poniedziałek, 25 marca 2019 r.  Imieniny: Bolka, Cezaryny, Marioli
Wiadomości z tagiem Andrzej Duda  RSS
Po meczu Polska - Łotwa prezydent Duda gratuluje wygranej Biało-Czerwonym

Dodano: 24.03.2019 23:40 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Prezydent Andrzej Duda pogratulował w niedzielę wieczorem na Twitterze zwycięstwa piłkarskiej reprezentacji Polski z Łotyszami w eliminacjach Euro 2020. „Serdeczne podziękowania dla całej Ekipy! Tak trzymać!” – pisał.

Źródło: https:

"Polacy ratujący Żydów są wzorem patriotyzmu"

Dodano: 24.03.2019 19:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W niedzielę przypada Narodowy Dzień Pamięci Polaków ratujących Żydów pod okupacją niemiecką. "Niech pamięć o naszych bohaterskich rodakach będzie dla nas inspiracją do budowania wspólnoty oraz do wytrwałej służby na rzecz wspólnego dobra, jakim jest nasza Ojczyzna" - napisał prezydent Andrzej Duda.

Źródło: https:

Prezydent: Polacy ratujący Żydów są wzorem patriotyzmu i przykładem solidarności

Dodano: 24.03.2019 15:28 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Polacy ratujący Żydów są wzorem patriotyzmu i przykładem solidarności, odwagi oraz wierności etosowi wolnej Rzeczypospolitej - napisał prezydent Andrzej Duda w liście do uczestników warszawskich uroczystości z okazji Narodowego Dnia Pamięci Polaków ratujących Żydów pod okupacją niemiecką.

Źródło: https:

Będzie spotkanie rządu z nauczycielami. "Pojawią się propozycje"

Dodano: 24.03.2019 13:35 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Rząd proponuje pewne rozwiązania, strona społeczna przedstawia swoje oczekiwania. Natomiast trzeba rozmawiać - podkreślał w "Kawie na ławę" w TVN24 Błażej Spychalski, rzecznik prezydenta Andrzeja Dudy w trakcie dyskusji polityków o zapowiadanym strajku nauczycieli. W poniedziałek odbędzie się spotkanie strony rządowej z nauczycielami dotyczące kryzysu w oświacie. - Pojawią się propozycje - zapowiedział rzecznik głowy państwa.

Źródło: https:

TAK MINĄŁ DZIEŃ – SOBOTA [23 MARCA]

Dodano: 23.03.2019 23:43 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Z udziałem par prezydenckich Polski Andrzeja Dudy i Węgier Janosa Adera w bazylice katedralnej w Kielcach odbyła się msza święta w intencji obu narodów. Następnie głowy państw na kieleckim Skwerze imienia Szarych Szeregów odsłoniły popiersie jednego z najwybitniejszych węgierskich kompozytorów Beli Bartóka. Prezydent Węgier na Świętym Krzyżu otworzył wystawę „Polska-Węgry. Początek”. W pierwszym spotkaniu 1/8 finału Ligi Mistrzów piłkarze ręczni PGE Vive Kielce zremisowali na wyjeździe z Motorem Zaporoże 33:33. To najważniejsze wydarzenia soboty, 23 marca.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Prezydent złożył kondolencje rodzinom ofiar wybuchu gazu w Chinach

Dodano: 23.03.2019 18:44 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Wszystkim poszkodowanym oraz rodzinom ofiar chciałbym przekazać wyrazy współczucia; w tych trudnych chwilach łączymy się z nimi w bólu i modlitwie - napisał prezydent Andrzej Duda w depeszy kondolencyjnej skierowanej do prezydenta Chin Xi Jinpinga w związku z wybuchem gazu w fabryce chemikaliów, w którym zginęły 64 osoby.

Źródło: www.deon.pl

Prezydenci Polski i Węgier odsłonili popiersie Beli Bartóka

Dodano: 23.03.2019 14:02 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Prezydenci Polski i Węgier: Andrzej Duda oraz Janos Ader na kieleckim skwerze im. Szarych Szeregów odsłonili popiersie jednego z najwybitniejszych węgierskich kompozytorów Beli Bartóka. Głowy państw zapaliły także znicze pod pomnikiem poświęconym harcerzom, którzy zginęli za Ojczyznę.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Pary prezydenckie Polski i Węgier modlili się w intencji obu narodów [HOMILIA]

Dodano: 23.03.2019 12:41 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Z udziałem par prezydenckich Polski i Węgier w bazylice katedralnej w Kielcach odbyła się msza święta w intencji obu narodów. Przewodniczył jej biskup kielecki Jan Piotrowski. Wcześniej prezydenci Andrzej Duda i Janos Ader złożyli kwiaty przy tablicy smoleńskiej.

Źródło: www.radio.kielce.pl

TAK MINĄŁ DZIEŃ – PIĄTEK [22 MARCA]

Dodano: 22.03.2019 22:51 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Prezydenci Polski i Węgier Andrzej Duda oraz Janos Ader uczestniczą w Kielcach w obchodach Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej. Nadal nie ma oficjalnej umowy między władzami Kielc, a Siostrami Najświętszej Rodziny z Nazaretu. Byli radni Rady Powiatu Koneckiego zapowiedzieli, że w poniedziałek złożą skargę na wojewodę świętokrzyskiego do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego. To najważniejsze wydarzenia piątku, 22 marca.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Prezydent Węgier Janos Ader odznaczony Orderem Orła Białego

Dodano: 22.03.2019 20:40 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Podczas Gali Przyjaźni Polsko-Węgierskiej prezydent Węgier Janos Ader został odznaczony przez Andrzeja Dudę Orderem Orła Białego. Order przyznano w uznaniu znamienitych zasług dla Rzeczypospolitej Polskiej, za rozwijanie polsko-węgierskiej współpracy. Głowy Państw biorą udział w obchodach Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone