piątek, 03 kwietnia 2020 r.  Imieniny: Pankracego, Renaty, Ryszarda
Wiadomości z tagiem TVN  RSS
Schronisko Na Paluchu bez wolontariuszy i z nowym trybem adopcji zwierząt

Dodano: 03.04.2020 17:50 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Schronisko Na Paluchu bez wolontariuszy i z nowym trybem adopcji zwierząt Schronisko Na Paluchu zostało zamknięte dla osób postronnych i wolontariuszy w związku z epidemią COVID-19 - poinformował ratusz. Zmianie uległy też zasady adopcji psów i kotów.

Źródło: https:

Sb, 11 kwi 20:00 (TVN) - Pretty Woman

Dodano: 03.04.2020 17:33 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Biznesmen Edward proponuje pięknej prostytutce Vivian, aby przez tydzień dotrzymywała mu towarzystwa. Mężczyzna stara się nauczyć ją dobrych manier....

Tagi: TVN24, TVN, Rzym
Źródło: https:

Ministerstwo Zdrowia: zmarło sześć osób, 117 nowych przypadków zakażenia

Dodano: 03.04.2020 17:26 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Ministerstwo Zdrowia: zmarło sześć osób, 117 nowych przypadków zakażenia Ministerstwo Zdrowia poinformowało w piątek po godzinie 17 o 117 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. Resort przekazał też informację o śmierci sześciu zakażonych osób. Łącznie tego dnia potwierdzono 320 infekcji i śmierć ośmiorga pacjentów. Wszyscy zmarli mieli choroby współistniejące. W sumie do tej pory w Polsce zdiagnozowano 3266 przypadków, a 65 osób zmarło.

Tagi: TVN24, TVN
Źródło: https:

Zakaz wstępu do lasów i parków narodowych. "Mimo próśb wiele osób wykorzystuje czas odizolowania na pikniki"

Dodano: 03.04.2020 17:22 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Zakaz wstępu do lasów i parków narodowych. W związku ze stanem epidemii COVID-19 Lasy Państwowe wprowadzają od 3 do 11 kwietnia tymczasowy zakaz wstępu do lasów, a parki narodowe pozostają zamknięte - poinformował w piątek w komunikacie resort środowiska.

Tagi: TVN24, TVN
Źródło: https:

Warszawa szuka oszczędności. "Wstrzymujemy podpisywanie umów na kolejne inwestycje"

Dodano: 03.04.2020 17:09 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Warszawa szuka oszczędności. Wstrzymujemy wszelkiego rodzaju duże imprezy, które często organizują dzielnice oraz podpisywanie umów na kolejne inwestycje - zapowiedział prezydent stolicy Rafał Trzaskowski. W ten sposób Warszawa chce uchronić się przed problemami budżetowymi.

Źródło: https:

Kosniak-Kamysz ma "rozwiązanie sytuacji". Chce, by Sejm zobowiązał rząd do wprowadzenia stanu klęski żywiołowej

Dodano: 03.04.2020 16:54 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Kosniak-Kamysz ma Proponuję przyjęcie uchwały Sejmu, która zobowiąże Radę Ministrów do wprowadzenia stanu klęski żywiołowej - powiedział prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz. Podkreślił, że to "jedyne prawne rozwiązanie, by uniknąć wzniecenia ogniska epidemii 10 maja". Marszałek Senatu Tomasz Grodzki, odnosząc się do propozycji wicepremiera Jarosława Gowina, podkreślał, że "nie trzeba zmieniać konstytucji, by przełożyć wybory".

Policjant z komendy stołecznej zakażony koronawirusem

Dodano: 03.04.2020 16:47 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Policjant z komendy stołecznej zakażony koronawirusem - Nie wymaga hospitalizacji, czuje się dobrze - tak rzecznik Komendy Stołecznej Policji Sylwester Marczak mówił o stanie zakażonego funkcjonariusza.

Źródło: https:

"Nie ma potrzeby zmieniać konstytucji. Wystarczy zastosować jej przepisy"

Dodano: 03.04.2020 16:34 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Jest to absolutne naruszenie wszelkich standardów państwa prawa i propozycja ewidentnego złamania konstytucji - tak doktor Mikołaj Małecki z Katedry Prawa Karnego Uniwersytetu Jagiellońskiego komentował w TVN24 propozycję wicepremiera Jarosława Gowina, by nie przeprowadzać w tym roku wyborów prezydenckich i przedłużyć kadencję Andrzeja Dudy o dwa lata. - Propozycja zmiany konstytucji jest niekonstytucyjna z tego powodu, że w tym szczególnym okresie nie można zmienić ustawy zasadniczej - wyjaśniał.

Źródło: https:

Szpital w Otwocku może otworzyć zamknięty oddział. "Pracownicy z wynikiem ujemnym"

Dodano: 03.04.2020 16:07 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Szpital w Otwocku może otworzyć zamknięty oddział. Powiatowe Centrum Zdrowia w Otwocku od poniedziałku będzie znowu przyjmować pacjentki na oddział ginekologiczno-położniczy. Jak poinformował członek zarządu szpitala, u żadnego pracownika placówki, który miał kontakt z zakażonym lekarzem, nie potwierdzono obecności wirusa.

Źródło: https:

Rzucił się na pomoc mężczyźnie, który zasłabł na stacji. "Bohaterami są ci, którzy zostają w domach"

Dodano: 03.04.2020 16:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Rzucił się na pomoc mężczyźnie, który zasłabł na stacji.  Gdy zobaczył, że klient źle się czuje Hubert Chachuła od razu ruszył z pomocą. Mężczyźnie, który stracił przytomność i nie dawał oznak życia, wykonał resuscytację krążeniowo-oddechową. By pomóc musiał ściągnąć maseczkę. Czy bał się koronawirusa? - Trochę tak, ale zrobiłem to, co trzeba było zrobić - mówi mężczyzna.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2020 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone