sobota, 19 października 2019 r.  Imieniny: Michaliny, Michała, Piotra
Wiadomości z tagiem Smoleńsk  RSS
Kielczanie pamiętają o Przemysławie Gosiewskim

Dodano: 17.10.2019 13:53 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Przemysław Gosiewski wciąż pozostaje w pamięci mieszkańców województwa świętokrzyskiego. W niedzielę, 27 października odbędzie się uroczystość odsłonięcia pomnika wicepremiera, tragicznie zmarłego w katastrofie smoleńskiej w 2010 roku. Monument stanie przy ulicy Warszawskiej, przy siedzibie „Przystanku Historia” Instytutu Pamięci Narodowej”.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Jachira: Nie żartuję z katastrofy smoleńskiej. To PiS

Dodano: 16.10.2019 20:35 | 1 odsłon | 0 komentarzy

- Na mnie ludzie chcieli głosować w całej Polsce. Ja miałam trudne zadanie, ponieważ ja mam zasięg ogólnopolski i w naszej ordynacji wyborczej startowanie z konkretnego miejsca było trudne, żeby uzyskać mandat, ponieważ bardzo dużo osób do mnie pisało, że chciałoby zagłosować, ale mieszka w innym okręgu - powiedziała w programie #RZECZoPOLITYCE Klaudia Jachira, która z list Koalicji Obywatelskiej została wybrana do Sejmu.

Źródło: https:

NBP wprowadzi nową monetę "smoleńską" o nominale 100 zł. Kiedy trafi do obiegu? [15.10.2019]

Dodano: 15.10.2019 17:22 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Narodowy Bank Polski wyemitował niedawno banknot kolekcjonerski o wartości nominalnej 19 zł, upamiętniający 100-lecie powstania Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych. Banknot rozszedł się w kilka godzin! Teraz NBP ma nowy plan - monetę "smoleńską" o nominale 100 zł.

Tagi: MON, NBP, Smoleńsk
Źródło: https:

Antoni Macierewicz o komisji smoleńskiej. Zdradził, kiedy poznamy raport końcowy

Dodano: 15.10.2019 8:32 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Antoni Macierewicz zdradza nowe szczegóły ws. podkomisji smoleńskiej. Możliwe, że wkrótce poznamy końcowy raport z prac. Poseł PiS zapowiada, że...

Źródło: https:

NBP wprowadzi nową monetę "smoleńską" o nominale 100 zł. Kiedy trafi do obiegu?

Dodano: 14.10.2019 19:52 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Narodowy Bank Polski wyemitował niedawno banknot kolekcjonerski o wartości nominalnej 19 zł, upamiętniający 100-lecie powstania Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych. Banknot rozszedł się w kilka godzin! Teraz NBP ma nowy plan - monetę "smoleńską" o nominale 100 zł.

Tagi: MON, NBP, Smoleńsk
Źródło: https:

Rajd samochodowy "Poznaj piękno ziemi grudziądzkiej" wystartował z Mariny [zdjęcia]

Dodano: 13.10.2019 9:46 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Osiemnaście załóg uczestniczyło w rajdzie po ziemi grudziądzkiej, a wszystkie miejsca na podium zajęli członkowie Automobilklubu Inowrocławskiego. I miejsce w generalce: Piotr Jakubaszek i Amelia Jakubaszek, II Maciej Smoleński i Julia Smoleńska oraz III Marcin Derkowski z Kamilą Drekowską. Gratulujemy!

Źródło: https:

Mocne zapowiedzi PiS i milczenie w sprawie wraku. "Nie chodziło o prawdę, chodziło o spektakl"

Dodano: 11.10.2019 6:34 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Prawo i Sprawiedliwość cztery lata temu zapowiadało, że sprawa katastrofy smoleńskiej będzie jedną z najważniejszych kwestii, którymi się zajmie po przejęciu władzy. Prokuratura Zbigniewa Ziobry przeprowadziła, wbrew woli wielu rodzin, ekshumacje ofiar, a Jarosław Kaczyński i Antoni Macierewicz zapewniali, że prawda jest już coraz bliżej. Dziś o sprawie smoleńskiej w kampanii PiS milczy. - Nie chodziło o prawdę. Chodziło o spektakl - oceniła Izabela Sariusz-Skąpska, która w katastrofie straciła ojca. Materiał magazynu "Czarno na białym" w TVN24.

Cztery lata rządów PiS. Podsumowanie dziś w "Czarno na białym"

Dodano: 10.10.2019 17:33 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W czwartkowym "Czarno na Białym" w TVN24 podsumowujemy cztery lata rządów PiS i ich obietnice. Opowiemy o wielkich obietnicach inwestycyjnych i o losach Polskiej Fundacji Narodowej. Reporter "Czarno na białym" sprawdził również, co się dzieje ze śledztwem w sprawie katastrofy smoleńskiej, ustaleniami komisji Antoniego Macierewicza i z wrakiem samolotu.

Źródło: https:

Klaudia Jachira pochodzi z Kolbuszowej?

Dodano: 10.10.2019 13:39 | 1 odsłon | 0 komentarzy

KRAJ, KOLBUSZOWA. Jej występy na kanale YouTube doprowadzają do szewskiej pasji prawicową część Polski. Wyśmiewa Jarosława Kaczyńskiego i innych polityków Prawa i Sprawiedliwości, drwi z ofiar katastrofy smoleńskiej, uczestniczy w przedsięwzięciach, które szokują. Klaudia Jachira, bo o niej mowa, jest kandydatką na posłankę Koalicji Obywatelskiej z Warszawy, ale, jak sama oznajmiła, miejscem jej pochodzenia może [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone