czwartek, 02 kwietnia 2020 r.  Imieniny: Franciszka, Malwiny, Władysława
Wiadomości z tagiem RMF FM  RSS
Apel o pomoc dla domów opieki społecznej. "Nie powtarzajmy błędów innych krajów"

Dodano: 02.04.2020 14:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Opiekunowie i organizacje zajmujące się osobami z niepełnosprawnościami apelują do rządu o pilną pomoc w walce z koronawirusem. "Grozi nam śmierć wielu najsłabszych" – mówi w rozmowie z reporterem RMF FM Aleksander Waszkielewicz z Kongresu Osób z Niepełnosprawnościami.

Tagi: RMF FM, ABS
Źródło: https:

RMF FM: Gowin odrzucił ultimatum Kaczyńskiego. Koalicja wisi na włosku

Dodano: 02.04.2020 14:09 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Koalicja rządowa wisi na włosku. RMF FM ujawnia - Jarosław Gowin odrzucił ultimatum Jarosława Kaczyńskiego. Jak dowiedzieli się reporterzy RMF FM, prezes PiS dał koalicjantowi wybór: Gowin poprze pomysł wyborów kopertowych, czyli wybór prezydenta tylko w głosowaniu korespondencyjnym, albo wicepremier i jego ministrowie zostaną wyrzuceni z rządu.

Źródło: https:

RMF FM ujawnia: Gowin odrzucił ultimatum Kaczyńskiego. Nie chce wyborów w maju

Dodano: 02.04.2020 13:47 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Koalicja rządowa wisi na włosku. RMF FM ujawnia - Jarosław Gowin odrzucił ultimatum Jarosława Kaczyńskiego. Jak dowiedzieli się reporterzy RMF FM, prezes PiS dał koalicjantowi wybór: Gowin poprze pomysł wyborów kopertowych, czyli wybór prezydenta tylko w głosowaniu korespondencyjnym, albo wicepremier i jego ministrowie zostaną wyrzuceni z rządu.

Źródło: https:

Kidawa-Błońska o PiS-owskim projekcie wyborów kopertowych: "Rozumiem, że życie listonoszy nie ma znaczenia"

Dodano: 02.04.2020 13:31 | 0 odsłon | 0 komentarzy


"To jest taka przykrywka, żeby Polacy nie rozmawiali o tym, jak źle działa ‘tarcza antykryzysowa’, dlaczego młodzież jest ciągle mamiona tym, że egzaminy będą w normalnym terminie" - tak Małgorzata Kidawa-Błońska oceniła ujawniony dzisiaj przez RMF FM pomysł Prawa i Sprawiedliwości, by 10 maja Polacy zagłosowali w wyborach prezydenckich wyłącznie korespondencyjnie. "Rozumiem, że życie listonoszy nie ma znaczenia" - komentowała prezydencka kandydatka Koalicji Obywatelskiej. "Nie róbmy fikcji, to się nie może wydarzyć 10 maja" - stwierdziła.

Źródło: https:

Sasin dla RMF FM: Głosowanie korespondencyjne może się odbyć bez udziału samorządów

Dodano: 02.04.2020 12:45 | 0 odsłon | 0 komentarzy


[wyroznij-lewo]

Tagi: RMF FM
Źródło: https:

Jarosław Gowin poza rządem? Michał Dworczyk komentuje

Dodano: 02.04.2020 11:42 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Jarosław Gowin chce wyjść z rządu? Tak powiedział niedawno w RMF FM Jacek Sasin. - Ja nie słyszałem tej wypowiedzi. Między wicepremierami jest ta...

Źródło: https:

Sasin: Wybory 10 maja się odbędą

Dodano: 02.04.2020 9:29 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Termin wyborów prezydenckich wynika z przepisów konstytucji i nie ma żadnej możliwości, żeby to zmienić - powiedział w RMF FM wicepremier Jacek Sasin (PiS) zapewniając, że głosowanie uda się 10 maja przeprowadzić korespondencyjnie. Minister aktywów państwowych wyraził też nadzieję, że wicepremier i minister nauki Jarosław Gowin (Porozumienie) pozostanie w rządzie.

Źródło: https:

Głosowanie TYLKO korespondencyjne, lokale wyborcze zamknięte! PiS szykuje rewolucję na 10 maja

Dodano: 02.04.2020 9:26 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Głosowanie w wyborach prezydenckich 10 maja tylko korespondencyjne - wszystkie lokale wyborcze będą zamknięte! Jak ustalili dziennikarze RMF FM: właśnie takie zapisy Prawo i Sprawiedliwość wprowadzi do swojego zgłoszonego już projektu ws. głosowania korespondencyjnego, którym jutro zajmą się posłowie.

Źródło: https:

Nieoficjalnie: Wybory 10 maja tylko korespondencyjnie?

Dodano: 02.04.2020 8:48 | 0 odsłon | 0 komentarzy

PiS chce, by wybory 10 maja odbyły się tylko korespondencyjnie - lokale wyborcze miałyby być zamknięte - ustalił RMF FM. Stacja podaje, że takie przepisy PiS chce wprowadzić do Kodeksu wyborczego, którego nowelizacja została już złożona w Sejmie, a parlament zajmie się nią w piątek.

Źródło: https:

Jarosław Gowin pytany o konflikt w koalicji: Sprawa wyborów prezydenckich jest teraz trzeciorzędna

Dodano: 02.04.2020 8:07 | 0 odsłon | 0 komentarzy


"To projekt bardzo trudny do realizacji. Na pierwszy rzut oka wydaje mi się, że są w nim rozstrzygnięcia co do terminów, które mogą być trudne do dotrzymania" - tak o zgłoszonym przez Prawo i Sprawiedliwość projekcie ws. głosowania korespondencyjnego w najbliższych wyborach prezydenckich mówił w rozmowie z "Rzeczpospolitą" koalicjant PiS-u, wicepremier Jarosław Gowin. Odniósł się również do doniesień o konflikcie w koalicji dot. terminu wyborów prezydenckich - o ostrym sporze w tej sprawie informował m.in. dziennikarz RMF FM Patryk...

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2020 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone