poniedziałek, 17 czerwca 2019 r.  Imieniny: Laury, Leszka, Marcjana
Wiadomości z tagiem Waszyngton  RSS
"Boimy się, czy polski budżet, ale i myślenie strategiczne o bezpieczeństwie to wytrzyma"

Dodano: 16.06.2019 13:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy

- To jest podstawowy fundament bezpieczeństwa nie tylko w Polsce, ale w tej części Europy - stwierdził w "Kawie na ławę" w TVN24 prezydencki minister Andrzej Dera, komentując ustalenia podczas wizyty prezydenta Andrzeja Dudy w Waszyngtonie. - Boimy się, czy polski budżet, ale i myślenie strategiczne o bezpieczeństwie, to wytrzyma - odniósł się do kosztów tych ustaleń Krzysztof Gawkowski z Wiosny.

Źródło: https:

Jacek Sasin Gościem Krzysztofa Ziemca w RMF FM

Dodano: 15.06.2019 8:14 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Wicepremier Jacek Sasin będzie w sobotni poranek Gościem Krzysztofa Ziemca w RMF FM. Porozmawiamy o tym, czy krajowy budżet wytrzyma realizację podpisanej przez Andrzeja Dudę i Donalda Trumpa deklaracji ws. zwiększenia militarnej obecności USA w Polsce, a także o tym, czy po wizycie prezydenta RP w Waszyngtonie jesteśmy bliżej wybudowania w naszym kraju elektrowni jądrowej. Pojawi się również temat zniesienia wiz do USA: czy faktycznie staje się to realną perspektywą najbliższych tygodni? Polityka Prawa i Sprawiedliwości zapytamy także o...

Trump o ataku na tankowce: Iran to zrobił. Traktujemy to poważnie

Dodano: 14.06.2019 17:19 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Iran to zrobił i wiecie, że tak jest, bo widzieliście tę łódź - powiedział prezydent USA Donald Trump w wywiadzie dla stacji Fox News. Odniósł się do incydentu w Zatoce Omańskiej oraz nagrania, na którym widać, jak do jednego z zaatakowanych tankowców podpływa - zdaniem Waszyngtonu irańska - motorówka, a jej załoga usuwa urządzenie przymocowane do burty japońskiej jednostki.

"Rosyjskie prowokacje wymagały od NATO działań w celu ochrony granic Polski"

Dodano: 14.06.2019 15:50 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Decyzja Waszyngtonu o rozmieszczeniu w Polsce wzmocnionego kontyngentu wojskowego USA to "potężny cios dla jednego z kluczowych postanowień Aktu stanowiącego Rosja-NATO" - przekazało w piątek ministerstwo spraw zagranicznych Rosji. Odpowiedziała amerykańska ambasada w Warszawie, nazywając oświadczenie "wprowadzającym w błąd".

Źródło: https:

Rosja oburzona po wizycie Dudy w Waszyngtonie. Ambasador USA: Powinniście się wstydzić!

Dodano: 14.06.2019 14:56 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Nie milkną emocje wokół wizyty prezydenta Andrzeja Dudy w Stanach Zjednoczonych.Rosjanie ocenili, że zwiększając liczbę amerykańskich wojsk, Polska...

Źródło: https:

Prezydent Duda tłumaczy się z wizyty córki w USA. Kto zapłacił za pobyt Kingi Dudy?

Dodano: 14.06.2019 12:50 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Kinga Duda towarzyszy polskiej parze prezydenckiej podczas oficjalnej wizyty w Stanach Zjednoczonych. Kto sfinansował jej pobyt? Prezydent Andrzej Duda rozwiewa wątpliwości.
Kinga Duda przyleciała do Stanów Zjednoczonych i wraz z parą prezydencką pojawiła się na oficjalnym przyjęciu zorganizowanym przez Donalda Trumpa w Białym Domu. Po tym, jak zdjęcia córki prezydenta Andrzeja Dudy z bankietu obiegły polskie media, wielu internautów zaczęło się zastanawiać, w jakim charakterze Kinga Duda pojawiła się w Waszyngtonie, a co za tym idzie, kto sfinansował jej pobyt w USA.
-& Jeżeli była prywatnie, to czy zapłaciła za przelot z własnych pieniędzy, czy jednak złożyli się na to wszyscy Polacy płacący podatki? - zapytał prezydenta Dudę jeden z internautów.
Aby rozjaśnić wszelkie wątpliwości, prezydent Polski postanowił osobiście odpowiedzieć na to zadane mu na Twitterze pytanie.
- Szanowny Panie, informuję, że Kinga przyleciała do USA na nasz prywatny koszt, samolotem regularnych linii lotniczych i przebywa tu także na nasz prywatny koszt. Zapewniam, że polski Podatnik nie dokłada do jej obecności w USA ani grosza. Życzę miłego dnia - odpisał prezydent Duda.
Zobacz zdjęcia Kingi Dudy w Białym Domu w GALERII &>&>
&
&
&
&

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone