środa, 22 maja 2019 r.  Imieniny: Emila, Neleny, Romy
Wiadomości z tagiem Studenci  RSS
Kolejne olsztyńskie podwórka wypięknieją. Są koncepcje

Dodano: 22.05.2019 11:34 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W Olsztynie kolejne podwórka mają szansę na rewitalizację dzięki programowi "Podwórka z Natury". Koncepcje stworzyli mieszkańcy przy współpracy ze studentami Wydziału Kształtowania Środowiska i Rolnictwa Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

Płatne praktyki w dziale doradztwa podatkowego

Dodano: 22.05.2019 11:28 | 0 odsłon | 0 komentarzy

KPMG
Od kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego lub statusu studenta IV lub V roku
Lokalizacja: mazowieckie, Warszawa
Obszar zawodowy: Praktyki / Staż

Źródło: https:

Radomskie Juwenalia. Bogaty program imprezy

Dodano: 22.05.2019 10:32 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Tegoroczna 48. już wiosna studencka będzie trwała trzy dni i rozpocznie się - tradycyjnie - kolorowym korowodem. Program zapowiada się niezwykle bogato.

Źródło: www.cozadzien.pl

Studenci znowu pójdą w barwnym korowodzie

Dodano: 21.05.2019 18:41 | 0 odsłon | 0 komentarzy

RZESZÓW. Uwaga kierowcy! Czwartkowy przemarsz studentów zaplanowano na godz. 16. Korowód przejdzie m.in. al. Rejtana, ul. Piłsudskiego, ul. Grunwaldzką, co wiąże się ze sporymi utrudnieniami w ruchu. Mieszkańcy stolicy Podkarpacia nie ochłonęli jeszcze dobrze po finale Rzeszowskich Juwenaliów, które odbyły się dwa tygodnie temu, a już w czwartek muszą przygotować się na kolejną imprezę studentów. [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Kawalerka przy ul. Wróblewskiego - klucze do odbioru w lipcu

Dodano: 21.05.2019 17:03 | 0 odsłon | 0 komentarzy


cena: 177891 zł
kategoria: Nieruchomości > Mieszkania
lokalizacja: Łódź (łódzkie)
Wyjątkowa propozycja:
Kawalerka dla studentów rocznika 2019/2020
w bezpośrednim sąsiedztwie Politechniki Łódzkiej.
Oferowane mieszkanie to kawalerka znajdująca się na 2 piętrze 6 kondygnacyjnego bu…

Źródło: https:

Dwa puchary pojechały do Gorzowa

Dodano: 21.05.2019 16:53 | 1 odsłon | 0 komentarzy


To ma być początek wieloletniej tradycji! Wielkie Derby Piłki Nożnej Kobiet i Mężczyzn, czyli Zielona Góra konta Gorzów podczas tegorocznych Bachanaliów odbyły się po raz pierwszy. Wzorem starć uczelni Oxford i Cambridge chcą podążać Uniwersytet Zielonogórski oraz AWF Gorzów. Dziś na stadionie UZ przy ul. Wyspiańskiego studenci i studentki obu uczelni rywalizowali ze sobą w ... ochodzi z serwisu . Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Źródło: https:

Praktykant w dziale Audytu

Dodano: 21.05.2019 15:53 | 0 odsłon | 0 komentarzy

KPMG
Dlaczego warto pracować w KPMG? płatne praktyki studenckie prestiż stała możliwość nauki i rozwoju dobra atmosfera szacunek do indywidualności
Lokalizacja: małopolskie, Kraków
Obszar zawodowy: Księgowość / Audyt / Podatki
Praca Kraków Praca Praktykant małopolskie

Źródło: https:

W czwartek ulicami Radomia przejdą studenci - będą utrudnienia w ruchu

Dodano: 21.05.2019 13:42 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W związku z przemarszem korowodu z okazji Wiosny Studenckiej, w czwartek 23 maja w godzinach około 14 - 16 wystąpią utrudnienia w ruchu kołowym i komunikacji miejskiej (na trasie od osiedla Akademickiego do Śródmieścia i z powrotem).

Tagi: Studenci
Źródło: www.cozadzien.pl

Częstochowscy studenci od czwartku będą bawić się na Kominaliach

Dodano: 21.05.2019 13:21 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W Częstochowie od tego roku odbywać się będą nie juwenalia, ale Kominalia. Wspólne święto studentów Politechniki Częstochowskiej i Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza rozpocznie się w najbliższy czwartek, 23 marca i potrwa do soboty.

Tagi: Studenci, JBL
Źródło: www.wczestochowie.pl

W żyłach studentów płynie… chęć pomagania! Podzielili się krwią na Vampiriadzie

Dodano: 21.05.2019 12:52 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Bachanalia to czas zabawy, ale niekoniecznie do białego rana. Trzeba bowiem być wyspanym i wypoczętym, by wziąć udział w Vampiriadzie, czyli akcji oddawania krwi. Prozdrowotną imprezę wymyślili studenci z oddziału Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland, we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa oraz Parlamentem Studenckim UZ. – Chcemy pokazać społeczności akademickiej i całemu miastu, ... ochodzi z serwisu . Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone