poniedziałek, 10 grudnia 2018 r.  Imieniny: Danieli, Bohdana, Julii
Wiadomości z tagiem Złoty  RSS
Złoty But: powrót Krzysztofa Piątka na podium. Robert Lewandowski dobija do czołówki

Dodano: 10.12.2018 8:46 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Krzysztof Piątek znów jest na podium Złotego Buta. Polak zajmuje to miejsce m.in. z Lionelem Messim czy Neymarem. Do czołówki powoli dobija Robert Lewandowski.

Źródło: https:

Bayern zakpił z plebiscytu Złotej Piłki. Chodzi o Lewandowskiego

Dodano: 10.12.2018 7:22 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Bayern Monachium ironicznie skomentował wyniki tegorocznego plebiscytu Złotej Piłki organizowanego przez magazyn "France Football". Niemiecki klub nie może zrozumieć, że w gronie "30" nominowanych do nagrody zabrakło Roberta Lewandowskiego.

Źródło: https:

Dlaczego niektórzy inwestorzy znów interesują się złotem?

Dodano: 10.12.2018 6:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Dla niektórych inwestorów zwiększenie ekspozycji na złoto było odruchową reakcją na fale wzmożonej zmienności na rynkach finansowych. Steve Land z Franklin Equity Group uważa, że popyt na złoto jest bardziej uzasadniony i przedstawia powody uzasadniające optymistyczne prognozy dla złota i akcji spółek powiązanych ze złotem.

Źródło: biznes.interia.pl

Zmiany w namysłowskich gminnych spółkach. Nowy burmistrz wymienia kierownictwo

Dodano: 10.12.2018 5:45 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Bartłomiej Stawiarski postanowił odwołać prezesów kilku spółek i wprowadzić zmiany w ich funkcjonowaniu. Stanowisko w ostatnim czasie stracił szef EKOWOD-u, a także prezes Zakładu Administracji Nieruchomości. Zmian dokonano również w Namysłowskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Zdaniem nowego burmistrza, wiele stanowisk obsadzonych było czynnymi politykami poprzedniej ekipy rządzącej.Stawiarski w rozmowie z Radiem Opole podkreśla, że to nowo powołane rady nadzorcze odwołują prezesów, ale rzeczywiście jego zdaniem zmiany były pilne i niezbędne. - Szybkich zmian należało dokonać w EKOWODZIE, ponieważ jeszcze przed wyborami poprzedni prezes potrafił rozdać nowe angaże pracownikom spółki z ogromnymi podwyżkami. Miały one wynieść 600 tysięcy złotych w skali roku. Nasze wodociągi nie mogą pozwolić sobie dziś na takie dodatkowe wydatki - mówi burmistrz Namysłowa.Decyzję poprzednich władz cofnięto za zgodą większości pracowników EKOWOD-u. Stanowisko stracił również szef Zakładu Administracji Nieruchomości. Nowe władze mają zostać wybrane dzisiaj(10.12). Posadę z kolei utrzymał prezes Namysłowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, ale wewnątrz spółki trzeba było dokonać zmian. - Utworzono tam cały polityczny moim zdaniem pion marketingowy. Nie wiadomo po co, skoro w gminie funkcjonuje wydział promocji. Pracę znaleźli tam m.in. emerytowa ...

Źródło: radio.opole.pl

Żużlowcy-amatorzy tworzą nową tradycję. Ogłoszono wyniki plebiscytu Złote Zębatki

Dodano: 09.12.2018 20:50 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Żużlowcy-amatorzy, wzorem PGE Ekstraligi, zorganizowali własną galę. Podczas imprezy rozstrzygnięty został plebiscyt Złote Zębatki. Statuetki wręczone zostały w siedmiu kategoriach.

Tagi: Złoty
Źródło: https:

Stefan Smołka. Powroty do przeszłości: 1958. Rybnik trzeci raz w złotej koronie (felieton)

Dodano: 09.12.2018 18:45 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Dawno to było - sześćdziesiąt lat temu. Rybnik, oprócz tego, że obłędnie zielony, od strony sportowej cały był w skowronkach.

Tagi: Steam, Złoty
Źródło: https:

Próba wyjścia z zadłużenia.

Dodano: 09.12.2018 17:14 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Witam. Jestem obecnie zadłużony na łącznie ok. 5000 złotych w kilku...

Tagi: Złoty
Źródło: https:

Zielony Ursynów 1650m2

Dodano: 09.12.2018 17:04 | 1 odsłon | 0 komentarzy


cena: 825000 zł
kategoria: Nieruchomości > Grunty i działki
lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)
Działka 1650m2 z Warunkami Zabudowy na dom jednorodzinny 150m2, są wszystkie pozwolenia wystarczy złożyć tylko wniosek o pozwolenie na budowę.
szerokość działki 30m/85/dł, dojazd asfaltowy
wszystki…

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone