środa, 24 kwietnia 2019 r.  Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego
Wiadomości z tagiem Psy  RSS
Interwencja TOZ w Lewinie Brzeskim. 'Psy żyły w pospawanych klatkach, we własnych odchodach' [ZDJĘCIA]

Dodano: 24.04.2019 19:04 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Inspektorzy opolskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w asyście policji i pracowników urzędu gminy odebrali 10 psów z pseudohodowli w Lewinie Brzeskim. Wśród nich były labradory, owczarki i rottweilery. Psy żyły na grubej warstwie odchodów, pozamykane w pospawanych klatkach. Nocna interwencja wolontariuszy TOZ trwała ponad sześć godzin. Aktywiści proszą o pomoc w pokryciu kosztów leczenia uratowanych zwierząt.- Psy są z chodu klatkowego, socjalizacja z człowiekiem nigdy nie występowała. One były parowane w tych kojcach, musimy sprawdzić, czy w mieszkaniu właściciela nie ma jeszcze szczeniaków - mówi Aleksandra Czechowska, rzecznik prasowy TOZ w Opolu. - Kojce były tak skonstruowane, że psy nigdy z nich nie wychodziły. Po ilości odchodów i kolorze wody było widać, że te psy po prostu są niezaopiekowane od bardzo długiego czasu. Kondycja tych psów, wygląd fizyczny i zaniedbanie niestety pokazują, że doszło do pogwałcenia przepisów ustawy o ochronie praw zwierząt. W większości sierść tych psów będzie musiała być wygolona do zera, bo nie jesteśmy w stanie ich wykąpać z tych dredów, które powstały z odchodów i brudu.Jak się okazało interwencje w tym miejscu trwały już od kilku lat. Dopiero teraz właściciel zgodził się na pisemne zrzeczenie się praw do wszystkich dziesięciu psów. Część z nich trafiła do schroniska w Chorzowie, z którym gmina Lewin Brzeski ...

Źródło: radio.opole.pl

Zbigniew Jankowski szefem innowacji Gazety Wyborczej

Dodano: 24.04.2019 17:32 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Wcześniej kierował interdyscyplinarnym zespołem badawczym psychologów i specjalistów z dziedziny data science, big data oraz AI.

Tagi: Big Data, Psy
Źródło: feedproxy.google.com

To praca dla państwa i dla społeczeństwa. Ślubowanie i awanse w opolskiej Służbie Celno-Skarbowej

Dodano: 24.04.2019 15:20 | 0 odsłon | 0 komentarzy


12 nowych funkcjonariuszy zasiliło szeregi opolskiej Służby Celno-Skarbowej. Nowi funkcjonariusze będą m.in. zwalczać przestępstwa o charakterze korupcyjnym, przestępczość ekonomiczną w środowisku elektronicznym ale i kontrolować towary. Podczas uroczystości w Opolskim Urzędzie Celno-Skarbowym mianowanie na wyższe stopnie odebrało także 14 funkcjonariuszy.- Przyjęliśmy pierwszą partię funkcjonariuszy, którzy do służby wstępują po 1 marca 2017 roku, czyli po utworzeniu Krajowej Administracji Skarbowej - mówi Kordian Panek, naczelnik Opolskiego Urzędu Celno-Skarbowego. - Dopiero dzisiaj odbywa się to ślubowanie, ponieważ proces rekrutacji jest dosyć złożony i wieloetapowy. Prowadzimy rekrutację zarówno pod kątem sprawności fizycznej, wiedzy, ale są też testy psychologiczne dla kandydatów, do tego rozmowy kwalifikacyjne. Oceniamy, czy ci kandydaci dają taką rękojmię prawidłowego wykonywania obowiązków w Służbie Celno-Skarbowej.Maciej Patrzyński przyznaje, że decyzja o podjęciu służby była bardzo przemyślana. - Wiem, że to powinien być dobry sposób na życie, a przy okazji mogę robić coś pożytecznego dla ojczyzny - mówi aplikant Służby Celno-Skarbowej. - Dużo tak naprawdę zależy od tego, jaki pomysł na danego funkcjonariusza ma naczelnik. Tam, gdzie jest zapotrzebowanie, to tam jesteśmy wysyłani. Zaj ...

Tagi: Dania, UPC, Psy, Praca
Źródło: radio.opole.pl

Britney Spears komentuje plotki o szpitalu psychiatrycznym. Rodzina przetrzymuje ją tam siłą? [WIDEO]

Dodano: 24.04.2019 12:20 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Britney Spears po raz pierwszy odniosła się do szokujących doniesień i teorii spiskowych na temat swojego zdrowia i pobytu w szpitalu psychiatrycznym.
Britney Spears przerywa milczenie. We wtorek piosenkarka opublikowała na swoim oficjalnym profilu na Instagramie krótkie nagranie wideo, w którym pozdrawia i uspokaja swoich fanów. Gwiazda stwierdziła, że wszystko jest u niej w porządku. Britney przyznała, że jej rodzina rzeczywiście zmaga się ostatnio z silnym stresem, ale wyznała, że nie trzeba się o nią martwić. W towarzyszącym nagraniu wpisie artystka postanowiła odnieść się do krążących w mediach& plotek na temat jej pobytu w szpitalu psychiatrycznym.
- Chciałam się przywitać, bo sprawy, o których się mówi, wymknęły się spod kontroli!!! Wow!!! Pojawiły się plotki, groźby śmierci wobec mojej rodziny i ekipy oraz mnóstwo szalonych teorii. Staram się teraz skupić na sobie, ale wszystko, co się teraz dzieje sprawia, że jest mi trudniej. Nie wierzcie we wszystko, co przeczytacie lub usłyszycie. Te fałszywe e-maile wysyłane wszędzie stworzył Sam Lufti lata temu... Ja ich nie napisałam. On udawał, że jest mną i rozsyłał je do ludzi z mojego sztabu z fałszywego adresu - zdementowała plotki.
Britney Spears najprawdopodobniej miała na myśli teorie, według których, przetrzymywana& jest w szpitalu psychiatrycznym wbrew swojej woli. Część fanów gwiazdy wprost oskarża ojca gwiazdy o to, że ukarał Britney dłuższym pobytem w placówce za to, że odmawiała przyjmowania leków.& Przypomnijmy, że Jamie Spears od 2008 roku, gdy gwiazda po raz pierwszy rozpoczęła leczenie psychiatryczne, sprawuje nad nią prawną kuratelę.
- Moja sytuacja jest nietypowa, ale przyrzekam, że robię to, co jest w tym momencie dla mnie najlepsze. Możecie tego o mnie nie wiedzieć, ale jestem silna i umiem walczyć o to, czego chcę - czytamy we wpisie.
Britney Spears na koniec pozdrowiła swoich wiernych fanów i poprosiła ich o uszanowanie jej prywatności w tych trudnych chwilach.
- Wasza miłość i poświęcenie są niesamowite, ale to, czego teraz potrzebuję to odrobina prywatności, by poradzić sobie z wszystkimi kłodami, które życie rzuca mi pod nogi. Gdybyście mogli to zrobić, byłabym dozgonnie wdzięczna. Kocham was - dodała.
Oświadczenie Britney Spears przekonało was, że wszystko jest u niej w porządku?

Katherine Heigl w thrillerze o nastoletniej schizofreniczce

Dodano: 24.04.2019 10:56 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Katherine Heigl ("Niezapomniany") zagra jedną z głównych ról w thrillerze psychologicznym "I Saw a Man with Yellow Eyes". W obsadzie są również: Harry Connick Jr. ("Mój przyjaciel delfin: Ocalić Mandy") i Madison Iseman ("Jumanji: Przygoda w dżungli"). Film opowiada historię nastoletniej schizofreniczki, której omamy i urojenia są niezwykle wyraziste i wiarygodne. Dziewczyna zaczyna

Tagi: Filmy, Psy
Źródło: https:

Pracownicy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej strajkują, bo też są nauczycielami!

Dodano: 24.04.2019 10:19 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Do bezterminowego strajku przystąpili nie tylko nauczyciele szkół, ale też Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Oni też są nauczycielami, z czego nie wszyscy zdają sobie sprawę.

Źródło: https:

Kierowca C+E PL-DE

Dodano: 24.04.2019 9:53 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Kierowca C+E Trasy: POLSKA – NIEMCY - POLSKA CO ZYSKASZ: cotygodniowe zjazdy na 45h nowoczesny tabor auto przypisane do kierowcy Umowa o Pracę OCZEKUJEMY: Prawo Jazdy kat. C+E karty kierowcy ważnych badań psychotechnicznych zaświadczenia o ukończeniu kursu na przewóz rzeczy ZADZWOŃ LUB NAPISZ: M: +48 604158053 E: [email protected] W: http://www.mirex-transport.eu/ Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FT Mirex z siedzibą w Skawinie, ul. Sadowa 10A, jako administratora danych osobowych w rozumieniu rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO) dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych, ich poprawiania lub uzupełniania oraz złożenia oświadczenia o cofnięciu niniejszej zgody w każdym momencie."

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Pokój relaksacji w opolskim szpitalu położniczym zyskał nowe wnętrze. Pacjentki mogą poczuć się jak w domu

Dodano: 23.04.2019 19:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Sofa, fotele, poduszki, koce i nowy sprzęt nagłaśniający z kompletem płyt z wyciszającą muzyką to nowe wyposażenie pokoju relaksacyjnego w Klinicznym Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu. Pokój służy personelowi szpitala do indywidualnych, często trudnych rozmów z pacjentkami szpitala.- Powstanie takiego pokoju było inicjatywą położnych, które miały potrzebę intymnej rozmowy, dającej pacjentkom poczucie bezpieczeństwa - mówi Dorota Kudaś, położna oddziałowa z oddziału patologii ciąży szpitala położniczego w Opolu. - Jest tu taki styl typowo domowy, nic nie przypomina w tym pokoju szpitala. Każda pacjentka, każda ciężarna i jej rodzina wymagają różnych rozmów, a nie zawsze sala, a tym bardziej korytarz, są sprzyjającym miejscem, żeby takie rozmowy prowadzić. Mamy sprzęt muzyczny bardzo dobrej jakości i stosujemy muzykoterapię. Mamy różne płyty relaksacyjne, z których puszczamy szum morza, śpiew ptaków, zależy, kto co lubi.- W przyjaznym pokoju relaksacyjnym rozmowy z naszymi pacjentkami i ich rodzinami bardzo często prowadzi także psycholog oraz dietetyk - dodaje Dorota Kudaś. Pomysł relaksacyjnego pokoju spotkał się dużą aprobatą pacjentek. - Dla nas najważniejsza jest właśnie możliwość oderwania się od szpitalnej codziennoś ...

Tagi: NATO, Psy, Doda, PIT
Źródło: radio.opole.pl

Britney Spears wyszła na jednodniową przepustkę po ponad 3 miesiącach w szpitalu psychiatrycznym

Dodano: 23.04.2019 18:20 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Britney Spears ponad 3 miesiące temu trafiła do szpitala psychiatrycznego. Teraz wyszła na jednodniową przepustkę, a w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia wokalistki po wyjściu z kliniki.

Tagi: Szpitale, Psy, PIT
Źródło: www.plotek.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone