środa, 17 października 2018 r.  Imieniny: Antonii, Ignacego, Wiktora
Wiadomości z tagiem Włodzimierz Czarzasty  RSS
Czarzasty: damy wam to, co daje wam PiS i oddamy wam to, co PiS wam zabrał

Dodano: 16.10.2018 16:20 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Włodzimierz Czarzasty, szef Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w wymowny słowach kilka dni przed wyborami samorządowymi, zwraca się do wyborców....

Źródło: https:

Czarzasty: Damy wam to, co daje PiS i oddamy to, co PiS wam zabrał

Dodano: 16.10.2018 15:24 | 0 odsłon | 0 komentarzy


„Mamy taką zasadę: damy wam to, co daje wam PiS i oddamy wam to, co PiS wam zabrał” – powiedział szef Sojuszu Lewicy Demokratycznej Włodzimierz Czarzasty na konferencji prasowej w Katowicach. Zapewnił, że jego partia zapewni całą sferę socjalną, a odda "godność”. "Oddamy wam historię naszego kraju, oddamy wam taką sytuację, że będzie można powiedzieć: Bez względu na to, jakie pomniki zostaną zburzone, historii nikt nie zmieni” - tłumaczył.

Źródło: www.rmf24.pl

Czarzasty: Wiem jak się skończy historia z Kubicą

Dodano: 16.10.2018 8:28 | 0 odsłon | 0 komentarzy

- To trochę świadczy o charakterze naszego pana premiera - tak Włodzimierz Czarzasty skomentował na antenie Radia Zet fragment nielegalnie zarejestrowanej w 2013 w "Sowie i Przyjaciołach" rozmowy, w którym Mateusz Morawiecki cieszy się z kontuzji doznanej przez Roberta Kubicę, ponieważ był przeciwnikiem sponsorowania go przez BZ WBK.

Źródło: https:

Kosiniak-Kamysz wzywa liderów politycznych do debaty

Dodano: 15.10.2018 17:01 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Wzywam premiera Mateusza Morawieckiego i Grzegorza Schetynę, Włodzimierza Czarzastego, Pawła Kukiza i Adriana Zandberga, wszystkich liderów politycznych do debaty merytorycznej, do debaty na argumenty, do pokazania własnego programu – mówił w poniedziałek w Mszanie Dolnej lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz.

SLD obiecuje: "Będziemy wprowadzali in vitro wszelkimi metodami"

Dodano: 13.10.2018 18:01 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Wszędzie tam, gdzie SLD będzie miało w samorządach wpływ na władzę, będzie proponować wsparcie finansowe dla tych par, które chcą leczyć niepłodność metodą zapłodnienia pozaustrojowego in vitro - zapowiedział w Białymstoku przewodniczący Sojuszu Włodzimierz Czarzasty.

Źródło: www.rmf24.pl

SLD zapowiada dofinansowania in vitro

Dodano: 13.10.2018 15:07 | 4 odsłon | 0 komentarzy


- Wszędzie tam, gdzie SLD będzie miało w samorządach wpływ na władzę, będzie proponować wsparcie finansowe dla tych par, które chcą leczyć niepłodność metodą zapłodnienia pozaustrojowego in vitro - zapowiedział w sobotę w Białymstoku przewodniczący SLD Włodzimierz Czarzasty.

Źródło: https:

Lider SLD w Kielcach. Wspierał kandydatów w wyborach

Dodano: 12.10.2018 14:41 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej, odwiedził województwo świętokrzyskie. Szef struktur Sojuszu udzielił poparcia, między innymi, kandydatowi na prezydenta Kielc Marcinowi Chłodnickiemu, kandydatowi na prezydenta Skarżyska-Kamiennej Arturowi Pejasowi, a także Pawłowi Lewkowiczowi, który ubiega się o fotel prezydenta Starachowic.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Czarzasty o wspólnych listach: Nie poszlibyśmy razem liżąc ręce PO

Dodano: 12.10.2018 10:01 | 2 odsłon | 0 komentarzy


"Nieprawdą jest, że chcieliśmy iść z PO razem w wyborach. Zaproponowaliśmy pół roku temu taką samą sytuację jak w Łodzi. Jeżeli pan Rafał Trzaskowski zawiązałby swój komitet, PO nie wystawiłaby swojej listy, SLD nie wystawiłoby swojej listy, to poszlibyśmy razem" - stwierdził w Porannej rozmowie w RMF FM Włodzimierz Czarzasty. Szef SLD przyznał też, że "wyklucza powyborcze koalicje z PiS-em". Dopytywany o to, czy jego wypowiedź nie świadczy o tym, że teza o wspólnych listach SLD i PO jest prawdziwa, stwierdził: "Ale to byłaby lista...

Źródło: www.rmf24.pl

Czarzasty o Nowackiej: Myślę, że jest jej coraz bardziej głupio

Dodano: 12.10.2018 9:12 | 2 odsłon | 0 komentarzy


"Myślę, że jest jej coraz bardziej głupio. Dlatego że przykład Lublina z tym marszem równości pokazuje, że nienawiść do PiS-u nie może być jedyną spójną historią" – powiedział w Porannej rozmowie w RMF FM Włodzimierz Czarzasty proszony o skomentowanie decyzji Barbary Nowackiej o dołączeniu do Koalicji Obywatelskiej.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone