poniedziałek, 17 czerwca 2019 r.  Imieniny: Laury, Leszka, Marcjana
Wiadomości z tagiem Prezydent  RSS
Izrael wdzięczny Trumpowi. Jego imieniem nazwano osadę

Dodano: 17.06.2019 5:16 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Imię Donalda Trumpa nadano maleńkiej żydowskiej osadzie na kontrolowanych przez Izrael Wzgórzach Golan. Od niedzieli nazywa się ona Ramat Trump, czyli Wzgórza Trumpa. W marcu prezydent USA oficjalnie uznał suwerenność Izraela nad Wzgórzami Golan.

Źródło: https:

Bodnar o nowelizacji Kodeksu karnego: zastosowano pewien trik

Dodano: 16.06.2019 22:18 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Prezydent jest teraz jedyną osobą, która może zahamować proces przyjmowania prawa, które będzie szkodliwe dla wielu ludzi w Polsce - tak w "Faktach po Faktach" w TVN24 Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar mówił o nowelizacji Kodeksu karnego. Jego zdaniem, "zastosowano pewien trik". - Pojawił się postulat polityczny uchwalenia jak najszybciej zaostrzenia kar za przestępstwa za pedofilię. Możemy się z tym zgodzić, natomiast te przestępstwa dorzucono do całej wielkiej nowelizacji Kodeksu karnego - dodał.

Źródło: https:

"W normalnym kraju to by była bomba atomowa w polityce"

Dodano: 16.06.2019 21:20 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Ujawnienie faktu, że agenci służb specjalnych posługują się tego typu metodami do zwalczania jakieś konkurencyjnej frakcji politycznej to w normalnym kraju byłaby bomba atomowa w polityce - stwierdził Bronisław Komorowski w "Faktach po Faktach". Były prezydent komentował list Marka Falenty do Andrzeja Dudy, w którym twierdzi on, że dysponuje wciąż nieujawnionymi nagraniami z podsłuchów.

"Prezydent Trump zrobił wszystko, co mógł, by zapobiec wojnie"

Dodano: 16.06.2019 19:45 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Choć nie ma wątpliwości, że to Iran jest odpowiedzialny za czwartkowe ataki na dwa tankowce w Zatoce Omańskiej, Stany Zjednoczone nie chcą wojny z tym krajem - oświadczył w niedzielę amerykański sekretarz stanu Mike Pompeo.

Źródło: https:

Izrael: Na Wzgórzach Golan osada imieniem Trumpa

Dodano: 16.06.2019 19:01 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Imię Donalda Trumpa nadano maleńkiej żydowskiej osadzie na kontrolowanych przez Izrael Wzgórzach Golan. Od niedzieli nazywa się ona Ramat Trump, czyli Wzgórza Trumpa. W marcu prezydent USA oficjalnie uznał suwerenność Izraela nad Wzgórzami Golan.

Źródło: https:

Agata Duda zrobiła wrażenie na Melanii Trump: "Nie mogę się doczekać rozmowy z panią Dudą"

Dodano: 16.06.2019 18:14 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Melania Trump i Agata Duda polubiły się? W ostatnim wywiadzie pierwsza dama USA nie szczędziła żonie Andrzeja Dudy miłych słów! Co powiedziała o jej wizycie w Stanach Zjednoczonych?
Agata Duda wraz z mężem, Andrzejem Dudą, odwiedzili w ubiegłym tygodniu parę prezydencką USA. Pierwsza dama podczas wizyty zwróciła na siebie uwagę szykownymi kreacjami, które świetnie współgrały z jej eleganckim wizerunkiem i korespondowały z jej urodą. Internauci skomplementowali szczególnie czarno-białą suknię Agady Dudy z fantazyjnym dekoltem, którą żona prezydenta RP& spięła w talii paskiem. Kreacja została zaprojektowana przez polską projektantkę, Dorotę Goldpoint. Jak się okazuje, żona Andrzeja Dudy zrobiła spore wrażenie na Melanii Trump nie tylko swoją stylizacją. Podczas ostatniej rozmowy z dziennikarką "W Magazine", Melania wypowiedziała się o polskiej prezydentowej w samych superlatywach.

Melania Trump o Agacie Dudzie


Melania Trump rzadko publicznie zabiera głos w mediach i zazwyczaj pałeczkę przejmuje jej mąż. Ostatnio zdecydowała się jednak wypowiedzieć dla "W Magazine" i co ciekawe, jej opinia dotyczyła Agaty Dudy. Kiedy reporterka magazynu zapytała parę prezydencką& USA, jak przebiegła wizyta Polaków w Stanach Zjednoczonych, najpierw odezwał się Donald Trump:
"No cóż, panie się znają. Dobrze się dogadują. Wkrótce zjedzą wspólnie lunch" - powiedział.
Następnie spojrzał na Melanię pytając, czy jego żona chce coś dodać. O dziwo, pierwsza dama USA miała do powiedzenia dużo ciepłych słów o Agacie Dudzie:
"Wspaniale ich tu znowu gościć. Nie mogę doczekać się rozmowy z panią Dudą o problemach polskich i amerykańskich dzieci, jak za pierwszym razem" - dodała Melania Trump.
Spodziewaliście się, że panie tak się lubią?
&

Polka na czele instytucji dbającej o bezpieczeństwo na europejskich drogach

Dodano: 16.06.2019 17:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy

4 i 5 czerwca w Kolonii odbyło się posiedzenie Komitetu Sterującego ECR, a głównym punktem spotkania było przejęcie prezydencji przez Polskę od strony niemieckiej. Nową prezydent tej organizacji została Urszula Nowinowska.

Tagi: Prezydent
Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone