wtorek, 12 listopada 2019 r.  Imieniny: Konrada, Renaty, Witolda
Wiadomości z tagiem PSL  RSS
Kosiniak-Kamysz: Dawid pokonał Goliata, mogę i ja

Dodano: 12.11.2019 2:20 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Trzeba sprawdzić, czy Andrzeja Dudy nie należy postawić przed Trybunałem Stanu – mówi Władysław Kosiniak-Kamysz, lider PSL.

Źródło: https:

Morawiecki ma nad sobą więcej kontroli Kaczyńskiego

Dodano: 11.11.2019 10:34 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Nowy stary rząd wraca w iście bizantyjskim stylu. To będzie największy rząd po 1989 roku, łącznie 20 ministrów - ocenia nowy skład rządu Władysław Kosiniak-Kamysz, szef PSL.

Źródło: https:

Niedzielna Loża Radiowa. Opolscy politycy o nowym składzie rządu

Dodano: 10.11.2019 21:52 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Nowy skład rządu, zmiany w ministerstwach, dzielenie ich i łączenie - ten temat zdominował dzisiejszą (10.11), Niedzielną Lożę Radiową. W programie udział wzięli: Małgorzata Wilkos (Solidarna Polska), Jerzy Czerwiński (PiS), Piotr Woźniak (SLD), Piotr Pancześnik (Porozumienie), Krzysztof Pieroń (PSL), Ryszard Galla (Mniejszość Niemiecka), Tomasz Kostuś (Platforma Obywatelska) i Szymon Godyla (Nowoczesna).- Mamy nowy - stary rząd, czyli raczej kontynuacja tego, co było do tej pory - uważa Ryszard Galla. - Dla mnie zastanawiające jest to, że mamy czwartego z kolei ministra finansów. To jest sytuacja troszeczkę niepokojąca, że nie ma pewnej stabilizacji i podejrzewam, że nie ma także kontynuacji funkcjonowania ministerstwa.- Chciałoby się rzec: nihil novi, czyli nic nowego - mówi Piotr Woźniak. - To jest rząd, który w moim przekonaniu będzie przygotowywał się na ciężkie czasy. A te niewątpliwie nadchodzą. Mowa tutaj o spięciu budżetu, rosnącym długu publicznym i spowolnieniu inwestycyjnym. To spowolnienie widać już u naszych zachodnich sąsiadów.Spojrzenie na nowy rząd 'od wewnątrz' koalicji rządzącej ma Małgorzata Wilkos:- Jeżeli nowym ministrem finansów zostaje dotychczasowy wiceminister w tym resorcie, to chyba jest to pewnego rodzaju kontynuacja, a nie całkiem nowa jakość. Dla mnie to właśnie jest dobra kontynuacja. - Pod względem liczbowym, to...

Źródło: radio.opole.pl

Robert Dowhan w RMF FM: We wtorek zagłosuję za marszałkiem Tomaszem Grodzkim

Dodano: 09.11.2019 15:32 | 0 odsłon | 0 komentarzy


"We wtorek zagłosuję za marszałkiem Tomaszem Grodzkim" - zapewnia Robert Dowhan w korespondencji z reporterem RMF FM Patrykiem Michalskim. Senator Koalicji Obywatelskiej, który miał być kuszony przez PiS - ministerstwem sportu, w zamian za współpracę w Senacie - przeciął spekulacje w wydanym oświadczeniu. Tylko w RMF FM zapowiada, że weźmie udział we wtorkowym głosowaniu na marszałka Senatu i poprze kandydata wskazanego przez PO, SLD i PSL.

Tagi: SLD, NATO, PSL, RMF FM, Senat
Źródło: https:

Paweł Kukiz dostał ciekawą propozycję. Ma do wyboru dwa stanowiska

Dodano: 09.11.2019 8:31 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Paweł Kukiz miał dostać od ludowców propozycję objęcia stanowiska szefa klubu PSL lub wicemarszałka Sejmu. Możliwymi kandydatami na to ostatnie...

Źródło: https:

Wybory prezydenckie. Prezes PSL zainaugurował cykl debat "Prezydent 2020"

Dodano: 08.11.2019 23:40 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz zainaugurował w piątek w Cekanowie pod Płockiem (Mazowieckie) cykl debat w ramach projektu ludowców "Prezydent 2020". "Przed wyborami trzeba przedstawić realny projekt dla Polski. Prezydent powinien być prezydentem wszystkich Polaków" - oświadczył.

Tomasz Grodzki: Mamy zapewnienie o poparciu mojej kandydatury przez senatorów niezależnych

Dodano: 08.11.2019 19:06 | 0 odsłon | 0 komentarzy


"Mamy zapewnienie o poparciu mojej kandydatury przez senatorów niezależnych" - poinformował w piątek senator KO Tomasz Grodzki, wspólny kandydat PO, Lewicy i PSL na marszałka Senatu. Dodał, że nie rozmawiał jeszcze z senatorem Wadimem Tyszkiewiczem.

Tagi: NATO, PSL, Doda, Senat
Źródło: https:

​Paweł Kukiz szefem klubu PSL albo wicemarszałkiem

Dodano: 08.11.2019 17:54 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Jak dowiedziała się Interia, Paweł Kukiz dostał propozycję objęcia stanowiska szefa klubu PSL lub wicemarszałka z ramienia ludowców. Część polityków Koalicji Polskiej uważa, że poza samym rockmanem najpoważniejszymi kandydatami są Agnieszka Ścigaj i Stanisław Tyszka, który w poprzedniej kadencji był już wicemarszałkiem.

Źródło: https:

Starosta Włodarczyk znów przed sądem

Dodano: 08.11.2019 15:17 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Kolejni świadkowie zeznawali w procesie Bogusława Włodarczyka, byłego starosty opatowskiego z PSL. Chodzi o sprawę oszustw, w trakcie remontu szpitala w Opatowie w latach 2013-2014.

Tagi: MON, GUS, PSL, ZUS, PIT
Źródło: www.radio.kielce.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone