poniedziałek, 25 maja 2020 r.  Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
Książę Karol pokonał koronawirusa. Nagrał specjalną wiadomość do poddanych

Dodano: 01.04.2020 18:55 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Książę Karol pierwszy raz pokazał się publicznie od momentu, gdy stwierdzono u niego koronawirusa. Syn królowej Elżbiety II w nagraniu wideo ujawnił informacje o stanie swojego zdrowia oraz zaapelował o solidarność z objętymi kwarantanną.
Książę Karol w poniedziałek po konsultacji z lekarzem zakończył izolację z powodu koronawirusa. Następca brytyjskiego tronu, u którego w zeszłym tygodniu stwierdzono COVID-19, miał jedynie łagodne objawy choroby. W tym tygodniu książę Walii poczuł się już na tyle dobrze, że postanowił nagrać specjalną wiadomość do poddanych w związku z obecną sytuacją. W środę po południu na oficjalnych profilach brytyjskiej rodziny królewskiej w mediach społecznościowych pojawił się trwający niespełna cztery minuty filmik z przemową Karola. Książę Karol pokonał koronawirusa
-& Niedawno przeszedłem proces zarażania się koronawirusem - na szczęście ze stosunkowo łagodnymi objawami - teraz znajduję się po drugiej stronie choroby, ale nadal zachowuję nie mniejszy społeczny dystans i ogólną izolację& - mówi książę Karol.
W nagranej we wtorek wiadomości ojciec Harry'ego i Williama zaapelował o solidarność z osobami starszymi oraz wszystkimi, którzy szczególnie odczuwają skutki obecnej sytuacji.
-& Jest to dziwne, frustrujące i często niepokojące doświadczenie, gdy obecność rodziny i przyjaciół nie jest już możliwa, a normalny tryb& życia nagle zniknął& - przyznaje.
-& W tak niespotykanym dotąd w naszym życiu i niespokojnym czasie, moja żona i ja myślimy szczególnie o wszystkich, którzy stracili swoich bliskich w tak bardzo trudnych i nienormalnych okolicznościach oraz o tych, którzy muszą znosić choroby, izolację i samotność - dodaje.

Kwi 1, 2020 o 5:29 PDT
Więcej informacji na temat przeciwdziałania koronawirusowi możesz znaleźć& .& Całodobowa infolinia NFZ o koronawirusie: Telefoniczna Informacja Pacjenta –& & – tu przez całą dobę uzyskasz informacje o postępowaniu w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem. Pod numerem bezpłatnej i całodobowej Telefonicznej Informacji Pacjenta uzyskasz informacje o postępowaniu w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem.

Więcej w serwisie www.gala.pl »Kod z obrazka
KomentarzeKomentarze:
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008 - 2020 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone