sobota, 19 października 2019 r.  Imieniny: Michaliny, Michała, Piotra
Wiadomości z tagiem TVN  RSS
Pn, 28 paź 21:30 (TVN) - Top Model

Dodano: 19.10.2019 0:07 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Uczestnicy otrzymują zadanie związane z ekologią. Podzieleni na grupy przygotowują kolekcję pod hasłem #zerowaste. Pracują nad nią w sortowni ubrań....

Tagi: TVN24, TVN, Rzym
Źródło: https:

Brat prezydenta pomagał przemycać narkotyki. Grozi mu dożywocie

Dodano: 18.10.2019 21:55 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Brat prezydenta Hondurasu Juan Antonio "Tony" Hernandez został w piątek uznany przez sąd w Nowym Jorku za winnego przemytu narkotyków do Stanów Zjednoczonych. - Przy takim poziomie władzy i kontroli oskarżony był praktycznie nietykalny - oświadczył w mowie końcowej na procesie prokurator Emil Bove. 41-letniemu politykowi grozi dożywocie.

Źródło: https:

Pentagon: wojska USA nie będą patrolować "strefy bezpieczeństwa" w Syrii

Dodano: 18.10.2019 21:41 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Amerykańska armia nie będzie brać udziału w patrolowaniu tak zwanej strefy bezpieczeństwa na północy Syrii, oddzielającej terytoria syryjskich Kurdów od tureckiej granicy - poinformował w piątek sekretarz obrony USA Mark Esper. Szef Pentagonu dodał, że Stany Zjednoczone kontynuują wycofywanie swoich wojsk z Syrii.

Źródło: https:

Koktajle Mołotowa, gaz łzawiący, policyjne pałki. Pół miliona ludzi na ulicach Barcelony

Dodano: 18.10.2019 21:31 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Zaczęło się od pokojowego marszu, przekształciło w zamieszki. Katalońskie siły porządkowe potwierdziły, że w protestach w Barcelonie uczestniczy w piątek ponad pół miliona ludzi. W centrum miasta doszło do starć między uczestnikami demonstracji a policją. Piątek jest w Katalonii dniem strajku generalnego i marszów sprzeciwu wobec wyroku sądu, skazującego na długoletnie więzienie dziewięciu separatystów.

Tagi: Policja, MON, TVN
Źródło: https:

Agencja dpa: NATO w Niemczech ćwiczy użycie broni jądrowej

Dodano: 18.10.2019 21:21 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W Niemczech trwają ćwiczenia NATO pod nazwą Steadfast Noon, podczas których państwa Sojuszu trenują użycie amerykańskiej broni jądrowej, składowanej w Europie - twierdzi niemiecka agencja dpa. Ćwiczenia odbywają się w bazie lotniczej Buechel w Nadrenii-Palatynacie. Steadfast Noon to coroczne ćwiczenia NATO, choć mało jest oficjalnych informacji na ich temat.

Tagi: NATO, TVN, LOT, Ameryka
Źródło: https:

Schetyna podpisał wniosek o powołanie Tuska na szefa Europejskiej Partii Ludowej

Dodano: 18.10.2019 21:21 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Platforma Obywatelska oficjalnie złożyła wniosek o powołanie szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska na przewodniczącego Europejskiej Partii Ludowej. - To czołowy polityk europejskiej chadecji - powiedział o byłym premierze przewodniczący PO Grzegorz Schetyna. Sam Tusk w środę zapewniał, że ewentualne przywództwo w EPL na pewno nie powstrzyma go przed "pełnym zaangażowaniem w sprawy polskie".

Źródło: https:

Chiny nie chcą filmu Tarantino. Wszystko przez Bruce'a Lee

Dodano: 18.10.2019 21:21 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Władze Chin wstrzymały planowaną premierę "Pewnego razu... w Hollywood" Quentina Tarantino - podają amerykańskie media. Jak dowiedział się "The Hollywood Reporter", córka Bruce’a Lee interweniowała u urzędników kontrolujących rynek filmowy w związku z tym, w jaki sposób został przedstawiony w obrazie Tarantino jej ojciec.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone