sobota, 19 października 2019 r.  Imieniny: Michaliny, Michała, Piotra
Wiadomości z tagiem Psy  RSS
jutro, 19 paź 20:30 (TVP Kultura) - Poradnik pozytywnego myślenia

Dodano: 18.10.2019 15:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Pat zastaje żonę z kochankiem. Wpada w szał i trafia do szpitala psychiatrycznego. Po opuszczeniu kliniki stara się odzyskać dawne życie. Na jego...

Tagi: Szpitale, Psy, PIT
Źródło: https:

W karambolu zginęło małżeństwo. Sąd: kierowca ciężarówki zbagatelizował obowiązki

Dodano: 18.10.2019 15:14 | 0 odsłon | 0 komentarzy

- Zagapił się albo zasnął. Nie mógł nie widzieć stojących w korku samochodów. Bagatelizując obowiązki kierowcy, zrujnował życie kilku osób. Zmarła Magdalena była jedynaczką, jej mama może teraz liczyć jedynie na wsparcie rodziców zmarłego zięcia Macieja. Damian ma problemy z chodzeniem, z wypowiadaniem się, luki w pamięci, nie może pracować. Piotr leczył się u psychologa i neurologa, mimo że jest zawodowym kierowcą - mówiła dzisiaj sędzia, uzasadniając wyrok pięciu lat więzienia dla Łukasza M., który dwa lata temu spowodował śmiertelny karambol.

Źródło: https:

Używasz 10% mózgu do nauki? To fikcja – przekonują studenci psychologii

Dodano: 18.10.2019 14:53 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Neuropsychologia to dość niszowa, ale ważna dziedzina nauki. Pozwala dowiedzieć się, jak działają funkcje poznawcze naszego umysłu. Z jej osiągnięć mogą skorzystać osoby, które interesuje, jak wygląda proces uczenia się. Użytek z neuropsychologii mogą zrobić np. studenci – uważa Wiktoria Urjasz, sekretarz zielonogórskiego oddziału Polskiego Stowarzyszenia Studentów i Absolwentów Psychologii. Na temat uczenia się pokutuje ... ochodzi z serwisu . Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Źródło: https:

Bicie i grożenie śmiercią. Koszmar dzieci miał trwać ponad dwa lata. Ojczym trafił do aresztu

Dodano: 18.10.2019 12:56 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Bicie rękoma i pasem, grożenie śmiercią, poniżanie i inne kary. Według prokuratury Dawid A. przez ponad dwa i pół roku znęcał się fizycznie i psychicznie nad dwójką dzieci swojej konkubiny. Mężczyzna usłyszał zarzuty i został aresztowany.

Tagi: TVN, Dzieci, Psy
Źródło: https:

Bił dzieci i groził im śmiercią. 24-latek tymczasowo aresztowany

Dodano: 18.10.2019 10:02 | 0 odsłon | 0 komentarzy


24-letni Dawid A. został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące przez sąd w Jeleniej Górze. Śledczy postawili mu zarzut psychicznego i fizycznegznęcania sięo nad dziećmi.

Tagi: Dzieci, Psy
Źródło: https:

Dzięki nim panie wiedzą, że rak to nie wyrok. Srebrna rocznica działalności Amazonek

Dodano: 18.10.2019 8:12 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Od 25 lat propaguje wiedzę o profilaktyce raka piersi i wspiera osoby, które zmagają się z chorobą. Zielonogórskie Stowarzyszenie Amazonek obchodzi srebrny jubileusz. Uroczystość odbyła się w Lubuskim Teatrze. Jak przyznaje Anna Czyż, prezeska organizacji, początki były trudne. Amazonki służą wsparciem psychicznym dla kobiet, które chorują na raka piersi. Zielonogórskie Stowarzyszenie Amazonek jest organizacją pożytku ... ochodzi z serwisu . Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Źródło: https:

Psycholog bada popyt na mięso hodowane komórkowo

Dodano: 18.10.2019 6:41 | 2 odsłon | 0 komentarzy

W Stanach Zjednoczonych około 2/3 osób zapewniało, że takie mięso chciałoby jeść.

Tagi: Psy
Źródło: https:

dziś, 18 paź 23:20 (TVP 2) - Legalna blondynka 2

Dodano: 18.10.2019 5:11 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Elle Woods otrzymuje posadę w prestiżowej kancelarii prawniczej. Wróżą jej wielką karierę. Gdy dowiaduje się, że psy są wykorzystywane do testowania...

Tagi: Rzym, Psy, TVP 2, Londyn
Źródło: https:

Sąd zgadza się na kontakt

Dodano: 17.10.2019 17:59 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Chora psychicznie kobieta, która chciała zabić swoje dziecko, po opuszczeniu zakładu psychiatrycznego będzie mogła się z nim spotykać.

Tagi: Dzieci, Psy
Źródło: https:

Badania psychologiczne Sosnowiec

Dodano: 17.10.2019 16:42 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Chcesz wykonać badania psychologiczne w Sosnowcu? Zapraszamy do pracowni Ewamed - szybko, sprawnie i w miłej atmosferze wykonamy kompleksową diagnostykę psychologiczną. Wykonujemy: - badania psychotechniczne kierowców wszystkich kategorii - badania psychologiczne operatorów maszyn - badania osób skierowanych przez lekarza lub organy administracji. Dysponujemy nowoczesną aparaturą i psychotestami zalecanymi przez PTP. Zapraszamy do wykonania badań psychologicznych w Ewamed w Sosnowcu!

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone