czwartek, 27 czerwca 2019 r.  Imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława
Wiadomości z tagiem Polskie Radio  RSS
Rusza trasa koncertowa Lato z Radiem Festiwal. Na początek Zakopane

Dodano: 26.06.2019 20:53 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W piątek, 28 czerwca br. rozpocznie się Lato z Radiem Festiwal - cykl koncertów pod szyldem letniej audycji Jedynki Polskiego Radia "Lato z Radiem". Pierwsze, dwudniowe wydarzenie odbędzie się w Zakopanem, a kolejne w Pucku, Stalowej Woli i Krakowie. Na scenie wystąpią artyści rockowi, folkowi, popowi, jak i twórcy muzyki klasycznej.

Źródło: https:

Joanna Turek za Pawła Piszczka na czele Polskiego Radia 24

Dodano: 25.06.2019 21:36 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Joanna Turek została dyrektorem i redaktorem naczelnym Polskiego Radia 24 - zastąpiła na tym stanowisku Pawła Piszczka. Ostatnio była wiceszefem stacji - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Obecna ramówka rozgłośni ma obowiązywać do połowy września.

Źródło: https:

Karol Tokarczyk po 7 latach odchodzi z Polskiego Radia

Dodano: 25.06.2019 20:48 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Reporter Polskiego Radia Karol Tokarczyk po siedmiu latach współpracy z publicznym nadawcą zdecydował się na rozstanie ze spółką. Na razie nie chce zdradzać z jaką redakcją będzie współpracować.

Źródło: https:

Sąd uchylił karę nagany nałożoną na dziennikarkę przez szefa Polskiego Radia Rzeszów

Dodano: 24.06.2019 20:48 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Polskie Radio Rzeszów uznało powództwo dziennikarki Grażyny Bochenek na którą nałożono karę nagany za wyemitowanie negatywnej wypowiedzi jednego ze słuchaczy o prezydencie Andrzeju Dudzie. W środę, 19 czerwca br. Sąd Rejonowy w Rzeszowie uchylił karę nałożoną na dziennikarkę.

Źródło: https:

Nowa oprawa radiowej Jedynki. "Połączenie tradycji z nowoczesnością"

Dodano: 21.06.2019 21:11 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Polskie Radio na wakacje wprowadzi zmiany w ramówkach wszystkich anten, będzie więcej audycji muzycznych i rozrywkowych. Nie ominie to także radiowej Jedynki, która oprócz nowości programowych od 21 czerwca br. będzie mieć nową oprawę dźwiękową oraz jingle w audycjach.

Źródło: https:

"Polka Dziadek" w tradycyjnej odsłonie sygnałem tegorocznego Lata z Radiem

Dodano: 21.06.2019 20:50 | 2 odsłon | 0 komentarzy

W tym roku słuchacze Jedynki będą mogli ponownie usłyszeć tradycyjną odsłonę „Polki Dziadek”, wykorzystywanej jako hymn wakacyjnej audycji „Lato z Radiem” - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. W ubiegłym roku Polskie Radio uwspółcześniło utwór, co spotkało się ze sprzeciwem wielu słuchaczy.

Źródło: https:

Uchylona nagana za emisję nieprzychylnego komentarza o Dudzie

Dodano: 20.06.2019 12:30 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Sąd Rejonowy w Rzeszowie uchylił karę nagany dla byłej dziennikarki tamtejszego oddziału Polskiego Radia, którą nałożył prezes stacji po tym, gdy jeden ze słuchaczy nazwał Andrzeja Dudę "figurantem" - informuje Onet.

Źródło: https:

Letnia ramówka Trójki: więcej muzyki, mniej publicystyki

Dodano: 19.06.2019 21:30 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W okresie wakacyjnym Polskie Radio zmieni ramówkę Trójki - będzie więcej audycji o charakterze rozrywkowym. Na antenie pojawią się nowe cykle podróżnicze, rozrywkowe, kulturalne i muzyczne - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl. Nowa ramówka ma łączyć „wysokiej jakości audycje, z którymi kojarzy się Program 3, z wakacyjną rozrywką i tematyką”.

Źródło: https:

Rośnie liczba słuchaczy Radia Opole! 1. na podium zobowiązuje - w wakacje proponujemy 'soboty z pleneru'

Dodano: 19.06.2019 17:30 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Według najnowszych wyników badań słuchalności RadioTrack Kantar Polska, od marca do maja, Polskie Radio Opole odnotowało wzrost słuchalności. W niedziele w regionie jesteśmy numerem 1. i słucha nas średnio co trzecia ankietowana osoba (31,55%). W soboty w stolicy województwa zajmujemy 2. miejsce, z wynikiem słuchalności na poziomie 24%. W badaniu słuchalności przez wszystkie dni w tygodniu w regionie zajmujemy ugruntowane 3. miejsce, z wynikiem - 10,22%.Nie spoczywamy na laurach, idziemy za ciosem i ruszamy w region. Od 22 czerwca we wszystkie soboty, aż do końca wakacji, dziennikarze Radia Opole wyruszą z mikrofonami w plener. Między godziną 7:00, a 11:00 Krzysztof Dobrowolski będzie łączył się z Natalią Kryjom i Danielem Klimczakiem, gospodarzami audycji 'Mamy weekend'. Lotny reporter sprawdzi aktualną pogodę i przedstawi atrakcje z różnych zakątków naszego regionu. Do godziny 12:00 ważne tematy w Samorządowej Loży Radiowej poruszy Jan Poniatyszyn. Następnie swój program 'Ze zdrowiem Ci do twarzy' do godziny 14:00 poprowadzi także w plenerze Katarzyna Zawadzka.- Każda sobota to okazja do tego, by razem z nami cieszyć się słońcem, wodą i zobaczyć dziedzictwo kulturowe Opolszczyzny. Będziemy m.in. na zamku w Rogowie Opolskim, czy w Muzeum Pszczelarstwa - mówi Katarzyna Zawadzka, dziennikarka Radia Opole. - Będziemy namawiać do aktywnego spędzania czasu, na pewno pojawi się wiele z wodnego szal ...

Źródło: radio.opole.pl

Polskie Radio zmieni ramówkę na lato. Więcej muzyki i rozrywki

Dodano: 17.06.2019 21:11 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W okresie wakacyjnym Polskie Radio zmieni ramówki wszystkich stacji, poza Radiem dla Zagranicy. W Jedynce pojawi się Lato z Radiem, "Lato z Radiem Extra" oraz transmisje z festiwalów LzR. W Trójce będzie w sumie osiem nowych audycji, a wśród nich: muzyczne, kulturalne, podróżniczo-kulinarne oraz rozrywkowe - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone