sobota, 22 lutego 2020 r.  Imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora
Wiadomości z tagiem Ciężarówki  RSS
Śmiertelny wypadek na DK 92 Lwówek - Pniewy. Trasa jest zablokowana

Dodano: 21.02.2020 14:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Przed 13.00 zderzyły się tutaj ciężarówka i dwa busy.

Źródło: epoznan.pl

Skorzów. O włos od tragedii. Ciężarówka wyprzedzała na podwójnej ciągłej

Dodano: 21.02.2020 12:13 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Skorzów. Policja apeluje o pomoc ws. ciężarówki, która wyprzedzała na podwójnej ciągłej. Pojazd jechał wprost na jadące z naprzeciwka samochody...

Źródło: https:

Ciężarówka wyprzedzała na podwójnej ciągłej. Było o krok od tragedii

Dodano: 21.02.2020 11:20 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Do bardzo niebezpiecznej sytuacji doszło w Skorzowie w województwie świętokrzyskim na drodze krajowej nr 73. Kierowca ciężarówki zaczął wyprzedzać w niedozwolonym miejscu i jechał wprost na jadące z naprzeciwka samochody osobowe.

Źródło: https:

PIENIĄDZE NA TWÓJ SAMOCHÓD

Dodano: 20.02.2020 22:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Potrzebujesz pieniędzy? Zastaw swój pojazd, a u nas możesz kontynuować jazdę. Niezależnie od tego, czy jest rozdrobniony, czy nowy. Akceptujemy samochody, motocykle, motorówki, przyczepy kempingowe, przyczepy kempingowe, przyczepy, łodzie, ciężarówki itp. Zadzwoń do nas i dowiedz się bez zobowiązań. Pracujemy w całej Polsce. Napisz do nas, jeśli jesteś zainteresowany.

Źródło: auto-komis.hiperogloszenia.pl

Rumuński kierowca oszukiwał na czasie pracy i emisji spalin. Zatrzymał go opolski patrol ITD

Dodano: 20.02.2020 20:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


3 200 złotych na mandaty wyda kierowca ciężarówki z Rumunii po kontroli funkcjonariuszy Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Opolu.Podczas oględzin instalacji elektrycznej podejrzenie inspektorów wzbudziło plastikowe pudełko podpisane jako lokalizator GPS. Okazało się, że to nielegalne urządzenie do symulacji prawidłowej pracy układu emisji spalin. - Bez tankowania czynnika AdBlue ciężarówka emitowała spaliny gorszej jakości - mówi Anna Pakulska, naczelnik wydziału inspekcji.- Za to naruszenie został zatrzymany dowód rejestracyjny pojazdu, a kierowcy nakazano demontaż tego urządzenia. Samochód skierowano do najbliższego serwisu celem naprawy systemu oczyszczania spalin. Kierowca został ukarany mandatem w kwocie 500 złotych.Anna Pakulska dodaje, że odkryto również fałszowanie czasu pracy.- Analiza danych wykazała, że mężczyzna używał karty kierowcy swojego szefa. Kierowca może prowadzić maksymalnie przez 10 godzin, a zmieniając kartę, może jechać kolejnych 10 godzin. Ma to oczywiście wpływ na bezpieczeństwo w ruchu drogowym.Karta nienależąca do kierowcy zostanie odesłana do...

Źródło: radio.opole.pl

"Antyczny okaz dydaktyczny". Służby znalazły w przesyłce ludzki mózg

Dodano: 20.02.2020 18:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Amerykańscy celnicy dokonali niecodziennego odkrycia podczas rutynowej kontroli ciężarówki należącej do poczty. Funkcjonariusze w jednej z przesyłek znaleźli fragment ludzkiego mózgu.

Źródło: https:

Wypadek w miejscowości Wysiadłów. Jedna osoba ranna

Dodano: 20.02.2020 13:50 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Kierowcy mogą mieć problem z przejazdem trasą krajową nr 79 relacji Ożarów - Sandomierz. W miejscowości Wysiadłów ciężarówka najechała na tył samochodu osobowego.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Wypadek ciężarówki przewożącej świnie

Dodano: 20.02.2020 13:33 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Na rondzie w Wierzbicy (woj. mazowieckie) w środę przewróciła się ciężarówka przewożąca 180 świń. Z powodu wypadku wystąpiły spore utrudnienia w ruchu drogowym.

Źródło: https:

Ktoś podpalił 3 ciężarówki na obwodnicy Lubrzy. Policja szuka świadków [ZDJĘCIA]

Dodano: 20.02.2020 9:12 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Prudnicka policja poszukuje świadków podpalenia samochodów ciężarowych. Do zdarzenia doszło po godzinie 3:00 w nocy na obwodnicy Lubrzy, to droga krajowa nr 40. Dyżurny policji otrzymał zgłoszenie, że na jednym z parkingów palą się pojazdy ciężarowe.Po zakończeniu akcji gaśniczej na miejscu pracowali policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej. Wstępnie ustalono, że doszło najprawdopodobniej do podpalenia 3 aut oraz jednego usiłowania podpalenia. W ciężarówkach nie było w tym czasie kierowców, nikomu nic się nie stało. Teraz prudnicka policja szuka kierowców, którzy w tym czasie przejeżdżali obwodnicą Lubrzy i mają nagrania z kamerek samochodowych lub byli świadkami zdarzenia o kontakt pod numerem telefonu 77 434 18 03.

Źródło: radio.opole.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2020 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone