piątek, 03 kwietnia 2020 r.  Imieniny: Pankracego, Renaty, Ryszarda
Wiadomości z tagiem Policja  RSS
Koronawirus. ​KGP: Nie dawajcie policji powodów do karania

Dodano: 03.04.2020 17:50 | 0 odsłon | 0 komentarzy


"Nie chcemy mieć powodów do karania, ale nieodpowiedzialne osoby, które będą ignorować przepisy, muszą liczyć się z konsekwencjami" - zaapelował w piątek rzecznik Komendy Głównej Policji inspektor Mariusz Ciarka.

Tagi: Policja
Źródło: https:

Policjant z komendy stołecznej zakażony koronawirusem

Dodano: 03.04.2020 16:47 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Policjant z komendy stołecznej zakażony koronawirusem - Nie wymaga hospitalizacji, czuje się dobrze - tak rzecznik Komendy Stołecznej Policji Sylwester Marczak mówił o stanie zakażonego funkcjonariusza.

Źródło: https:

Złamał kwarantannę, żeby spotkać się z kolegami przy ognisku

Dodano: 03.04.2020 16:45 | 0 odsłon | 0 komentarzy


W ciągu tego tygodnia czterech mieszkańców powiatu strzeleckiego złamało przepisy związane z kwarantanną. Zamiast zostać w domu, wychodzili m.in. do sklepu i na stację benzynową. Jeden z mężczyzn robił to kilkukrotnie. Wszyscy staną przed sądem.- Większość mieszkańców zachowuje się rozsądnie, dba o zdrowie swoje i otoczenia, niestety są niechlubne wyjątki - mówi Anna Kutynia z Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich. - Skrajnie nieodpowiedzialny przypadek: pięć osób za jednym ze strzeleckich marketów rozpaliło sobie ognisko. Tłumaczyli się tym, że jeden z kolegów zmarzł a czterech pozostałych pojawiło się tam przypadkiem.Za złamanie zasad kwarantanny grozi kara do 30 tysięcy złotych, za nieprzestrzeganie zaostrzonych nakazów samoizolacji - do 500 złotych.

Źródło: radio.opole.pl

Indie: Mężczyzna sfingował swoją śmierć, by dostać się do rodzinnej wioski

Dodano: 03.04.2020 16:22 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Policja aresztowała pięciu mężczyzn, którzy złamali zakaz podróży podczas 21-dniowej ogólnokrajowej kwarantanny. Aby dostać się do rodzinnej wioski, upozorowali śmierć jednego z nich i przekonali władze do zabrania ciała karetką - podała agencja PTI.

Tagi: Policja, Indie
Źródło: https:

Łamią zasady, bo chcą imprezować. Kolejne incydenty w regionie

Dodano: 03.04.2020 16:20 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Policjanci codziennie zatrzymują osoby, które nie przestrzegają prawa o zakazie gromadzenia się. W powiecie olsztyńskim wielu mieszkańców zdecydowało się na spotkania towarzyskie lub zabawę przy alkoholu za nic mając rządowe nakazy.

Źródło: https:

Policjant z Oddziału Prewencji Komendy Stołecznej Policji zakażony koronawirusem

Dodano: 03.04.2020 16:16 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Jeden z policjantów Oddziału Prewencji Komendy Stołecznej Policji otrzymał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Policjant nie wymaga hospitalizacji, czuje się dobrze - poinformował w piątek, 3 kwietnia, rzecznik KSP nadkom. Sylwester Marczak.

Tagi: Policja, USA, Rzym, PIT
Źródło: https:

Fryzjerka przyjmowała klientów, mężczyzna na kwarantannie chciał odwiedzić kolegę. Dostali mandaty

Dodano: 03.04.2020 15:55 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Fryzjerka przyjmowała klientów, mężczyzna na kwarantannie chciał odwiedzić kolegę. Dostali mandaty Fryzjerka przyjmowała klientów, grupa znajomych urządziła spotkanie, a mężczyzna objęty kwarantanną chciał odwiedzić kolegę. Gdańscy policjanci wystawiają mandaty osobom łamiącym obostrzenia. 

Źródło: https:

Oszustwo "na wodociągowca". Seniorka ze Świecia dała się nabrać, ale rodzina nie

Dodano: 03.04.2020 15:24 | 0 odsłon | 0 komentarzy

71-letnia mieszkanka Świecia padła ofiarą oszustów podszywających się za pracowników wodociągów. Na szczęście informacje przekazane policjantom były na tyle istotne, że sprawcy zostali zatrzymani.

Tagi: Policja, ZUS, Rzym
Źródło: https:

Mandaty w Inowrocławiu za... spontaniczne spotkanie w ogródku piwnym

Dodano: 03.04.2020 15:21 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Policjanci z Inowrocławia ukarali trzech mężczyzn, którzy w zamkniętym ogródku piwnym przy ulicy Kusocińskiego spożywali alkohol.

Źródło: https:

Zostań w domu! Policja nie będzie upominać, a karać

Dodano: 03.04.2020 15:09 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Przed nami weekend, a wraz z nim zwiększy się liczba kontroli w mieście. Janusz Kubicki w programie Miejski Alert zapowiedział: - służby nie będą już tylko upominać, ale będą również wypisywać mandaty. O pracę służb pytali nasi słuchacze. Bezpieczeństwa oprócz funkcjonariuszy policji strzegą także strażnicy miejscy oraz strażacy ochotnicy. Prezydent kolejny raz został zapytany również ... ochodzi z serwisu . Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2020 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone