czwartek, 09 lipca 2020 r.  Imieniny: Hieronima, Palomy, Weroniki
Wiadomości z tagiem ZUS  RSS
Największe kłamstwo kampanii

Dodano: 09.07.2020 22:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy

PiS twierdzi, że jeśli Andrzej Duda nie będzie prezydentem, to dojdzie do wojny na górze, a programy socjalne będą zabrane. To największe oszustwo tych wyborów.

Źródło: https:

Zarząd województwa opolskiego apeluje o tarczę antykryzysową dla szpitali. Skierował w tej sprawie apel do ministra zd...

Dodano: 09.07.2020 18:15 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Znaczący wzrost nakładów na ochronę zdrowia i wypracowanie mechanizmów ochrony przed zwolnieniami personelu medycznego. To tylko niektóre z działań, jakie według zarządu województwa opolskiego powinny znaleźć się w tarczy antykryzysowej dla systemu ochrony zdrowia w Polsce. Wicemarszałek Roman Kolek we wtorek (07.07) złożył w tej sprawie apel do ministra zdrowia i rządu.- Dyrektorzy szpitali muszą mieć świadomość i wiedzę, jak w przyszłości będzie wyglądało funkcjonowanie ich placówek. To musi być szybka decyzja - mówi Roman Kolek, wicemarszałek województwa opolskiego. - My postulujemy, aby nic nie zmieniać w ryczałcie, zostawić go taki jaki jest. Nie rozliczać go usługami medycznymi, tylko dostosować możliwe rozwiązania, które pozwolą na zatrzymanie tych pieniędzy w szpitalach. W kształtowaniu budżetu na przyszły rok, gdzie zawsze się to według wykonania szacuje, to uwzględni jednak to, że nie może być on niższy niż tegoroczny. Musi być nawet zwiększony o koszty funkcjonowania. Kolejnym postulatem jest zwolnienie szpitali z płacenia składki ZUS pracowniczej. Daje to szansę na pozostawienie części pieniędzy w jednostkach. Marek Staszewski, dyrektor Opolskiego Centrum Onkologii podkreśla, że w przypadku jego placówki sytuacja finansowa jest zła. - W niektórych poradniach, w stosunku do ubiegłego roku jesteśmy mniej...

Źródło: radio.opole.pl

Amazon ujawni klientom dane sprzedawców

Dodano: 09.07.2020 17:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Koncern chce to zrobić, aby walczyć z oszustwami.

Źródło: www.pcformat.pl

Marcelina Zawadzka oskarżona o oszustwa podatkowe. Jest komentarz prowadzącej "Pytanie na śniadanie"

Dodano: 09.07.2020 12:52 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Marcelina Zawadzka usłyszała trzy zarzuty. Prezenterce TVP grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności. Gwiazda programów "Pytanie na śniadanie" i "The Voice of Poland" twierdzi, że sama padła ofiarą oszustwa.
Marcelina Zawadzka może mieć poważne problemy z prawem. Była Miss Polonia, którą obecnie można oglądać w roli prowadzącej "Pytanie na śniadanie", jest zamieszana w dużą aferę dotyczącą oszustw podatkowych. 31-letnia gwiazda porannego pasma TVP2 usłyszała aż trzy, dość poważne zarzuty.& Prezenterce telewizyjnej Dwójki grozi nawet do 8 lat więzienia.
-& Marcelina Z. jest& oskarżona o& oszustwa skarbowe,& fałszerstwo faktur oraz pranie brudnych pieniędzy& - powiedziała w rozmowie z serwisem& internetowym& NaTemat.pl& sędzia Edyta Janiszewska,& rzeczniczka Sądu Okręgowego w Kaliszu. Co zrobiła Marcelina Zawadzka?
Marcelina Zawadzka wyjaśniła, jak sprawa wygląda z jej perspektywy.&
-& Ciężko mi komentować tą sprawę, bo czuję się w niej podwójnie oszukana. Najpierw straciłam pieniądze na transakcji z nieuczciwym kontrahentem, który miał sprzedać mi produkty modowe, a nigdy tego nie zrobił, chociaż pieniądze otrzymał - mówi dla naTemat.pl.
Gwiazda programów& "Pytanie na śniadanie" i "The Voice of Poland" tłumaczy, że następnie dowiedziała się, że obsługujące ją biuro księgowe w nieuprawniony sposób uwzględniło w księgach rachunkowych i deklaracjach podatkowych dokumenty tej feralnej transakcji.
-& Efekt jest jednak taki, że formalnie mi też przedstawiono zarzuty. Oczywiście złożyłam stosowne wyjaśnienia i liczę, że sprawa skończy się pomyślnie, chociaż nie można wykluczyć, że jeszcze będę musiała zapłacić karę za niedopilnowanie nieuczciwego księgowego - relacjonuje.
Przy okazji Zawadzka postanowiła zaapelować do wszystkich, aby nie powtarzać jej błędu i starannie selekcjonować osoby i firmy, którym powierza się opiekę nad swoimi finansami.
-& Ja osobiście tymi rozliczeniami się nie zajmowałam, bo się po prostu na tym nie znam. Dlatego zatrudniłam firmę księgową.& Już mam nauczkę i przestrzegam wszystkich - uważajcie komu powierzacie swoje "papierkowe" sprawy - zdradza.
Prawnik Marceliny Zawadzkiej dodatkowo doprecyzowuje, że jego klientka nie jest w zasadzie oskarżona o fałszowanie faktur, ale jedynie o ich "formalne użycie jako nierzetelnych dokumentów w deklaracjach podatkowych".
- Mogę jedynie potwierdzić, że pani Zawadzka została objęta aktem oskarżenia, przy czym - co istotne - jako jedyna nie usłyszała zarzutu udziału w zorganizowanej grupie przestępczej - wyjaśnia adwokat Krzysztof Ways z Kancelarii GWW.
Reprezentant prezenterki podkreśla również, że jej obecność wśród współoskarżonych z zorganizowanej grupy przestępczej wygląda na przypadkową.
-& Grupa działała na dużym obszarze naszej części Europy. W procederze brało udział kilkadziesiąt podmiotów gospodarczych z Polski oraz z zagranicy: Niemiec, Litwy, Czech i Ukrainy. Grupa ta popełniała przestępstwa z wykorzystaniem internetu i zaawansowanych technologii komputerowych - mówi w rozmowie z NaTemat.pl Krzysztof Bukowiecki, rzecznik prasowy Prokuratury Regionalnej w Łodzi.
Korzystająca& z mechanizmów tzw. karuzeli vatowskiej grupa wyłudziła w sumie prawie 58 milionów złotych. Proces ruszył w połowie marca.
&
&
&
&
&
&

Policja ostrzega przed oszustami. Polacy narażeni na falę fałszywych e-maili

Dodano: 09.07.2020 12:38 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Biuro do Walki z Cyberprzestępczością Komendy Głównej Policji zwraca uwagę na kolejną falę fałszywych wiadomości e-mail, które trafiają ostatnio do Polaków. W skrzynkach pojawiają się wiadomości, które zachęcają do "zaktualizowania konta pocztowego". To oszustwo, a kliknięcie w załączone linki może prowadzić do zainfekowania komputera, a ostatecznie nawet do kradzieży pieniędzy z konta&...

Tagi: Policja, ZUS
Źródło: feedproxy.google.com

Na co firmy przeznaczyły pieniądze z tarczy? ZUS rusza na kontrole

Dodano: 09.07.2020 12:31 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Urzędnicy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych skontrolują firmy korzystające z pomocy rządowej udzielonej w ramach tarczy antykryzysowej.

Źródło: www.bankier.pl

Marcelina Zawadzka oskarżona o oszustwa podatkowe. Komentuje jej prawnik: Informacja prawdziwa, moja klientka złożyła wyjaśnienia [TYLKO U NAS]

Dodano: 09.07.2020 11:40 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Marcelina Zawadzka ma kłopoty. Postawiono jej trzy poważne zarzuty, w tym prania brudnych pieniędzy.

Tagi: ZUS, Oszustwa
Źródło: https:

ZUS wypłaci emerytom nawet 12 tys. zł! Zobacz, kto dostanie pieniądze! [9.07.2020 r.]

Dodano: 09.07.2020 9:11 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Nawet 12 000 złotych dla emerytów? Niektórzy dostaną tyle od ZUS! Kto otrzyma pieniądze z ZUS? Sprawdź koniecznie!

Źródło: https:

Sport w życiu kandydatów na prezydenta. Duda i Trzaskowski mierzą wysoko. Obaj kochają góry

Dodano: 09.07.2020 7:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Andrzej Duda uwielbia piłkę nożną i koszykówkę. Rafał Trzaskowski woli windsurfing i nurkowanie. Jeden sport jednak łączy kandydatów na prezydenta Polski. To narciarstwo. Szusują obaj i wychodzi im to naprawdę nieźle.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2020 Xes.com.pl - Informacje z kraju i ze świata, najnowsze wiadomości 24/h  - wszelkie prawa zastrzeżone