poniedziałek, 25 maja 2020 r.  Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
Wiadomości z tagiem NFZ  RSS
NFZ otwiera punkty obsługi pacjentów. Co będzie można załatwić?

Dodano: 24.05.2020 11:28 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Od jutra świętokrzyski oddział Narodowego Funduszu Zdrowia otwiera punkty obsługi pacjentów. Będzie można m.in. potwierdzić profil zaufany, wyrobić kartę EKUZ, załatwić sprawę dotyczącą wyrobów medycznych oraz uzyskać podstawowe informacje w sprawach związanych z działalnością NFZ.

Tagi: Wyroki, NFZ
Źródło: radio.kielce.pl

Koło ratunkowe emerytów dla NFZ. Swoją "trzynastką" ratują finanse funduszu

Dodano: 22.05.2020 10:51 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Marzec był najtrudniejszy finansowo dla służby zdrowia. Narodowy Fundusz Zdrowia zebrał wtedy aż o miliard złotych mniej niż rok wcześniej - tylko 6 miliardów 200 milionów złotych. W kwietniu ten ubytek był już tylko o 50 milionów mniejszy w porównaniu do ubiegłego roku.

Źródło: https:

Leszek Stanek szczerze o swojej terapii: "Uciekałem się w używki, czułem się zagubiony"

Dodano: 22.05.2020 8:49 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Aktor, tancerz i wokalista wziął udział w naszym live, podczas którego opowiedział o swoich doświadczeniach z terapią. Tym samym przyłączył się do kampanii #dbamogłowę i zachęca do dbania o swoje zdrowie psychiczne. "Temat depresji jest u nas takim tabu jak seks" - przyznaje Leszek. Sprawdź, co powiedział nam o swojej walce o samego siebie.
Podczas spotkania live na naszym instagramowym profilu <(a href="https://www.instagram.com/magazyngala/">@magazyngala) dawno nie widziany Leszek Stanek opowiedział o tym, jak zdecydował się sięgnąć po psychoterapię. Aktor nie kryje, że miał problem z używkami i asertywnością. Leszek Stanek wspiera #dbamogłowę
Leszek jest jedną z bardziej lubianych osób świata show-biznesu. Kolorowe życia aktora ma jednak swoją drugą, nieco mroczniejszą stronę. W rozmowie z Sandrą Hajduk wsparł i opowiedział o swojej terapii.
Temat depresji jest u nas tabu jak seks. Nie potrafimy rozmawiać, to jest pandemia społeczna - przyznaje aktor. U podnóża problemu jest nasza samoocena. Każdy z nas ma jakieś problemy, nie chodzi o to, żeby je tworzyć, bo jako społeczeństwo mamy tendencję do eskalacji problemów. Każdy z nas powinien się zastanowić, skąd u nas biorą się negatywne emocje. Bardziej boli nas przytyk jednej osoby niż cieszy dziesięć komplementów.
Miałem kłopoty z asertywnością, wiele rzeczy brałem ad personam, nie racjonalizowałem sobie pewnych rzeczy - przyznaje. Miałem moment, że uciekałem się w używki, czułem się mega zagubiony, dlatego postanowiłem rozpocząć terapię behawioralną poznawczą. (...) Zmieniłem się bardzo, czuję się bardziej zrównoważony i pewny siebie. Wzrosła moja asertywność. Zaliczyłem kilku terapeutów i wybrałem to, co było dla mnie dobre.
Zajęcia z psychologii powinny być już w szkołach podstawowych. Tak samo z wychowania seksualnego. (...) Wsparcie psychologiczne nie jest żadnym wstydem. Dodatkowo, nie musicie mieć wcale pieniędzy. Jest mnóstwo fundacji, grup wsparcia, które można znaleźć w wielu miastach. Niestety w NFZ wygląda to troszkę strasznie, bo długo czekasz na raptem 10-minutową rozmowę i dostajesz tabletki, od których łatwo się uzależnić. Wiem to po sobie - w szpitalu dostawałem leki, które po 3 tygodniach dawały symptomy odstawienia. Trzeba bardzo uważać - przyznaje. Leszek Stanek: "Po "Azja Express" czułem dużą presję"
Moje problemy wyszły na światło dzienne po "Azja Express" - czułem bardzo dużą presję, martwiłem się o to, jak powinienem się prezentować, jaki Stanek powinien być. Każdemu dobrze nie zrobisz, więc zrób dobrze sobie. Wykluczajmy osoby, które nas nie akceptują - zaznacza Stanek.
Całą rozmowę z Leszkiem Stankiem zobaczycie na naszym instagramowym profilu w zakładce IGTV.
&

Źródło: https:

Inspektor Kontroli w Dziale Realizacji Kontroli

Dodano: 21.05.2020 15:14 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Centrala NFZ
Wykształcenie: wyższe, w tym co najmniej średnie farmaceutyczne. Wymagania konieczne
Lokalizacja: lubuskie, Zielona Góra
Obszar zawodowy: Medycyna / Opieka zdrowotna
Praca Zielona Góra Praca Specjalista ds. Administracyjnych lubuskie Praca Audytor Zielona Góra

Źródło: https:

Koronawirus w Polsce. "Górnicy to nie wyjątek". Były szef NFZ ostrzega

Dodano: 20.05.2020 7:08 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Koronawirus w Polsce cały czas się rozprzestrzenia. Choć zwolnił tempa, cały czas najgorsza sytuacja jest na Śląsku. Były szef NFZ Andrzej Sośnierz...

Tagi: NFZ, Śląsk, Play
Źródło: https:

Nakaz pracy w jednym szpitalu dla ponad 15,5 tysięcy osób. NFZ weryfikuje

Dodano: 20.05.2020 6:57 | 0 odsłon | 0 komentarzy


W blisko 100 placówkach medycznych walczących z koronawirusem personel medyczny dostał zakaz pracy w kilku miejscach – takie są ustalenia reportera RMF FM. Od 3 tygodni obowiązuje rozporządzenie ministra zdrowia, które dało dyrektorom szpitali prawo wyznaczania pracowników objętych zakazem pracy w innych placówkach. Medycy mieli za to dostać rekompensatę - 80 procent pieniędzy z innych placówek. Od 1 czerwca placówki jednoimienne mają być wygaszane. Wtedy też przestanie obowiązywać nakaz pracy w jednym miejscu.

Źródło: https:

Poczta przywraca możliwość wysyłania przesyłek do kolejnych dwóch krajów

Dodano: 19.05.2020 13:50 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Poczta przywraca możliwość wysyłania przesyłek do kolejnych dwóch krajów Poczta Polska po przerwie związanej z COVID-19 przywróciła możliwość wysyłania przesyłek do Chin oraz na Cypr - czytamy we wtorkowym komunikacie.

Źródło: https:

NFZ wyjaśnia, kto otrzyma dodatek dla medyków walczących z COVID-19 i jaki

Dodano: 19.05.2020 7:13 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Medycy bezpośrednio zaangażowani w leczenie pacjentów z COVID-19 otrzymają dodatek, mający być rekompensatą za pracę tylko w placówkach zajmujących się pacjentami zakażonymi lub podejrzewanymi o zakażenie. NFZ opublikowało wyjaśnienia komu i w jakiej wysokości przysługuje ten dodatek.

Tagi: Rzym, NFZ, Doda
Źródło: www.bankier.pl

NFZ wyjaśnia, kto otrzyma dodatek dla medyków walczących z COVID-19 i jaki

Dodano: 18.05.2020 19:54 | 3 odsłon | 0 komentarzy


​Medycy bezpośrednio zaangażowani w leczenie pacjentów z COVID-19 otrzymają dodatek, mający być rekompensatą za pracę tylko w placówkach zajmujących się pacjentami zakażonymi lub podejrzewanymi o zakażenie. NFZ opublikowało wyjaśnienia komu i w jakiej wysokości przysługuje ten dodatek.

Tagi: Rzym, NFZ, Doda
Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2020 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone