piątek, 24 maja 2019 r.  Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny
Wiadomości z tagiem ADAC  RSS
​Brak brexitu, więcej europosłów z Polski

Dodano: 24.05.2019 12:15 | 0 odsłon | 0 komentarzy


W kwietniu prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę o zasadach ustalania kolejności obsadzania mandatów posłów do Parlamentu Europejskiego wybieranych na kadencję 2019-2024. Nowe prawo było potrzebne z prostego powodu - wciąż nie wiadomo kiedy, i czy w ogóle Wielka Brytania opuści Unię Europejską. A właśnie od brexitu uzależniona była zmiana wybieranych europosłów. Po brexicie mieliśmy wybrać 52 osoby. Sęk w tym, że do brexitu nie doszło.

Joanna Liszowska rozwodzi się z mężem! Para przed ślubem podpisała intercyzę

Dodano: 24.05.2019 11:14 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Joanna Liszowska i Ola Serenke rozwodzą się. Media obiegła dziś informacja, że ośmioletnie małżeństwo aktorki serialu "Przyjaciółki" i szwedzkiego milionera wkrótce dobiegnie końca. Dlaczego gwiazda i biznesmen podjęli decyzję o rozstaniu? Sprawdźcie, co wiemy na ten temat.
Joanna Liszowska i Ola Serenke rozwodzą się. Polska aktorka i szwedzki biznesmen po 8 latach małżeństwa podjęli decyzję o rozstaniu.& Chociaż Joanna Liszowska zazwyczaj nie komentowała swojego życia prywatnego w wywiadach, to jej związek uchodził za udany.& Gwiazda i milioner poznali się w 2009 roku i rok później postanowili wziąć ślub. Ceremonia miała miejsce w Bydgoszczy, a wśród gości byli& m.in. Katarzyna Zielińska, Michał Piróg czy Katarzyna Skrzynecka. Owocami związku Liszowskiej i Serenke są dwie córki:& Emma (8) i Stella& (6).& Jak jednak dowiedział się "Super Express" to już koniec miłości pary. W jednym z warszawskich sądów, toczy się ich postępowanie rozwodowe, a wyrok może zapaść jeszcze w tym roku. Joanna Liszowska rozwodzi się
Rozwód Joanny Liszowskiej i Oli Serenke potwierdził w rozmowie z SE pracownik sądu. Pozew miał zostać złożony jeszcze w ubiegłym roku.
"– Były wcześniejsze terminy, nie ma zaplanowanych kolejnych rozpraw. Wyrok w sprawie nie zapadł" - mówi źródło tabloidu.
Para podobno nie zgadzała się co do wizji wspólnej przyszłości - aktorka chciała skupić się na swojej karierze w Polsce, a jej mąż podejmować kolejne wyzwania biznesowe w Szwecji. Jak się okazuje, Joanna Liszowska i Ola Serenke przed ślubem zdecydowali się na ustanowienie rozdzielności majątkowej i aktorka podpisała intercyzę. Dzieci pary mają mieć z kolei fundusz powierniczy, którym będzie zarządzać gwiazda do momentu, kiedy& skończą 21 lat.
ZOBACZ TEŻ:&

Powiązane linki

Joanna Liszowska w kontrowersyjnej stylizacji na premierze filmu

Joanna Liszowska w kontrowersyjnej stylizacji na premierze filmu "Całe szczęście"


Joanna Liszowska na premierze filmu pojawiła się w kreacji w najmodniejszych kolorach sezonu. Kolorystyka nie zdołała jednak uratować stylizacji aktorki, która dużą tiulową spódnicą dodała sobie sporo kilogramów. Zobacz, jak wyglądała Joanna Liszowska na premierze filmu "Całe szczęście".
Bulwar sandomierski pod wodą. Poziom Wisły przekroczył stan ostrzegawczy [ZDJĘCIA]

Dodano: 24.05.2019 11:11 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W Sandomierzu po nocnych opadach deszczu sytuacja na Wiśle przekroczyła stan ostrzegawczy. Poziom rzeki nadal rośnie.

Tagi: ADAC
Źródło: www.radio.kielce.pl

Audi i BMW blokują tira na autostradzie

Dodano: 24.05.2019 9:50 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Problem długo wyprzedzających się tirów na autostradach jest od dawna bardzo żywy. W jego rozwiązaniu nie pomagają jednak akcje odwetowe kierowców osobówek.

Tagi: Audi, ADAC, BMW
Źródło: https:

Wieczór z Metzem

Dodano: 24.05.2019 9:13 | 0 odsłon | 0 komentarzy

TARNOBRZEG. Piotr Metz sam o sobie mówi, że jest „posiadaczem zbyt dużej ilości płyt i oldskulowego sprzętu audio, pocztówki od Johna Lennona i podziękowań za książkę od Micka Jaggera”. Był w domu u Prince’a, w studiu u Marka Knopflera, rozmawiał z Madonną, McCartney’em i Keithem Richardsem. Pisze ołówkiem. W sobotę będzie można go spotkać w [...]

Tagi: Audi, Prince, ADAC
Źródło: supernowosci24.pl

Jalopy za darmo na Humble Bundle

Dodano: 24.05.2019 7:58 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Humble Bundle do�� cz�sto oferuje na kr�tki czas darmowe gry. Od wczorajszego wieczora (mamy czas tylko do sobotniego wczesnego wieczora) na stronie projektu mo�na sta� si� posiadaczem kopii gry Jalopy zupe�nie za darmo. Wystarczy tylko zasubskrybowa� newsletter Humble Bundle.

Tagi: ADAC
Źródło: https:

Badacze z Oksfordu umieścili Pikio i wPolityce na liście serwisów ze "śmieciowymi" newsami

Dodano: 23.05.2019 20:54 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Uniwersytet Oksfordzki sprawdził przed wyborami do Parlamentu Europejskiego, jak w wybranych krajach Europy wygląda rozprzestrzenianie się dezinformacji i treści niskiej jakości. Polska na tle innych krajów ma z tym dużo większy problem. Na Twitterze 21 proc. ruchu to linki kierujące do fałszywych lub mylących informacji. Do grona serwisów szerzących dezinformację naukowcy z Oksfordu zaliczyli m.in. polskie Pikio i wPolityce.

Źródło: https:

W powiecie prudnickim nie ma przekroczeń stanów ostrzegawczych na rzekach

Dodano: 23.05.2019 19:45 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Mieszkańcy powiatu prudnickiego mogą być spokojni o stan rzek po intensywnych opadach deszczu. Żadna nie przekracza stanów alarmowych i ostrzegawczych.- Nie jest to normą, bo jesteśmy powiatem położonym u podnóża gór opawskich, ale tym razem zagrożenie powodziowe u nas nie występuje - poinformował Radosław Roszkowski, starosta prudnicki. - Jeśli chodzi o stan rzeki Prudnik, to odnotowaliśmy 111 cm przy stanie ostrzegawczym 180 cm i alarmowym 230 cm, natomiast w Racławicach Śląskich na rzece Osobłodze 214 cm przy stanie ostrzegawczym 300 cm i alarmowym 350 cm. Nasze jednostki OSP zostały postawione w stan podwyższonej gotowości. 56 samochodów ratowniczo-gaśniczych z pompami, do dyspozycji jest 49 motopomp szlamowych. Dobrze zaopatrzony mamy też magazyn przeciwpowodziowy, myślę, że na razie obaw nie ma. St. kpt. Krzysztof Wiciak, komendant Powiatowej Straży Pożarnej w Prudniku poinformował, że po ulewnych deszczach strażacy nie odnotowali na terenie powiatu żadnego zdarzenia związanego z zalaniami i podtopieniami.- Jeśli będzie taka konieczność jesteśmy gotowi pomóc sąsiednim powiatom - dodaje ...

Źródło: radio.opole.pl

dom 600m2 Solina

Dodano: 23.05.2019 19:04 | 1 odsłon | 0 komentarzy


cena: 2500000 zł
kategoria: Nieruchomości > Domy
lokalizacja: Solina (podkarpackie)
OŚRODEK WYPOCZYNKOWY. POLECAMY DO SPRZEDAŻY CAŁOROCZNY OŚRODEK WYPOCZYNKOWY W BIESZCZADACH.
CAŁOŚĆ JEST POŁOŻONA NA POWIERZCHNI 2 HEKTARY 61ARÓW Z CZEGO HEKTAR TO LAS.
OŚRODEK SKŁADA SIĘ Z PENSJONA…

Tagi: ADAC
Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone