piątek, 03 kwietnia 2020 r.  Imieniny: Pankracego, Renaty, Ryszarda
Wiadomości z tagiem USA  RSS
Koronawirus we Francji. Szef policji musiał wycofać się z kontrowersyjnych słów

Dodano: 03.04.2020 18:40 | 0 odsłon | 0 komentarzy


O tym, że w czasie koronawirusa trzeba szczególnie uważać na słowa, przekonał się prefekt paryskiej policji Didier Lallement. Jego wypowiedź o jednoznacznym powiązaniu "pacjentów na intensywnej terapii" z brakiem przestrzegania obostrzeń związanych z niewychodzeniem z domu spotkała się od razu z ostrą krytyką. Konieczne było natychmiastowe dementi.

Tagi: Policja, USA
Źródło: https:

Ponad 100 tysięcy zakażeń w stanie Nowy Jork

Dodano: 03.04.2020 18:40 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Ponad 100 tysięcy zakażeń w stanie Nowy Jork Liczba potwierdzonych zakażeń koronawirusem w stanie Nowy Jork - epicentrum pandemii w USA - przekroczyła 100 tysięcy. W ciągu doby zmarły tam 562 osoby. Na całym świecie odnotowano już ponad milion przypadków zakażenia koronawirusem, a ponad 50 tysięcy osób zmarło. Jak Polska, Europa i świat walczą z pandemią COVID-19?

Źródło: https:

"Bez Polaków nic nie działa". W Niemczech nie ma ludzi do zbioru szparagów

Dodano: 03.04.2020 18:32 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Pandemia koronawriusa jest przyczyną niedoboru pracowników sezonowych w Niemczech.

Tagi: USA
Źródło: https:

Dzięki widzom Polsatu do szpitali trafią 3 mln zł. Pieniądze pomogą w walce z koronawirusem

Dodano: 03.04.2020 18:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Ponad 7 milionów widzów Telewizji Polsat bez wychodzenia z domu pomogło tym, którzy codziennie ryzykują swoim zdrowiem i życiem w walce z epidemią koronawirusa. 3 miliony złotych zostaną przeznaczone na wsparcie służb medycznych.

Źródło: https:

Namioty stanęły przed szpitalami w całym województwie

Dodano: 03.04.2020 18:21 | 1 odsłon | 0 komentarzy

20 namiotów pneumatycznych stanęło przed szpitalami na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Rozstawili je funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej. Namioty pełnić będą funkcję polowej izby przyjęć dla pacjentów z podejrzeniem koronawirusa......

Tagi: USA, PIT
Źródło: 24kurier.pl

Koronawirus w USA. 562 nowe ofiary śmiertelne w stanie Nowy Jork

Dodano: 03.04.2020 18:15 | 0 odsłon | 0 komentarzy


W ciągu ostatniej doby liczba ofiar śmiertelnych Covid-19 wzrosła o 562, do 2935; zdiagnozowano też blisko 10,5 tys. nowych przypadków zakażenia koronawirusem - poinformował gubernator stanu Nowy Jork Andrew Cuomo.

Źródło: https:

Koronawirus w Polsce. W sobotę 4 kwietnia posiedzenie Sejmu

Dodano: 03.04.2020 18:14 | 1 odsłon | 0 komentarzy


"W sobotę o godz. 11 odbędzie się posiedzenie Sejmu. Posłowie - na wniosek klubu Koalicji Obywatelskiej - wysłuchają informacji rządu na temat walki z epidemią koronawirusa" - poinformowała Małgorzata Kidawa-Błońska po posiedzeniu Prezydium Sejmu.

Tagi: USA, Sejm
Źródło: https:

Warszawa straci na koronawirusie 1,5-2 mld zł

Dodano: 03.04.2020 18:12 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Brak dochodów spowodowany epidemią koronawirusa i tym, co po niej nastąpi, szacujemy na 1,5-2 miliardy złotych – podał w piątek prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. Już teraz szukam oszczędności, ale nie wyobrażam sobie, że przez epidemię ktoś miał stracić pracę – dodał.

Źródło: www.bankier.pl

Czy można biegać w czasie epidemii koronawirusa? Nowe przepisy! Od 3 kwietnia obowiązuje zakaz wstępu do lasu [3.04.2020]

Dodano: 03.04.2020 18:11 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Czy można biegać w czasie epidemii koronawirusa? Sprawdzamy czy wciąż wolno nam wyjść z domu uprawiać sport. Nowe przepisy weszły w życie od 1 kwietnia 2020 roku. Od 3 kwietnia mamy kolejny zakaz: nie wolno wchodzić do lasu. Po zaostrzeniu przepisów kwarantanny w Polsce zwolennicy rekreacji i ruchu na świeżym powietrzu pytają: czy wciąż mogą wychodzić z domu pobiegać? Władze zalecają rezygnację z biegania i fizycznej aktywności, za złamanie zakazów grożą wysokie kary.

Tagi: USA
Źródło: https:

Ministerstwo Środowiska wprowadza zakaz wstępu do lasów. 'W czasie szczytu grzybobrania w lasach nie było tylu ludzi co...

Dodano: 03.04.2020 18:10 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Ministerstwo Środowiska poinformowało o wprowadzeniu zakazu wstępu do lasu i parków narodowych na terenie całego kraju. Wszystko z powodu szerzącej się pandemii koronawirusa i łamania zakazów izolacji domowej. Nadleśnictwo w Prószkowie właśnie ruszyło z ustawieniem ogłoszeń informujących o zamknięciu lasu. Pojawią się taśmy, a strażnicy leśni będą sprawdzać czy zakazy nie są łamane.- Postaramy się znaczną część dróg wjazdowych do lasów poprzegradzać taśmami ostrzegawczymi w kolorze biało-zielonym. Oczywiście wzmocnimy posterunki straży leśnej tak, żeby one w dalszym ciągu znakowały obszary leśne, pouczały tych, którzy się nie dostosują do zakazu. W drastycznych przypadkach będziemy musieli stosować mandatowanie - mówi Marek Bocianowski, nadleśniczy z Prószkowa.Leśnicy przestrzegają przed obchodzeniem zakazów i spacerowaniem bocznymi drogami oraz proszą o odpowiedzialne zachowanie. - W ostatnich dniach obserwowaliśmy w lasach wzmożony ruch. W czasie szczytu grzybobrania nie było tylu ludzi w lesie, co podczas ostatnich słonecznych dni - dodaje Marek Bocianowski. Zakaz wstępu do lasów obowiązuje do 11 kwietnia. To oznacza, że nie będzie można przebywać na terenach leśnych, parkingach, wieżach widokowych. Nie będzie można też korzystać z wiat, czy miejsc na ognisko.

Tagi: USA, Doda
Źródło: radio.opole.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2020 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone