wtorek, 16 października 2018 r.  Imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła
Wiadomości z tagiem Wyroki  RSS
Spór prawny czy polityczny? Kandydat PiS, z wyrokiem jak Zdanowska, spokojnie startuje

Dodano: 16.10.2018 11:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Samorządowi kandydaci z wyrokami na koncie i pytanie, czy takie osoby powinny startować w wyborach i czy mogą sprawować urząd w przypadku wygranej. Głośny przykład Łodzi, gdzie o ponowną prezydenturę miasta ubiega się skazana na grzywnę Hanna Zdanowska z Koalicji Obywatelskiej pokazuje, że przepisy są w tej kwestii niejasne. To, czego jesteśmy świadkami, to nie tyle spór prawny, co czysto polityczny, jak pokazuje przykład z Podkarpacia, gdzie z poparciem PiS o stanowisko wójta Osieka Jasielskiego stara się kandydat też z prawomocnym wyrokiem grzywny. To, w przeciwieństwie do Łodzi, rządzącej partii już nie przeszkadza. Materiał magazynu "Czarno na Białym".

Źródło: https:

Siemoniak o Zdanowskiej: sprawy formalne wyjaśnimy po wyborach

Dodano: 16.10.2018 9:03 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Według naszego statutu jest tak, że jeżeli ktoś jest skazany prawomocnym wyrokiem to powinien przestać być członkiem Platformy. Natomiast jest cała procedura, która wymaga uprawomocnienia takiej decyzji - mówił w "Rozmowie Piaseckiego" Tomasz Siemoniak z PO. Odniósł się do sprawy Hanny Zdanowskiej, która kandyduje na prezydenta Łodzi. Na uwagę, że wciąż figuruje ona na stronie partii jako członek stwierdził, że dopiero po wyborach, w ostatnim tygodniu października, "zajmą się wyjaśnieniem spraw formalnych".

Źródło: https:

Nowe firmy w Parku Przemysłowym

Dodano: 16.10.2018 8:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

- Izo-Bet to przykład firm, która wyrosła z małego rodzinnego przedsiębiorstwa i nadal ma plany rozwoju – mówił w poniedziałek w Płockim Parku Przemysłowo-Technologicznym prezydent Andrzej Nowakowski, w czasie uroczystego otwarcia nowego oddziału Izo-Bet.

Źródło: www.plock.eu

Bydgoszcz kiedyś i dziś. Zobacz, jak się zmieniło miasto! Zobacz te niezwykłe zdjęcia!

Dodano: 15.10.2018 18:51 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Bydgoszcz wciąż się zmienia. Powstają nowe budynki, sklepy, galerie. Część z nich "wyrosła" w miejscach, w których kiedyś stały znane i piękne budowle, na przykład stary bydgoski teatr.

Źródło: bydgoszcz.naszemiasto.pl

Operator Wózka Widłowego

Dodano: 15.10.2018 15:09 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Masz uprawnienia na wózki widłowe? Z nami znajdziesz pracę! Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Masz uprawnienia na wózki widłowe/ UDT? Potrafisz pracować w zespole? Jeżeli na powyższe trzy pytania odpowiedziałeś/-aś TAK to już teraz zgłoś się do nas! Zaaplikuj na nasze ogłoszenie lub prześlij SMS o treści "PRACA" na numer 723 193 170 a oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach! Co możemy Tobie zaoferować? - DARMOWY TRANSPORT Z: Piły, Trzcianki, Czarnkowa, Krzyża, Wałcza, Międzychodu, Sierakowa, Obornik, Chodzieży, Rogoźna - WYNAGRODZENIE ZASADNICZE + PPREMIA, dodatek za pracę w porze nocnej; - miesięczny okres rozliczeniowy nadgodzin; - umowę o pracę tymczasową z realną możliwością zatrudnienia przez Klienta; - zatrudnienie na pełen etat; - pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku; Dodatkowo wszyscy nasi pracownicy mogą korzystać z abonamentu medycznego! - Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowe PZU; Jakie będą Twoje zdania: - dostarczanie komponentów na linię produkcyjną; - przyjmowanie wyrobów gotowych; - umieszczanie wyrobów na regałach; - przygotowywanie wysyłek. Dołącz do naszego zespołu! Aplikacje: Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres email: [email protected] Uprzejmie prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesa

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Ulicami Białegostoku przeszedł marsz «Rak to nie wyrok». "Musimy się pokłonić tym, którzy walczą z chorobą nowotworową"

Dodano: 14.10.2018 16:20 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Ok. dwustu osób przeszło w niedzielę ulicami Białegostoku w Marszu Nadziei "Rak to nie wyrok". To wyraz solidarności z chorymi na nowotwory i ich rodzinami, ale także zachęta do korzystania z badań profilaktycznych.

Źródło: https:

Kierowca-Sprzedawca (kat. C)

Dodano: 14.10.2018 8:24 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Bakoma Sp. z o. o.
Wiodący producent wyrobów branży mleczarskiej Firma Bakoma Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem firmy
Lokalizacja: małopolskie, Kraków
Obszar zawodowy: Logistyka / Dystrybucja
Praca Kraków Praca Sprzedawca Kraków Praca Kierowca małopolskie

Źródło: https:

A. Morawiecka wygrała w trybie wyborczym proces z "GW"

Dodano: 13.10.2018 11:40 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Wrocławski Sąd Apelacyjny zmienił wyrok sądu pierwszej instancji i zakazał wydawcy "Gazety Wyborczej" rozpowszechniania "informacji nieprawdziwych o rzekomym przekazaniu na rzecz Fundacji Anny Morawieckiej pieniędzy 'pod stołem bez żadnego trybu i konkursu' z budżetu Starostwa Powiatowego".

Źródło: https:

​Lubuskie: Wyrok dla pedofila

Dodano: 13.10.2018 11:27 | 2 odsłon | 0 komentarzy


21-letni Grzegorz Sz. usłyszał wyrok w sprawie zgwałcenia 8-letniej dziewczynki oraz usiłowania wykorzystania seksualnego dwóch innych nieletnich. Wyrok gorzowskiego sądu jest nieprawomocny.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone