czwartek, 09 kwietnia 2020 r.  Imieniny: Mai, Marcelego, Wadima
Ameryka Express 2020: kto odpadł w 4. odcinku? Sprawdź, co się działo

Dodano: 25.03.2020 21:32 | 2 odsłon | 0 komentarzy

W czwartym odcinku "Ameryka Express 2" pary zostały wymieszane zgodnie z sympatiami. Będą ścigać się w nowych duetach, przy czym w interesie jednej osoby z drużyny jest być jak najszybszym, a w interesie drugiej jak najwolniejszym. Czy uda im się to pogodzić ?
4. odcinek programu "Ameryka Express 2020" rozpoczął się od zadania... kulinarnego.& Przed startem show uczestnicy zgodnie przyznali, że najbardziej obawiają się jedzenia "miejscowych przysmaków".& I takie właśnie wyzwanie zaserwowała im prowadząca Daria Ładocha. Jądra, surowy móżdżek cielęcy i smażona skóra dla niektórych okazały& się prawdziwym koszmarem.
W tym odcinku gra o amulet wart 10 000 złotych odbędzie się na malowniczej plantacji aloesu. Dwie pary dowiedzą się & jak wyciska się sok z tej rośliny. Po walce o amulet do gry wejdzie czerwona flaga, nie jest tak straszna jak czarna, ale skutecznie potrafi zmienić przebieg wyścigu. Powoduje zamrożenie na 10 minut pary, która ją dostanie.
Wieczór szykuje się ciekawie, zważywszy na to, że nowe pary są w większości damsko-męskie. Po nocy pełnej przygód, wyścig rozpocznie się do Coban. Misja odbędzie się na plantacji kawy, a na ostatniej prostej uczestnicy przekonają się jak trudno biec z zapaloną świecą. Na mecie odpadnie para, której kapitan przybył ostatni, oczywiście jeżeli czarna koperta nie zmieni losu gry lub Daria nie wymyśli czegoś specjalnego! Ameryka Express 2 - kto odpadł w 4. odcinku?
O rezultacie& 4. odcinka "Ameryka Express 2020" poinformujemy was tuż po zakończeniu premierowej emisji, czyli o godz. 23:00.
ZOBACZ TEŻ:

Powiązane linki

Więcej w serwisie www.gala.pl »Kod z obrazka
KomentarzeKomentarze:
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008 - 2020 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone