środa, 20 listopada 2019 r.  Imieniny: Anatola, Edyty, Rafała
Wiadomości z tagiem RMF FM  RSS
Katarzyna Lubnauer w RMF FM: Rozważam, czy nie jest najwyższy czas na rezygnację

Dodano: 20.11.2019 19:21 | 0 odsłon | 0 komentarzy


"Bardzo poważnie zastanawiam się nad tym, co dalej. Rozważam, czy nie jest najwyższy czas, żeby zrezygnować, ale podejmę decyzje wtedy, kiedy będę gotowa" - mówiła Katarzyna Lubnauer w Popołudniowej rozmowie w RMF FM. Pytana, czy w niedzielę podczas konwencji Nowoczesnej podda się ocenie członków partii, odpowiada: "Mam czas do niedzieli".

Źródło: https:

"Rozważam, czy nie jest najwyższy czas na rezygnację. Nie jestem Kim Ir Senem"

Dodano: 20.11.2019 19:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


"Bardzo poważnie zastanawiam się nad tym, co dalej. Rozważam, czy nie jest najwyższy czas, żeby zrezygnować, ale podejmę decyzje wtedy, kiedy będę gotowa" - mówi gość Popołudniowej rozmowy w RMF FM Katarzyna Lubnauer. Pytana, czy w niedzielę podczas konwencji Nowoczesnej, podda się ocenie członków partii odpowiada: mam czas do niedzieli.

Źródło: https:

"Format osoby, która może powalczyć o prezydenturę, ma Kidawa-Błońska"

Dodano: 20.11.2019 18:40 | 0 odsłon | 0 komentarzy


"Chcemy mieć dobrego kandydata jako Koalicja Obywatelska" - tak gość Popołudniowej rozmowy w RMF FM Katarzyna Lubnauer posłanka Koalicji Obywatelskiej i szefowa Nowoczesnej, odpowiada na pytanie, dlaczego Nowoczesna nie wystawiła swojego kandydata w prawyborach prezydenckich. Jak dodaje, jesteśmy stosunkowo młodą partią, nie mamy polityków, którzy mają odpowiedni dorobek. "Trzeba wystawiać osoby które mają realną szansę" - podkreśla.

Źródło: https:

Katarzyna Lubnauer gościem Popołudniowej rozmowy w RMF FM

Dodano: 20.11.2019 18:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Gościem Popołudniowej rozmowy w RMF FM będzie Katarzyna Lubnauer. Z posłanką Koalicji Obywatelskiej i szefową Nowoczesnej porozmawiamy o "prawyborach" w opozycji. W łonie Platformy Obywatelskiej do starcia wyborczego zgłosiła się Małgorzata Kidawa-Błońska i jak się dziś okazało, ktoś drugi "tajemniczy".

Źródło: https:

Godzina pod bronią. Ujawniamy skandaliczne okoliczności zatrzymania przez ABW naczelnika z CBŚP

Dodano: 20.11.2019 17:08 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Skandaliczne okoliczności poniedziałkowego zatrzymania przez ABW szefa rzeszowskiego zarządu Centralnego Biura Śledczego Policji. Jak dowiedzieli się reporterzy śledczy RMF FM, agenci ABW blisko godzinę trzymali pod bronią dwóch oficerów CBŚP, którzy bez związku ze sprawą znaleźli się w trakcie akcji Agencji koło domu zatrzymywanego naczelnika. Z pytaniami o tę sprawę nasi dziennikarze zwrócili się do ABW. Po kilku godzinach uzyskali lakoniczną odpowiedź, że Agencja "nie odnosi się do sprawy zatrzymania", o które pytali.

Źródło: https:

Atak nożownika przed akademikiem. Zatrzymano dwie osoby

Dodano: 20.11.2019 17:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


W Krakowie we wtorek przed północą doszło do ataku nożownika. Ranny został 20-letni obywatel Ukrainy, który studiuje w stolicy Małopolski. W sprawie zatrzymano dwóch mężczyzn. Reporter RMF FM informuje, że znali oni wcześniej 20-latka. Są przesłuchiwani przez policję.

Źródło: https:

Tragedia w Szczecinie: Uciekli z domu dziecka, utonęli na byłym złomowisku

Dodano: 20.11.2019 16:40 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Szczecińska prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie śmierci dwóch chłopców, którzy wpadli do basenu przeciwpożarowego. Reporterka RMF FM Aneta Łuczkowska dotarła do nowych informacji dotyczących okoliczności tragedii. Ustaliła, że chłopcy w wieku 12 i 13 lat byli podopiecznymi Centrum Opieki nad Dzieckiem, które skupia szczecińskie domy dziecka. We wtorek rano razem z dwójką kolegów opuścili budynek, a ich opiekunowie zgłosili ucieczkę policji.

Źródło: https:

Metamfetaminę znaleziono przy 21-latku śmiertelnie postrzelonym w Koninie

Dodano: 20.11.2019 16:32 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Metamfetaminę znaleziono przy 21-latku, który w czwartek został śmiertelnie postrzelony przez policjanta w Koninie. To ustalenia dziennikarzy RMF FM. Po tej tragedii doszło do zamieszek przed konińską komendą. Sprawę bada prokuratura.

Źródło: https:

RMF FM: Grodzki chce koordynować prace dotyczące ustawy o KRS

Dodano: 20.11.2019 15:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Marszałek Senatu Tomasz Grodzki, w odpowiedzi na wczorajszy wyrok TSUE, chce koordynować prace nad projektem ustawy dotyczącym Krajowej Rady Sądownictwa - dowiedział się reporter RMF FM.

Źródło: https:

Grodzki chce koordynować prace dot. ustawy o KRS. Zbiera ekspertów

Dodano: 20.11.2019 14:50 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Marszałek Senatu Tomasz Grodzki, w odpowiedzi na wczorajszy wyrok TSUE, chce koordynować prace nad projektem ustawy dotyczącym Krajowej Rady Sądownictwa - dowiedział się reporter RMF FM.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone