środa, 08 lipca 2020 r.  Imieniny: Arnolda, Edgara, Elżbiety
Wiadomości z tagiem Donald Trump  RSS
Prezydent Trump wycofał USA ze Światowej Organizacji Zdrowia

Dodano: 08.07.2020 0:11 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Prezydent Donald Trump oficjalnie wycofał USA ze Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), zarzucając jej spóźnioną reakcję na pandemię koronawirusa - poinformował we wtorek na Twitterze wywodzący się z Partii Demokratycznej członek Komisji Senatu ds. zagranicznych Robert Menendez.

Źródło: www.bankier.pl

Donald Trump oficjalnie wycofał USA z WHO

Dodano: 07.07.2020 22:40 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Prezydent Donald Trump oficjalnie wycofał USA ze Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), zarzucając jej spóźnioną reakcję na pandemię koronawirusa - poinformował we wtorek na Twitterze wywodzący się z Partii Demokratycznej członek Komisji Senatu ds. zagranicznych Robert Menendez.

Źródło: https:

Trump oficjalnie wycofał USA ze Światowej Organizacji Zdrowia

Dodano: 07.07.2020 22:11 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Prezydent Donald Trump oficjalnie wycofał USA ze Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), zarzucając jej spóźnioną reakcję na pandemię koronawirusa - poinformował we wtorek (7 lipca) na Twitterze wywodzący się z Partii Demokratycznej członek Komisji Senatu ds. zagranicznych Robert Menendez.

Źródło: https:

Sondaż Gallupa: Poparcie dla Trumpa najniższe od 1,5 roku

Dodano: 07.07.2020 21:11 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Poparcie dla prezydenta Donalda Trumpa spadło do 38 proc., najniższego poziomu od stycznia 2019 roku - wynika z najnowszego sondażu Instytutu Gallupa. W maju popierało go 49 proc. Amerykanów, a w czerwcu 39 proc.

Źródło: www.bankier.pl

Republikanie przebadają wszystkich, do których ma przemawiać Trump

Dodano: 07.07.2020 20:26 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Republikanie przeprowadzą obowiązkowe testy na obecność koronawirusa na sierpniowej konwencji w Jacksonville na Florydzie, podczas której prezydent USA Donald Trump przyjmie nominację partii na kandydata w wyborach prezydenckich - podali w poniedziałek organizatorzy.

Źródło: https:

Donald Trump zaliczył wpadkę, która nie przystoi prezydentowi. Melania za to wiedziała, jak się zachować

Dodano: 06.07.2020 16:18 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Donald Trump z okazji obchodów Dnia Niepodległości odwiedził Dakotę Południową, a na wieczornym wiecu popełnił poważne faux-pas. Poprzedni prezydenci USA nie pozwolili sobie na podobny błąd.

Źródło: https:

Georgette Mosbacher - kim jest prywatnie i zawodowo? Ambasador USA w Polsce ma ciekawy życiorys

Dodano: 06.07.2020 15:29 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Bizneswoman, autorka motywacyjnych książek dla kobiet i wielka miłośniczka psów. Biografia Georgette Mosbacher może was nieźle zaskoczyć.
Georgette Mosbacher to zdecydowanie jedna z najbarwniejszych& postaci& amerykańskiej dyplomacji. Słynąca& ze swoich stanowczych wypowiedzi i widowiskowych kreacji ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce ma nie tylko oryginalny sposób bycia, ale także bardzo& interesujący życiorys. Georgette Mosbacher - kariera zawodowa i polityczna
Mosbacher rozpoczęła swoją karierę w biznesie w 1987 roku. Wykupiła podupadającą wówczas markę kosmetyczną La Praire, przebijając oferty takich dużych firm jak Revlon, Avon i Estee Lauder. W ciągu zaledwie kilku lat udało się jej wyciągnąć La Praire z finansowego dołka i 1991 roku sprzedała ją& z zyskiem międzynarodowemu koncernowi Beiersdorf. W latach 90. założyła Georgette Mosbacher Enterprises, swoją własną firmę konsultingową w zakresie biznesu i finansów.& Od 2000 roku przez 15 lat pełniła funkcję dyrektora generalnego nowojorskiej firmy Borghese, zajmującej się produkcją kosmetyków.
Georgette Mosbacher ma także na swoim koncie dwie, napisane w latach 90. książki motywacyjne dla kobiet: "Feminine Force" oraz "It Takes Money Honey".
Z Partią Republikańską& związana jest od lat 60. ubiegłego wieku. Jako pierwsza kobieta w historii stanęła na czele stowarzyszenia& republikańskich gubernatorów.& W 2016 prezydent& Barack Obama& powołał ją do Komisji Doradców ds. Dyplomacji.& 13 lutego 2018 roku prezydent& Donald Trump ogłosił jej nominację na stanowisko ambasadora w Polsce. Georgette Mosbacher - życie prywatne
Georgette Mosbacher przyszła na świat 16 stycznia 1947 roku w niewielkim mieście Highland w stanie Indiana jako& Georgette Paulsin. Po śmierci ojca, który zginął w wypadku samochodowym i powrocie matki do pracy, w wieku zaledwie 7 lat musiała opiekować się swoim młodszym rodzeństwem. Pracowała i oszczędzała pieniądze już od wczesnych lat, dzięki czemu w 1969 roku udało się jej ukończyć studia na Uniwersytecie Indiany.
Trzykrotnie wychodziła za mąż. Po raz pierwszy stanęła na ślubnym kobiercu w 1972 roku. Jej małżeństwo z Robertem Muirem zakończyło się rozwodem pięć lat później. W 1979 roku Georgette poślubiła prezesa firmy kosmetycznej Fabergé, George'a Barrie'ego, z którym rozwiodła się po trzech latach. Również trzy lata trwał& jej trzeci& i jak dotąd ostatni związek małżeński z przedsiębiorcą i politykiem Partii Republikańskiej, Robertem Mosbacherem.
73-letnia dziś Georgette Mosbacher jest singielką. Jej towarzyszką jest obecnie jej ukochana suczka rasy cavalier king charles spaniel.
-& Moja Guinevre& jest uosobieniem przyjaźni i miłości. Nasze zwierzaki sprawiają, że jesteśmy lepszymi ludźmi - napisała Mosbacher w lutym na Twitterze z okazji obchodzonego w USA Narodowego Dnia Zwierząt Domowych.

Trump: Zmniejsza się śmiertelność wśród zakażonych koronawirusem

Dodano: 06.07.2020 7:32 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Prezydent Donald Trump napisał w niedzielę na Twitterze, że w Stanach Zjednoczonych zmniejsza się śmiertelność wśród nowo zakażonych koronawirusem. Wskaźniki umieralności są niskie i stabilne , a fałszujące media powinny o tym informować- napisał prezydent.

Źródło: www.bankier.pl

Trump: Zmniejsza się śmiertelność wśród zakażonych koronawirusem

Dodano: 06.07.2020 7:20 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Prezydent Donald Trump napisał na Twitterze, że w Stanach Zjednoczonych zmniejsza się śmiertelność wśród nowo zakażonych koronawirusem. Wskaźniki umieralności są niskie i stabilne , a fałszujące media powinny o tym informować - napisał prezydent.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2020 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone