wtorek, 12 listopada 2019 r.  Imieniny: Konrada, Renaty, Witolda
Wiadomości z tagiem TVN  RSS
Spotkanie senatorów ze Schetyną. "Wszyscy mieli świadomość historycznej rangi chwili"

Dodano: 11.11.2019 22:35 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W Sejmie w poniedziałek wieczorem senatorowie Koalicji Obywatelskiej spotkali się z liderem Platformy Obywatelskiej Grzegorzem Schetyną. Kandydat na marszałka Senatu Tomasz Grodzki powiedział, że choć do ostatniej minut wszystko może się zdarzyć, jest pełen wiary w sukces. We wtorek odbędzie się pierwsze posiedzenie Senatu X kadencji.

Źródło: https:

Szef MSZ: państwa Unii zaniepokojone zmianą polityki Francji wobec NATO

Dodano: 11.11.2019 22:21 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Zagrożenie dla spójności NATO to nie brak zaangażowania ze strony Stanów Zjednoczonych, ale właśnie ze strony Francji - powiedział w poniedziałek w Brukseli minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz. Oświadczył, że wśród państw członkowskich Unii Europejskiej jest wyraźne zaniepokojenie zmianą polityki Francji dotyczącą NATO.

Źródło: https:

Nie żyje współzałożyciel Białych Hełmów. "Niejasne" okoliczności śmierci

Dodano: 11.11.2019 22:11 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Nie żyje James Le Mesurier, współzałożyciel Białych Hełmów - grupy ratującej cywilów w pogrążonej wojną Syrii. Jak podają media, 48-letni Brytyjczyk prawdopodobnie wypadł z balkonu swojego apartamentu w Stambule. Anonimowy dyplomata, cytowany przez agencję Reutera, ocenił jednak, że okoliczności śmierci Brytyjczyka są "niejasne".

Tagi: Syria, TVN, Media
Źródło: https:

Udany start Starlinków. Lecą na swoje orbity

Dodano: 11.11.2019 20:51 | 0 odsłon | 0 komentarzy

SpaceX kolejny raz świętuje. Rakieta Falcon 9 wystartowała i z powodzeniem uwolniła 60 satelitów Starlink. Przez najbliższe godziny będą lecieć zwartą grupą na swoje orbity, co na niebie będzie widoczne jako jasna smuga.

Tagi: TVN, JBL
Źródło: https:

"Wspólnota nie może być budowana pół roku przez wyborami. To sztuczne, nie wspólne"

Dodano: 11.11.2019 20:46 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Prezydent bardzo ładnie opowiadał o wspólnocie i o tym wszystkim, co powinniśmy robić wspólnie, ale praktyka się rozjeżdża - ocenił w "Faktach po Faktach" lider Sojuszu Lewicy Demokratycznej Włodzimierz Czarzasty. Skomentował w ten sposób przemówienie prezydenta Andrzeja Dudy z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Wiceminister inwestycji i rozwoju Artur Soboń skomentował z kolei, że było ono "znakomite i łączące".

Niespokojnie we Wrocławiu. Marsz narodowców rozwiązany

Dodano: 11.11.2019 20:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Marsz zorganizowany we Wrocławiu przez środowiska narodowe z okazji Święta Niepodległości został w poniedziałek wieczorem rozwiązany przez władze miasta. Powodem miały być między innymi antysemickie hasła wznoszone przez uczestników marszu. Policjanci apelowali do zgromadzonych o rozejście się. Następnie użyli armatek wodnych.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone