poniedziałek, 17 czerwca 2019 r.  Imieniny: Laury, Leszka, Marcjana
Wiadomości z tagiem Optymizm  RSS
Szalpuk: Turniej w Iranie był najtrudniejszy w Lidze Narodów

Dodano: 16.06.2019 16:13 | 0 odsłon | 0 komentarzy

- Moim zdaniem turniej w Iranie był najtrudniejszy. Wszystkie drużyny były wysoko nad nami w tabeli Ligi Narodów. Od meczu z Iranem nasza gra wygląda o wiele lepiej, więc jedziemy do Włoch pełni optymizmu - powiedział przyjmujący reprezentacji Polski Artur Szalpuk po meczu Ligi Narodów z Kanadą wygranym 3:1.

Źródło: https:

Wolff: Nie można powtórzyć błędów z przeszłości

Dodano: 16.06.2019 12:07 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Większość zespołów Formuły 1 mocno naciska na duże zmiany w regulaminie technicznym, który ma obowiązywać od sezonu 2021. Celem jest sprawienie, że grand prix staną się bardziej ekscytujące, a rywalizacja wyrównana.
Podczas gdy Wolff popiera szereg zaproponowanych zmian - w tym ograniczenie budżetu - przestrzega jednocześnie przed hurraoptymizmem i myśleniem, że poważne ...

Tagi: Optymizm
Źródło: https:

Lider Gościnności

Dodano: 13.06.2019 10:56 | 1 odsłon | 0 komentarzy

McDonald's Polska Sp. z o.o.
Szukasz firmy, w której wykorzystasz umiejętność budowania relacji i wrodzony optymizm? Chcesz rozwinąć umiejętność
Lokalizacja: wielkopolskie, Poznań
Obszar zawodowy: Kadra zarządzająca

Źródło: https:

MotoRmania KidzGP Team po II rundzie Pit Bike: minimalne różnice w Toruniu

Dodano: 13.06.2019 10:03 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Weekend w Toruniu, w czasie II rundy Pucharu Polski Pit Bike SM, minął pod znakiem minimalnych różnic czasowych. informacja prasowa od MotoRmania KidzGP Team W ostatni weekend nasza ekipa gościła w Toruniu na drugiej rundzie Pucharu Pitbike SM. Ostatnie tygodnie przed tymi zawodami przepracowaliśmy bardzo intensywnie, dlatego z optymizmem podchodziliśmy do rywalizacji. Upalna pogoda nie...

Źródło: motormania.com.pl

Setne urodziny pana Czesława Pawłowskiego z Inowrocławia [zdjęcia]

Dodano: 11.06.2019 17:16 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Setną rocznicę urodzin obchodzi w tym roku pan Czesław Pawłowski. Rodzinna impreza z okazji tak wspaniałego jubileuszu odbyła się w restauracji "Wrzos". Uczestniczący w niej Wojciech Piniewski, zastępca prezydenta Inowrocławia podkreślił, że pan Czesław jest jednym z nielicznych seniorów mieszkających w Inowrocławiu i świętujących sto lat lub więcej, którzy są z miastem związani od samego urodzenia.
Czesław Pawłowski urodził się 11 czerwca 1919 roku w nieistniejącym już budynku na terenie Solanek. Jest absolwentem nieistniejącej już także Szkoły Wydziałowej. W 1939 roku został niesłusznie osądzony i wywieziony na roboty do Niemiec. Do kraju powrócił dopiero w 1945 roku. Potem jubilat przez wiele lat pracował na kolei. Był też działaczem związkowym. Za swoją ciężką pracę został kilkakrotnie odznaczony.
Hobby pana Czesława jest muzyka. Był solistą w kościele. Uświetniał swym śpiewem m. in. parafialne uroczystości.
Czesław Pawłowski wraz z małżonką Janiną wychowali czworo dzieci - dwie córki i dwóch synów. Jubilat doczekał się 11. wnucząt, 18. prawnucząt i 1 praprawnuczki.
Najbliżsi mówią o seniorze, że jest uśmiechnięty, życzliwy, pełen życia i optymizmu. Przypominają też jego receptę na długowieczność, która brzmi: - Nie palić papierosów, uprawiać sport, być serdecznym i uczynnym.

Optymizm pracodawców wyhamował

Dodano: 11.06.2019 15:53 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Na koniec trzeciego kwartału ubiegłego roku 18 proc. pracodawców planowało zwiększyć zatrudnienie. Obecnie optymizm ostygł i tylko 14 proc. zapytanych przedsiębiorstw zamierza rekrutować. Zdecydowana większość nie planuje żadnych zmian w swojej kadrze. 

Źródło: www.bankier.pl

Twórcy kinowej "Diuny" szykują serialowy spin-off

Dodano: 11.06.2019 8:37 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Jedni z Was na poniższą wiadomość zareagują niesmakiem widząc w niej kolejny dowód na to, że Hollywood nie uczy się na swoich błędach i oto szykowane jest kolejne uniwersum, choć żaden film/serial w jego ramach jeszcze nie ujrzał światła dziennego. Inni wykażą się większym optymizmem, mając nadzieję, że udział takich twórców jak Denis Villeneuve zagwarantuje sukces przedsięwzięciu. Otóż

Tagi: Optymizm
Źródło: https:

10-rdzeniowe CPU Intel Comet Lake być może bez HT

Dodano: 10.06.2019 18:25 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Ostatnie targi Computex na Tajwanie doczekały się prezentacji nowych edycji procesorów zarówno ze strony AMD jak i Intela. Ten drugi na razie pokazał tylko mobilną linię procesorów Ice Lake wykonaną w nowym 10nm procesie technologicznym. Intel Comet Lake dla komputerów stacjonarnych będzie dalej reprezentował kolejny raz poprawioną architekturę 14nm. Jest sporo pogłosek na temat różnych aspektów Comet Lake, ale kolejna nie napawa optymizmem.

Źródło: https:

Wichniarek: Styl w jakim wygrywa kadra nie napawa optymizmem

Dodano: 10.06.2019 9:49 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Polska zajmuje pierwsze miejsce w grupie G po trzech kolejkach eliminacji do mistrzostw Europy, jednak styl gry pozostawia wiele do życzenia - Musimy wejść na wyższy poziom, ponieważ grając w ten sposób nie odniesiemy żadnego sukcesu na mistrzostwach Europy - powiedział Artur Wichniarek.

Źródło: https:

Borek: Oparliśmy nasz optymizm na niemieckiej myśli szkoleniowej

Dodano: 09.06.2019 14:40 | 3 odsłon | 0 komentarzy

W dogrywce Cafe Futbol rozgorzała dyskusja podsumowująca mundial w wykonaniu kadry Jacka Magiery. Młodzi Polacy w słabym stylu odpadli z mistrzostw świata, strzelając jedynie gole zawsze groźnemu Tahiti.

Tagi: Optymizm
Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone