czwartek, 18 lipca 2019 r.  Imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta
Meghan Markle doprowadziła Kate Middleton do łez? Twierdzi, że romans Williama to jej wina

Dodano: 15.04.2019 16:17 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Konflikt w rodzinie królewskiej narasta? Jak donoszą brytyjskie media, Meghan Markle miała doprowadzić do łez księżną Kate. Wszystko przez komentarz, na jaki zdecydowała się żona księcia Harry'ego. Czy tym razem trochę przesadziła?
Meghan Markle twierdzi, że książę William zdradzał księżną Kate& i była to jej wina?& Romans brytyjskiego księcia i przyjaciółki Kate Middleton to temat, którym od kilku tygodni żyje cała Wielka Brytania. Jeśli wierzyć plotkom, William miał zdradzać swoją żoną, gdy ta była w trzeciej ciąży. Jego wybranką miała być jedna z najbliższych osób dla Kate Middleton, jej wieloletnia przyjaciółka - Rose Hanbury. Po tym, jak księżna dowiedziała się o zdradzie, kazała wykluczyć zarówno Rose, jak i jej męża Davida Rocksavagema z kręgu towarzyskiego. I chociaż prawnicy księcia Williama wydali oświadczenie, w którym zaprzeczają plotkom o romansie, zupełnie nie zatrzymało to lawiny artykułów na temat zdrady następcy tronu. Wręcz przeciwnie - na jaw wychodzą nowe fakty. W sprawę miała zaangażować się nawet sama Meghan Markle. Meghan Markle doprowadziła Kate Middleton do płaczu?
Meghan Markle miała wtrącić się w sprawy między Kate i Williamem. Jak donosi Radar Online, księżna Sussex obarczyła księżną winą o romans jej męża. Zdaniem Markle, to zachowanie Middleton sprowokowało zdradę księcia:
"Meghan powiedziała Kate wprost, że dosłownie zmusiła Williama do zdrady swoim zachowaniem" – twierdzi źródło tabloidu.
Kate Middleton w trakcie trzeciej ciąży miała być zdystansowana i oziębła, czym sprowokowała zdrady męża.&
Spodziewaliście się, że Meghan Markle jest zdolna do takiego komentarza pod adresem Kate Middleton?
&

Więcej w serwisie www.gala.pl »Kod z obrazka
KomentarzeKomentarze:
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008 - 2019 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone