piątek, 03 lipca 2020 r.  Imieniny: Anatola, Jacka, Mirosławy
Wiadomości z tagiem TVN24  RSS
W vana z pielgrzymami uderzył pociąg. Nie żyje co najmniej 20 osób, członków jednej rodziny

Dodano: 03.07.2020 21:20 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W vana z pielgrzymami uderzył pociąg. Nie żyje co najmniej 20 osób, członków jednej rodziny Co najmniej 20 pielgrzymów z mniejszości religijnej sikhów zginęło w zderzeniu pociągu z vanem osobowym na wschodzie Pakistanu. Rannych jest co najmniej osiem osób, z czego dwie są w stanie krytycznym.

Tagi: LG, TVN24, TVN, Rzym
Źródło: https:

Zarzut spowodowania katastrofy w ruchu lądowym po wypadku na krajowej "jedynce"

Dodano: 03.07.2020 21:20 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Zarzut spowodowania katastrofy w ruchu lądowym po wypadku na krajowej Kierowca, który doprowadził do wypadku na drodze krajowej numer 1 w Bogusławicach, usłyszał w piątek zarzut nieumyślnego spowodowania katastrofy w ruchu lądowym zagrażającej życiu lub zdrowiu wielu osób lub mieniu w wielkich rozmiarach. Ucierpiało 31 osób, sześć nadal przebywa w szpitalu.

Źródło: https:

36 nowych przypadków koronawirusa na Mazowszu. Jedna osoba nie żyje

Dodano: 03.07.2020 21:03 | 0 odsłon | 0 komentarzy

36 nowych przypadków koronawirusa na Mazowszu. Jedna osoba nie żyje W porównaniu do poprzedniej doby liczba nowych przypadków koronawirusa na Mazowszu spadła, ale piątkowa statystyka pozytywnych wyników testów wciąż jest jedną z najwyższych w ciągu ostatniego tygodnia.

Tagi: USA, TVN24, TVN
Źródło: https:

"Dzisiaj nie ma w PiS hamulców. To świadczy o tym, że po raz pierwszy realnie się przestraszyli"

Dodano: 03.07.2020 21:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Kandydaci koncentrują się wokół głoszenia tezy, że dobrze byłoby żebyśmy byli młodzi, zdrowi i bogaci. Sednem wyborów politycznych jest pytanie: jak to zrobić? - pytał w "Kropce nad i" ekonomista, profesor Ryszard Bugaj. Redaktor naczelny "Liberte!" Leszek Jażdżewski ocenił, że obóz rządzący "po raz pierwszy realnie przestraszył się konkurencji". W TVN24 goście komentowali kampanię wyborczą.

Źródło: https:

"Chciałbym pana, panie prezydencie, odesłać do definicji inteligenta"

Dodano: 03.07.2020 20:57 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Polski inteligent to człowiek dobrze wychowany. Otóż pan prezydent Andrzej Duda, tak jak i Jarosław Kaczyński, niewątpliwie mają związki z inteligencją. Nie wykazując dobrego wychowania w kwestiach politycznych, w moim przekonaniu, sami się z kręgu polskiej inteligencji wypisali - stwierdził w "Faktach po Faktach" w TVN24 były prezydent Bronisław Komorowski.

Trzaskowski: takiej mobilizacji, takiego nastroju w Polsce dawno nie było

Dodano: 03.07.2020 20:45 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Trzaskowski: takiej mobilizacji, takiego nastroju w Polsce dawno nie było Dzisiaj wszyscy musimy być twardzi, wszyscy musimy być odważni. Takiej mobilizacji, takiego nastroju w Polsce dawno nie było, każdy chce zmiany. Bez waszego zaangażowania nie będzie zwycięstwa - mówił w piątek Rafał Trzaskowski na spotkaniu z mieszkańcami Łodzi. Kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta odwiedził tego dnia także Zgierz i Skierniewice (woj. łódzkie).

Źródło: https:

"Przejaw chuligaństwa". Ozdoba składa zawiadomienie do prokuratury w sprawie zachowania Nitrasa 

Dodano: 03.07.2020 20:14 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Poseł PiS i wiceminister klimatu Jacek Ozdoba poinformował w piątek o złożeniu zawiadomienia do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przez posła KO Sławomira Nitrasa. - Doszło do ataku fizycznego na wiceministra sprawiedliwości Sebastiana Kaletę - ocenił Ozdoba.

Tagi: TVN24, TVN
Źródło: https:

Kierowcy głębiej sięgną do kieszeni. Nowe prognozy

Dodano: 03.07.2020 20:06 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Kierowcy głębiej sięgną do kieszeni. Nowe prognozy Lipiec rozpoczął się od dalszych podwyżek cen paliw na stacjach - podało Biuro Maklerskie Reflex. Zgodnie z prognozami analityków e-petrol, w przyszłym tygodniu należy spodziewać się kolejnych wzrostów.

Tagi: TVN24, TVN
Źródło: https:

Jezuita ojciec Stanisław Opiela spoczął na Powązkach

Dodano: 03.07.2020 19:59 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Jezuita ojciec Stanisław Opiela spoczął na Powązkach Zmarły w poniedziałek jezuita ojciec Stanisław Opiela został pochowany w jezuickim grobowcu na warszawskich Powązkach. Wcześniej odbyła się msza żałobna w Sanktuarium św. Andrzeja Boboli. Ojciec Opiela był kapłanem i publicystą katolickim. W 2018 francuski prezydent Emmanuel Macron odznaczył go Orderem Legii Honorowej.

Źródło: https:

Rafał Trzaskowski wygrywa z Andrzejem Dudą. Znamy najnowszy sondaż prezydencki

Dodano: 03.07.2020 19:57 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Rafał Trzaskowski wygrywa z Andrzejem Dudą w najnowszym prezydenckim sondażu: przeprowadzonym przez Kantar dla "Faktów" TVN i TVN24. Na 9 dni przed drugą turą wyborów prezydenckich różnica poparcia dla kandydata Koalicji Obywatelskiej i urzędującego prezydenta jest jednak minimalna.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2020 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone