poniedziałek, 27 stycznia 2020 r.  Imieniny: Anieli, Juliana, Przemysława
Wiadomości z tagiem USA  RSS
Błaszczak: W piątek podpisanie umowy na F-35 za 4,6 mld dolarów

Dodano: 27.01.2020 9:12 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Umowa zakupu od USA wielozadaniowych samolotów bojowych F-35 zostanie podpisana w Dęblinie - poinformował minister obrony Mariusz Błaszczak.

Źródło: https:

Ford Puma z miękką hybrydą pod maską

Dodano: 27.01.2020 9:02 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W zeszłym roku roku Ford poinformował, że każdy model, poczynając od nowego Focusa, otrzyma wersję z napędem wykorzystującym silnik elektryczny. Ford Puma jest jednym z 14 zelektryfikowanych pojazdów, które Ford zamierza wprowadzić na rynek do końca obecnego roku.

Tagi: USA, Rzym, Ford
Źródło: https:

Szef WHO uda się do Chin w sprawie epidemii koronawirusa

Dodano: 27.01.2020 9:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Dyrektor generalny Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) Tedros Adhanom Ghebreyesus poinformował w niedzielę, że pojedzie do Pekinu, aby skonsultować się z chińskimi urzędnikami i ekspertami ds. zdrowia na temat epidemii nowego koronawirusa. Groźny wirus zabił do tej pory 56 osób.

Tagi: USA, Pekin
Źródło: https:

Chiny: Liczba śmiertelnych ofiar koronawirusa wzrosła

Dodano: 27.01.2020 9:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Liczba śmiertelnych ofiar koronawirusa wzrosła do 80 a osób zarażonych do 2.744. W ciągu ostatnich 24 godzin potwierdzono 769 nowych przypadków zachorowań - poinformowała w poniedziałek chińska Narodowa Komisja Zdrowia.

Tagi: USA, Chiny
Źródło: https:

Chiny: Rośnie liczba ofiar koronawirusa. Przed blokadą Wuhan opuściło kilka milionów ludzi

Dodano: 27.01.2020 8:48 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Liczba śmiertelnych ofiar koronawirusa w Chinach przekroczyła 80. Zarażonych może być ponad dwa tysiące osiemset osób. To najnowsze dane chińskich władz, które - nikt chyba nie ma wątpliwości - mogą być niepełne. Tylko w ciągu ostatniej doby potwierdzono niemal tysiąc nowych przypadków zachorowań. Co najmniej pięć przypadków zachorowań odnotowano w Hongkongu i dwa w Makao.

Tagi: USA, Chiny
Źródło: https:

CD Projekt otrzymał odpowiedź od fiskusa

Dodano: 27.01.2020 7:12 | 0 odsłon | 0 komentarzy


CD Projekt otrzymał indywidualną interpretację przepisów prawa podatkowego dotyczących tzw. preferencji IP BOX, zgodną ze stanowiskiem spółki - podał CD Projekt w komunikacie. Dochody spółki, osiągane z komercjalizacji autorskich praw do produkowanych gier komputerowych, będą mogły co do zasady podlegać preferencyjnemu opodatkowaniu.

Tagi: USA, Rzym, Fiskus
Źródło: www.bankier.pl

Wrócili do Polski z Chin. Studenci i dwójka dzieci na obserwacji w szpitalach

Dodano: 27.01.2020 6:10 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Główny Inspektorat Sanitarny poinformował, że grupa studentów, którzy w sobotę wrócili do Polski z Wuhan, została skierowana na obserwację w szpitalu specjalistycznym. Jest to związane z rozprzestrzenianiem się wirusa 2019-nCoV. Z kolei do krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Żeromskiego trafiła dwójka dzieci, które również były w Chinach.

Źródło: https:

Camila Cabello – My Oh My

Dodano: 27.01.2020 6:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


"My Oh My", to obok singla "Liar", najpopularniejszy utwór z płyty "Romance" Camili Cabello. Singiel został już dodany do playlist najważniejszych stacji radiowych w Wielkiej Brytanii i USA - Radio 1, Capital i Kiss. Album "Romance" ukazał się 6 grudnia 2019. ochodzi z serwisu . Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2020 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone