środa, 08 lipca 2020 r.  Imieniny: Arnolda, Edgara, Elżbiety
Wiadomości z tagiem Adrian Zandberg  RSS
Ogromne zarobki zarządu Razem. Partia się tłumaczy

Dodano: 03.07.2020 7:13 | 0 odsłon | 0 komentarzy


​Po 200 tys. zł - tyle z kasy partii dostali w 2019 roku posłowie Razem Adrian Zandberg, Marcelina Zawisza, Maciej Konieczny i Paulina Matysiak. Jak informuje Onet, ugrupowanie tłumaczy, że pieniądze zostały przekazane na komitet wyborczy Lewicy, co jest problematyczne w związku z prawem finansowania jej kampanii do parlamentu.

Źródło: https:

Ogromne zarobki zarządu partii Razem

Dodano: 02.07.2020 16:09 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Po 200 tys. zł, czyli po ponad 16,5 tys. zł miesięcznie dostali w 2019 r. członkowie zarządu partii Razem, posłowie Razem Adrian Zandberg, Marcelina Zawisza, Maciej Konieczny i Paulina Matysiak. Pieniądze te zostały później przekazane na komitet wyborczy Lewicy, co rodzi pytania o zgodność z prawem finansowania jej kampanii do parlamentu - informuje Onet.

Źródło: https:

Biedroń: nasze lewicowe postulaty są na ustach praktycznie wszystkich kontrkandydatów

Dodano: 20.06.2020 17:19 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Biedroń: nasze lewicowe postulaty są na ustach praktycznie wszystkich kontrkandydatów Wszyscy politycy w Polsce są lewicowi dzień przed wyborami, a dzień po wyborach nie pamiętają, co mówili - przekonywał podczas sobotniej konwencji kandydat Lewicy na prezydenta Robert Biedroń. - Nie dajmy się na to nabrać - mówił. Jego zdaniem "państwo przez ostatnie 15 lat zamiast wspierać obywateli, wspierało interesy partii". Wcześniej głos zabrał inny z liderów Lewicy Adrian Zandberg, który uznał, że "europejskiego państwa dobrobytu nie zbuduje nam żadna prawica".

Źródło: https:

Zandberg: Morawiecki przypomina Tuska. Uczeń przerósł mistrza

Dodano: 08.06.2020 12:20 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Mateusz Morawiecki rusza z programem, który przypomina Donalda Tuska - uważa Adrian Zandberg z Partii Razem. - To pewna powtórka z historii. Wtedy robił to wspólnie z Tuskiem będąc jego doradcą. Teraz postanowił pokazać, że uczeń przerósł mistrza - ocenił.

Źródło: https:

Zandberg: Kaczyński robi to specjalnie, zmienia temat

Dodano: 05.06.2020 11:20 | 5 odsłon | 0 komentarzy

- Od wczorajszego wieczora (rozmawiamy o awanturze w Sejmie), zamiast rozmawiać o tym jak (minister zdrowia Łukasz) Szumowski nie poradził sobie z zarzutami. Jarosław Kaczyński swoim wulgarnym zachowaniem zmienił temat - mówił w TVN24 lider Razem, poseł klubu Nowa Lewica Razem, Adrian Zandberg.

"Na tę przynętę łapie się znaczna część opinii publicznej, a Kaczyński tylko zaciera ręce"

Dodano: 05.06.2020 11:05 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Będziemy teraz rozmawiać o tym, czy pan Kaczyński jest wulgarny, czy pan Kaczyński jest awanturnikiem. I nagle znika w tle to, co faktycznie problematyczne dla PiS-u - powiedział w "Jeden na jeden" jeden z liderów partii Razem Adrian Zandberg. Komentował w ten sposób słowa lidera PiS o "chamskiej hołocie".

Źródło: https:

"Szybka pomoc" czy "jałmużna"? Sejm uchwalił ustawę o dodatku solidarnościowym

Dodano: 05.06.2020 1:10 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Propozycja dodatku solidarnościowego jest niczym więcej jak jałmużną - tak Jacek Protasiewicz (PSL-Kukiz'15) oceniał podczas sejmowej debaty prezydencki projekt ustawy. Zapowiadał jednak, że klub poprze regulację, bo jest tam "kilka rozwiązań sensownych". - Miała być bomba, a wyszedł kapiszon - przekonywał Adrian Zandberg (Lewica). W czwartek odbyły się trzy czytania projektu, a wieczorem Sejm uchwalił ustawę o dodatku solidarnościowym.

Źródło: https:

"Miała być bomba, a wyszedł kapiszon". W Sejmie o dodatku solidarnościowym, jeszcze dziś głosowanie

Dodano: 04.06.2020 21:02 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Propozycja dodatku solidarnościowego jest niczym więcej jak jałmużną - tak Jacek Protasiewicz (PSL-Kukiz'15) ocenił podczas sejmowej debaty prezydencki projekt ustawy. Zapowiedział jednak, że klub poprze regulacje, bo jest tam "kilka rozwiązań sensownych". - Miała być bomba, a wyszedł kapiszon, - ocenił Adrian Zandberg (Lewica). Jeszcze w czwartek ma się odbyć głosowanie nad projektem.

Źródło: https:

Sejm. Debata nad prezydenckim projektem ustawy o dodatku solidarnościowym

Dodano: 04.06.2020 18:51 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Sejm przystąpił w czwartek (4 czerwca) do drugiego czytania prezydenckiego projektu ustawy o dodatku solidarnościowym. "Prezydencki projekt ustawy o dodatku solidarnościowym to uzupełnienie rozwiązań z tzw. tarczy antykryzysowej" - powiedział w Sejmie wiceszef Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha, uzasadniając inicjatywę. "Miała być bomba, a wyszedł kapiszon i zwykła, trochę zaległa waloryzacja zasiłku" – ocenił z kolei Adrian Zandberg (Lewica).

Źródło: https:

Posłowie Razem pytają Glińskiego, jak promował Kościuszkę

Dodano: 03.06.2020 17:59 | 3 odsłon | 0 komentarzy

- To miła odmiana, że polska prawica odkryła w sobie nagle pokłady sympatii do Kościuszki - stwierdził Adrian Zandberg, informując, że przedstawiciele partii Razem, zwrócili się do Ministerstwa Kultury z interpelacją dotyczącą m.in. sposobów promocji postaci Kościuszki za granicą.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2020 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone