czwartek, 13 grudnia 2018 r.  Imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji
Wiadomości z tagiem Zwłoki  RSS
Opolskie: Zwłoki dzieci na jednej z posesji

Dodano: 13.12.2018 19:43 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Jak podaje serwis nto.pl, na jednej z posesji w Ciecierzynie pod Byczyną, w powiecie kluczborskim (woj. opolskie), w czwartek znaleziono szczątki dwójki dzieci. W środę służby w tym samym miejscu znalazły zwłoki noworodka.

Źródło: https:

Makabryczne odkrycie w Opolskiem. Znaleziono zwłoki noworodka

Dodano: 13.12.2018 19:41 | 0 odsłon | 0 komentarzy


W Ciecierzynie pod Byczyną znaleziono zwłoki noworodka. Policja odmawia jakichkolwiek informacji na ten temat.

Źródło: https:

Makabryczne znalezisko we wsi pod Byczyną. Nie żyje noworodek

Dodano: 13.12.2018 18:53 | 0 odsłon | 0 komentarzy


W Ciecierzynie pod Byczyną na terenie jednej z posesji znaleziono zwłoki noworodka. Fakt ten potwierdziła kluczborska prokuratura.Policja nie udziela informacji na temat sprawy. Dowiedzieliśmy się jednak, że miejsca pilnują policjanci, teren został ogrodzony. Nasz reporter ustalił, że czynności prokuratorskie na miejscu zakończyły się popołudniu. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie - na jutro zaplanowano sekcję zwłok.Jeden z mieszkańców wsi przekazał nam, że rodzina, gdzie prowadzone są policyjne działania mieszka tam od lat, mężczyzna pochodzi z tej wsi.

Źródło: radio.opole.pl

Potrącili 52-latkę, a zwłoki… wepchnęli pod mostek?

Dodano: 13.12.2018 8:02 | 0 odsłon | 0 komentarzy

MILCZA, POW. KROŚNIEŃSKI. Prokuratorzy nie wiedzą jeszcze, czy kobieta zmarła od razu na miejscu wypadku, czy przeżyła potrącenie i żyła jakiś czas po nim. W przydrożnym rowie w Milczy w gminie Rymanów znaleziono ciało kobiety w średnim wieku. Policjanci podejrzewając, że jest to ofiara potrącenia rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Zatrzymano 21-letniego kierowcę opla corsy i podróżującego [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Nie żyje mężczyzna. Spłonął przy jednym z bloków na opolskim Zaodrzu

Dodano: 12.12.2018 18:45 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Przy jednym z bloków na opolskim Zaodrzu spłonął mężczyzna. Do tego tragicznego zdarzenia doszło dzisiaj (12.12) przed godziną 16.00 na tyłach Instytutu Sztuki Uniwersytetu Opolskiego, w okolicach szkoły podstawowej nr 8 przy ul. Bończyka. Prawdopodobnie doszło do samopodpalenia.- Informację o tym zdarzeniu otrzymaliśmy od świadka, który zauważył łunę dymu na jednym z podwórek w Opolu - mówi st. sierż. Dariusz Świątczak z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu. - Tę informację otrzymaliśmy około 15.40. Teraz już wiemy, że tam płonął mężczyzna. Strażacy na miejscu ugasili zwęglone już zwłoki. Zespół pogotowia ratunkowego stwierdził zgon na miejscu. Wiemy już, że najprawdopodobniej było to podpalenie. Na tę chwilę wykluczamy udział osób trzecich. Pełnej tożsamości jeszcze nie znamy. Ciało tego mężczyzny zostanie zabezpieczone do sekcji zwłok, a nasza grupa dochodzeniowo-śledcza po zabezpieczeniu wszystkich śladów i dowodów szczegółowo wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia. Obecnie na miejscu pracuje prokurator i policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej.

Źródło: radio.opole.pl

Zwłoki dziecka w kieleckiej sortowni odzieży. "Do przestępstwa doszło w Niemczech"

Dodano: 11.12.2018 20:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Sprawa zwłok dziecka, które znaleziono w listopadzie w kieleckiej sortowni odzieży, została przekazana prokuraturze w Duisburgu. Ustalenia śledztwa wskazują, że do przestępstwa doszło w Niemczech – powiedział we wtorek Daniel Prokopowicz z Prokuratury Okręgowej w Kielcach.

Źródło: https:

Niemieccy śledczy zajmą się sprawą martwego noworodka

Dodano: 11.12.2018 17:43 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Niemiecka prokuratura zajmie się sprawą śmierci dziecka, którego zwłoki znaleziono w listopadzie w sortowni odzieży przy ulicy Olszewskiego w Kielcach. Jak informowaliśmy, policjanci zatrzymali w Duisburgu 35-letnią kobietę, która prawdopodobnie jest matką noworodka.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Dusiło się małe dziecko. Strażnicy: koguty włączone i jazda do szpitala

Dodano: 11.12.2018 12:33 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Do stojącego na światłach radiowozu straży miejskiej podjechało małżeństwo z malutkim dzieckiem. Kiedy funkcjonariusze usłyszeli, że malec się dusi, bez zwłoki włączyli sygnały świetlne oraz dźwiękowe i pilotowali rodzinę aż do samego szpitala.

Tagi: TVN, LOT, PIT, Zwłoki
Źródło: https:

Porzucone zwłoki noworodka. Ruszył proces 28-letniej matki

Dodano: 11.12.2018 7:59 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Przed Sądem Okręgowym w Warszawie ruszył proces 28-letniej mieszkanki Brwinowa. Izabela J. jest oskarżona o uduszenie swej nowo narodzonej córki i porzucenie zwłok przy kontenerze na używaną odzież. Kobieta twierdzi, że dziecko zmarło tuż po porodzie, a ona próbowała je reanimować.

Tagi: TVN, Zwłoki
Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone