czwartek, 02 kwietnia 2020 r.  Imieniny: Franciszka, Malwiny, Władysława
Wiadomości z tagiem TVN24  RSS
"Awaryjne placówki" i elastyczne grafiki. Jak w czasie pandemii rządy pomagają w opiece nad dziećmi?

Dodano: 02.04.2020 17:27 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Szkoły otwarte dla dzieci pracowników kluczowych zawodów, elastyczne godziny pracy, edukacja w weekendy - między innymi takie ułatwienia przygotowały władze niektórych krajów. W związku z epidemią COVID-19 w większości krajów na świecie obowiązują restrykcje dotyczące możliwości posyłania dzieci do szkół czy przedszkoli, co dla wielu rodziców oznacza konieczność zapewnienia opieki domowej. 

Źródło: https:

Szefowa Komisji Europejskiej napisała do Włochów. "Przepraszam was"

Dodano: 02.04.2020 17:11 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Szefowa Komisji Europejskiej napisała do Włochów. Szefowa Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen wysłała list do Włochów, w którym przyznaje, że UE nie pomogła temu krajowi na początku jego walki z koronawirusem. "Przepraszam was, jesteśmy z wami" - zwróciła się do Włochów przewodnicząca KE w tytule listu, opublikowanego w czwartek przez dziennik "La Repubblica".

Milionerzy: Pytanie o kabałę warte 20 tysięcy złotych

Dodano: 02.04.2020 17:03 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Milionerzy: Pytanie o kabałę warte 20 tysięcy złotych Co jest znakiem rozpoznawczym wyznawców kabały? Czerwona nitka na przegubie, kruk wytatuowany za uchem, sygnet z gwiazdą na kciuku czy skaryfikacje na plecach? Takie pytanie w "Milionerach" usłyszała pani Ilona Król z Warszawy. Za poprawną odpowiedź mogła zdobyć 20 tysięcy złotych.

Tagi: Złoty, TVN24, TVN, Loty, LOT
Źródło: https:

Ministerstwo Zdrowia: zmarło pięć kolejnych osób, 59 nowych przypadków zakażenia koronawirusem

Dodano: 02.04.2020 17:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Ministerstwo Zdrowia: zmarło pięć kolejnych osób, 59 nowych przypadków zakażenia koronawirusem W czwartek po godzinie 16 Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 59 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem i o śmierci pięciu kolejnych osób. Część z nich miała choroby współistniejące. Łącznie tego dnia poinformowano o 138 przypadkach oraz siedmiu zgonach. W sumie w Polsce zdiagnozowano 2692 infekcje, a 50 osób zmarło.

Tagi: TVN24, TVN
Źródło: https:

Koronawirus w Polsce. Ile osób nie żyje? Co o nich wiemy?

Dodano: 02.04.2020 17:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Koronawirus w Polsce. Ile osób nie żyje? Co o nich wiemy? Koronawirus był - do czwartkowego popołudnia - przyczyną śmierci 50 osób. Ponad połowa z nich to osoby powyżej 70. roku życia. Umierają głównie mężczyźni, to 35 z dotychczasowych ofiar śmiertelnych. Większość z nich miała choroby współtowarzyszące. Najwięcej osób, bo dziewięć, zmarło w Tychach. Artykuł na bieżąco, na bazie danych Ministerstwa Zdrowia, aktualizuje redakcja portalu tvn24.pl.

Źródło: https:

19 osób zakażonych w Dolnośląskim Centrum Onkologii. Chcą przebadać cały personel medyczny

Dodano: 02.04.2020 17:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy

19 osób zakażonych w Dolnośląskim Centrum Onkologii. Chcą przebadać cały personel medyczny Kolejne przypadki zakażeń w Dolnośląskim Centrum Onkologii we Wrocławiu. Koronawirusa potwierdzono już w sumie u 16 pracowników oraz u trzech pacjentów. Jeden z oddziałów chirurgii jest zamknięty. Dyrekcja chce przebadać cały personel medyczny szpitala. To około tysiąca osób.

Źródło: https:

"Jedno wielkie dziękuję". #koncertdlabohaterów w Player.pl

Dodano: 02.04.2020 17:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Będziemy grać dla prawdziwych bohaterów, wszystkich pracowników ochrony zdrowia, wszystkich tych, którzy są zaangażowani w heroiczną walkę z epidemią o nasze życie i zdrowie - zapowiada we Reni Jusis, jedna z gwiazd akcji #koncertdlabohaterów, który rozpocznie się w sobotę 4 kwietnia o godzinie 20 w serwisie Player.pl. - Ludzie chcą pomagać i pomagają - dodaje Margaret.

Źródło: https:

Wrócił z Niemiec, rodzina go nie przyjęła. Siedem godzin policjanci szukali miejsca do kwarantanny

Dodano: 02.04.2020 16:48 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Wrócił z Niemiec, rodzina go nie przyjęła. Siedem godzin policjanci szukali miejsca do kwarantanny 43-latek wrócił z Niemiec i zgodnie z rozporządzeniem powinien odbyć kwarantannę. Gdy rodzina odmówiła mu przyjęcia do swoich domów, zwrócił się o pomoc do policji. Z kolei policjanci poprosili sanepid o wskazanie miejsca, gdzie mężczyzna może mieszkać przez dwa tygodnie. Szukali takiego miejsca siedem godzin i musieli przebyć ponad 250 kilometrów w obie strony.

Źródło: https:

Koronawirus w Polsce. Mapa zakażeń - 138 nowych przypadków w czwartek, siedem kolejnych osób nie żyje

Dodano: 02.04.2020 16:48 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Koronawirus w Polsce. Mapa zakażeń - 138 nowych przypadków w czwartek, siedem kolejnych osób nie żyje 138 nowych przypadków zakażenia koronawirusem potwierdzono do tej pory w czwartek. Ministerstwo Zdrowia poinformowało też tego o kolejnych siedmiorgu zmarłych osobach. Od początku pandemii w Polsce potwierdzono 2692 przypadki zakażenia, nie żyje 50 osób. Dane w artykule są na bieżąco aktualizowane.

Tagi: TVN24, TVN
Źródło: https:

"Nie ma prawdziwej tarczy, jest pomoc udawana". Opozycja prezentuje własne propozycje

Dodano: 02.04.2020 16:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Nie ma prawdziwej tarczy antykryzysowej, jest tylko pomoc udawana, niewystarczająca - mówił w czwartek Władysław Kosiniak-Kamysz. Kandydat na prezydenta przedstawił projekt - jak mówił - "prawdziwej tarczy antykryzysowej". Wcześniej w czwartek swoje propozycje przedstawili także Robert Biedroń i Szymon Hołownia.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2020 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone