby, Thomasa Richardsa). Piotr Filonowicz jest także autorem realizowanych w teatrze scenariuszy. Publikował eseje o Rilkem, Prouście, Schulzu, Wyspiańskim. Ilość osób w grupie: max 15 Zapisać się na warsztaty można: • mailem ([email protected]) • telefonicznie (609 045 956) Należy podać imię, nazwisko, datę urodzenia oraz telefon kontaktowy. Mile widziana, ale niekonieczna, jest informacja o dotychczasowych ewentualnych doświadczeniach teatralnych zapisujących się osób. Szczegóły: www.warsztaty-teatralne.pl ZAPRASZAMY! :)

Źródło: kultura.hiperogloszenia.pl

Działka budowlana uzbrojona Tatary.

Dodano: 08.12.2018 7:04 | 0 odsłon | 0 komentarzy


cena: 58500 zł
kategoria: Nieruchomości > Grunty i działki
lokalizacja: Tatary (warmińsko-mazurskie)
Działka położona w spokojnej okolicy w miejscowości Tatary w bliskości trasy E7. Atrakcyjna miejscowość pod względem wypoczynku, okolica bez przemysłu, warsztatów, itp. . Polecam i zapraszam do bezp…

Źródło: https:

Koniec pierwszej edycji akceleratora RBL_START

Dodano: 07.12.2018 20:52 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W czasie trzymiesięcznej akceleracji startupy zakwalifikowane do programu RBL_START, brały udział w licznych warsztatach i indywidualnych konsultacjach z ekspertami rynku. Aktualnie trwają prace nad przygotowaniem z wybranymi partnerami planu i harmonogramu wdrożenia projektów pilotażowych.

Tagi: MON, Rzym, LOT, Tata
Źródło: di.com.pl

Brzeg rozbłyśnie po raz 10. Świąteczna iluminacja już jutro

Dodano: 07.12.2018 20:30 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Mikołajkowe przygody rodzinne, warsztaty artystyczne, słodkie poczęstunki i rozświetlenie kilkudziesięciu światełek w centrum Brzegu - to główne atrakcje jubileuszowej imprezy organizowanej od 10 lat przez koncern spożywczy Mondelez Polska. Jak co roku, główny miejski deptak zamieni się w prawdziwą bożonarodzeniową arenę z bogatym programem artystycznym.Już jutro (08.12) po południu w centrum Brzegu rozbłyśnie 40 tysięcy lampek. Organizatorzy przygotowali całą masę atrakcji dla młodszych i nieco starszych. Zabawę rozpocznie gra miejska „Mikołajkowe przygody rodzinne”, w której nagrodzonych zostanie aż 10 najlepszych zespołów. Będzie także okazja, by poznać grudniowe tradycje, wziąć udział w warsztatach tworzenia kartek świątecznych, a dla miłośników zabawy w zimowych rytmach, przewidziane jest „Słodkie randez-vous z Mikołajem”, czyli program artystyczny Brzeskiego Centrum Kultury. Do dyspozycji będzie również gwiazdkowa fotobudka oraz ogromny fotel św. Mikołaja, idealny do robienia rodzinnych zdjęć. Imprezę, jak co roku rozpocznie przejazd Mikołajów na motorach. Start o godzinie 14:00. Dodajmy, że Radio Opole objęło wydarzenie patronatem medialnym.

Źródło: radio.opole.pl

Rosjanie aresztowali adwokata, który bronił ukraińskiego marynarza

Dodano: 06.12.2018 15:29 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Na Krymie aresztowano w czwartek Emila Kurbedinowa, tatarskiego prawnika, który reprezentował w sądzie jednego z ukraińskich marynarzy z okrętów zatrzymanych przez Rosję w ubiegłym miesiącu w okolicach Cieśniny Kerczeńskiej.

Tagi: Rosja, TVN, Rzym, Tata
Źródło: https:

Sprzedam działkę budowlaną na Tatarach.

Dodano: 05.12.2018 15:07 | 0 odsłon | 0 komentarzy


cena: 85000 zł
kategoria: Nieruchomości > Grunty i działki
lokalizacja: Tatary (warmińsko-mazurskie)
Sprzedam dużą, atrakcyjnie położoną działkę budowlaną o powierzchni 2014m² w miejscowości Tatary.
Działka jest ogrodzona, w niewielkim stopniu zagospodarowana ( nasadzone ozdobne krzewy) w dalszej c…

Tagi: Tatry, Mińsk, Tata
Źródło: https:

Arnold Schwarzenegger gwiazdą szczytu klimatycznego w Katowicach. Błyszczał jak przed laty

Dodano: 03.12.2018 18:50 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Arnold Schwarzenegger był jednym z gości szczytu klimatycznego ONZ w Katowicach. Sportowiec, aktor, a obecnie polityk zrobił furorę, rzucił kilkoma cytatami z "Terminatora" i błyszczał jak za czasów młodości podczas zawodów kulturystów.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone