środa, 19 czerwca 2019 r.  Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
Wiadomości z tagiem PIT  RSS
"Pakiet Glamowskiego". Związkowcy "Solidarności" z Grudziądza zaniepokojeni o miejsca pracy

Dodano: 18.06.2019 23:20 | 0 odsłon | 0 komentarzy

- Prezydent chyba nas nie widzi. Dla niego liczy się tylko to, by zdobyć pieniądze na oddłużenie szpitala. Z nami nikt nie rozmawia, a przecież tu chodzi o nasze zatrudnienie - ubolewa Waldemar Dulka - przewodniczący "Solidarności" w MZK. Grudziądzki oddział NSZZ "Solidarność", którego struktury funkcjonują w spółkach mających wejść w Grudziądzki Holding Komunalny, zarzuca że prezydent, autor tego pomysłu, nie informuje związkowców co będzie się działo po planowanych "operacjach" na spółkach, w których pracują.

Źródło: https:

Agora ma już 24 proc. udziałów ROI Hunter. „Spółka osiągnęła wyniki założone w umowie inwestycyjnej”

Dodano: 18.06.2019 20:46 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Zgodnie z zapowiedzią Agora wzięła udział w drugiej rundzie finansowania czeskiej firmy marketingu internetowego ROI Hunter. W efekcie ma udziały stanowiące 24 proc. jej kapitału.

Źródło: https:

10-latka wypadła z 6. piętra na Morenie

Dodano: 18.06.2019 20:43 | 0 odsłon | 0 komentarzy

10-letnia dziewczynka wypadła z szóstego piętra bloku na Morenie w Gdańsku. Została przewieziona do szpitala.

Tagi: Gdańsk, PIT
Źródło: https:

Spotkanie prezydenta Macieja Glamowskiego z mieszkańcami osiedla Lotnisko w Grudziądzu [zdjęcia]

Dodano: 18.06.2019 20:32 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Około 150 osób przyszło na spotkanie z Maciejem Glamowskim, prezydentem Grudziądza w szkole na osiedlu Lotnisko. Prezydent prezentował i uzasadniał działania zaplanowane w "Pakiecie Glamowskiego", które mają oddłużyć miasto oraz szpital, ale wzbudzają liczne kontrowersje i obawy.

Źródło: https:

Adam Hofman na antenie w RMF złożył Jarosławowi Kaczyńskiemu urodzinowe życzenia. My jednak podziwiamy metamorfozę byłego rzecznika PIS

Dodano: 18.06.2019 20:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Adam Hofman odwiedził studio RMF FM i złożył życzenia swojemu byłemu szefowi - Jarosławowi Kaczyńskiemu. Były rzecznik PIS prezentował się fantastycznie. Opalony, w białej koszuli, z zarostem wyglądał kapitalnie.

Tagi: Złoty, RMF FM, PIT
Źródło: www.plotek.pl

Skandal w Paryżu. Szkodliwe środki chemiczne podano do picia w restauracji

Dodano: 18.06.2019 18:59 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Wszczęto śledztwo w sprawie podania do picia szkodliwych środków chemicznych klientce jednej z pizzerii w centrum francuskiej stolicy. Kobieta poczuła pieczenie w gardle, przełyku i brzuchu. Została przetransportowana do szpitala.

Źródło: https:

Wypadek na budowie. Spadli z sześciu metrów

Dodano: 18.06.2019 18:40 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Trzy osoby spadły z wysokości sześciu metrów po tym, jak zawalił się strop na budowie przy ulicy Przełajowej w Łodzi. Jedna osoba została zabrana do szpitala. Pierwszą informacją oraz zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Tagi: TVN, Rzym, PIT
Źródło: https:

Opolscy logistycy świętują 20-lecie. Przypominać będzie o tym nowy pomnik

Dodano: 18.06.2019 18:13 | 0 odsłon | 0 komentarzy


10. Opolska Brygada Logistyczna ma 20 lat. Pierwszym akordem świętowania było dzisiejsze (18.06) odsłonięcie pomnika w jednostce.To dwa granitowe bloki z dwiema tablicami, nad którymi góruje orzeł bliźniaczy do widniejącego na sztandarze opolskich logistyków. Na jednej tablicy są podziękowania dla żołnierzy oraz okoliczności odsłonięcia pomnika.- Na drugiej wypisane są misje, w których uczestniczyliśmy - mówi kapitan Piotr Płuciennik, oficer prasowy 10. Opolskiej Brygady Logistycznej.- Tutaj mamy wymienionych 15 najważniejszych misji, w których wystawialiśmy Narodowy Element Wsparcia. Jest między innymi pierwsza misja z 1999 roku, kiedy pierwsza zmiana Narodowego Elementu Wsparcia pojechała jeszcze pociągiem do Macedonii, skąd zabezpieczaliśmy misję w Kosowie. Ujęliśmy też nasze ostatnie misje, czyli na przykład misję Sophia we Włoszech.Rzeźbiarz Jerzy Zysk pracował nad pomnikiem przez miesiąc. Jak zaznacza, inspiracja do jego kształtu wynikała z oprowadzenia po jednostce, a konkretniej - wizyty w izbie pamięci.- Rzeźba orła to najważniejsza część. Praca nad nim była żmu ...

Źródło: radio.opole.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone